بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
مردم نماینده ای در شان و مناسب با گام دوم انقلاب را انتخاب کنند
تاریخ انتشار : ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ در ۲:۲۰ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: مردم باید حضور پرشور و دشمن شکنی هم چون گذشته در این انتخابات داشته و هم نماینده ای در شان و مناسب با گام دوم انقلاب اسلامی را انتخاب کنند.

به گزارش تابان تربت؛ حجت الاسلام عصمتی در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: ما در پایان امسال مسئله انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم که این انتخابات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

وی افزود: اهمیت این مسئله این است که اولین انتخاباتی می باشد که در گام دوم انقلاب و در دوران چهل ساله دوم انقلاب
اسلامی برگزار خواهد شد.

 

عصمتی خاطر نشان کرد: مردم باید حضور پرشور و دشمن شکنی هم چون گذشته در این انتخابات داشته و هم نماینده ای در شان و مناسب با گام دوم انقلاب اسلامی را انتخاب کنند.

خطیب جمعه تربت حیدریه در تشریح ویژگی های نماینده مناسب با گام دوم انقلاب خاطر نشان کرد: انسانی کارآمد، انقلابی و آنچه که خواسته مقام معظم رهبری است؛ پایبندی به اصول انقلاب و مقاومت در برابر فشارهای دشمنان از ویژگی های این فرد باید باشد.

 

وی بیان کرد: هیات نظارت شورای نگهبان در عملی کردن خواست ملت برای یک حرکت سریع و پرشتاب در گام دوم انقلاب نیز وظیفه سنگینی داشته که ان شالله با کمک خداوند این مهم انجام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The Simple Most useful Strategy To Use For games Revealed Enjoyable What to Neutralize An individual’s Leisure Instance that Price Virtually Very little The Ugly Side of games How can you gauge members’entertainment? Concepts Meant for The Free of cost Effort The Little-Known Tips For games Greatest Activity Pertaining to You will Guidelines With regard to An individual’s Totally free Moment بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به بهره برداری رسید سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد افتتاح و کلنگ زنی ۹۲ پروژه در هفته دولت/ مرکز تعمیر لکوموتیو و ریل شرق کشور به زودی در تربت حیدریه راه اندازی می شود گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه عطرافشانی شد