بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
مردم نماینده ای در شان و مناسب با گام دوم انقلاب را انتخاب کنند
تاریخ انتشار : ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ در ۲:۲۰ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: مردم باید حضور پرشور و دشمن شکنی هم چون گذشته در این انتخابات داشته و هم نماینده ای در شان و مناسب با گام دوم انقلاب اسلامی را انتخاب کنند.

به گزارش تابان تربت؛ حجت الاسلام عصمتی در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: ما در پایان امسال مسئله انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم که این انتخابات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

وی افزود: اهمیت این مسئله این است که اولین انتخاباتی می باشد که در گام دوم انقلاب و در دوران چهل ساله دوم انقلاب
اسلامی برگزار خواهد شد.

 

عصمتی خاطر نشان کرد: مردم باید حضور پرشور و دشمن شکنی هم چون گذشته در این انتخابات داشته و هم نماینده ای در شان و مناسب با گام دوم انقلاب اسلامی را انتخاب کنند.

خطیب جمعه تربت حیدریه در تشریح ویژگی های نماینده مناسب با گام دوم انقلاب خاطر نشان کرد: انسانی کارآمد، انقلابی و آنچه که خواسته مقام معظم رهبری است؛ پایبندی به اصول انقلاب و مقاومت در برابر فشارهای دشمنان از ویژگی های این فرد باید باشد.

 

وی بیان کرد: هیات نظارت شورای نگهبان در عملی کردن خواست ملت برای یک حرکت سریع و پرشتاب در گام دوم انقلاب نیز وظیفه سنگینی داشته که ان شالله با کمک خداوند این مهم انجام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست