بدون نظر
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
مردم گفته های دولت را هضم نمی کنند/نسبت دادن افزایش قیمت بنزین به مجلس فرار رو به جلوی دولت از منتقدان است
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ در ۳:۴۸ ب.ظ
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: خروج از رکود و مهار تورم را باید مردم قضاوت کنند، چون آنان بعنوان بدنه اصلی کشور این دو مقوله را در زندگی معیشتی خود بخوبی احساس می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین نصرالله پژمانفر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، اظهار کرد: معاملات بازار مسکن، فعالیت مراکز صنعتی خرد و کلان و سبد کالای مورد نیاز مردم سه حوزه ای است که با مراجعه به آن نشان می دهد که در زندگی معیشتی مردم و وضعیت اقتصادی کشور اتفاق خاصی رخ نداده است.

 

وی نسبت دادن ضعفها به سایر بخشهای حاکمیتی را بی انصافی دانست و افزود: این سخن نسنچیده و نابجا به معنای مخالفت با قانون است، چرا که قانون اساسی در کشور بصورت جداگانه وظایف هر نهاد را مشخص کرده است.

 

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: قوه مجریه سیاست گذار نیست و بلکه مجری قانون است و اگر بتواند این قوانین را بنحو مطلوب اجرا کند بسیاری از مشکلات کشور مرتفع می شود.

 

پژمانفر در ادامه به افزایش قیمت بنزین اشاره کرد و افزود: : با توجه به شرایط درآمدی نفت در کشور، مجلس شورای اسلامی در خصوص افزایش نرخ حامل های انرژی اختیاراتی را به دولت داده تا بر اساس شرایط و ضوابط انجام شود، اما این بدان معنا نیست که دولت تمایلی به انجام آن نداشته است.

 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: نسبت دادن افزایش قیمت بنزین به مجلس فرار رو به جلوی دولت است که برای پاسخ منتقدان خود لحاظ کرده است.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود