بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی در تربت حیدریه:
مردم سفر کربلا را به عمره مستحبی ترجیح دهند/دسیسه تقابل عربیت و عجمیت موازی با دسیسه تقابل شیعه و سنی است
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ در ۷:۱۱ ب.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی در تربت حیدریه گفت: با تجاوزی که به شرف اصیل ایرانی توسط ماموران امنیتی فرودگاه جده شده بهتر است مردم سفر به عتبات عالیات را به این امر مستحبی ترجیح دهند.

علی رجبی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، افزود: اقدامات فرودگاه جده کاری هدفمند و در راستای بر انگیختن احساسات قومیتی و مذهبی در منطقه بوده تا اذهان عمومی دنیا بجای اینکه به کشتار فجیع در یمن توجه داشته باشند فکر خود را معطوف این قضیه کنند.

وی افزود: مردم ایران مردمی هوشیار و بابصیر هستند و با مدیریت مراجع خود می توانند چنین سفری را که امنیتی در ان وجود ندارد به سفر عتبات عالیات ترجیح ندهند.

رجبی بیان کرد: بی شک هر توهین و تعرضی که نسبت به احدی از ایرانیان صورت گیرد، توسط این ملت غیور نابخشودنی است و باید با تمام توان در مقابل آن ایستاد.

این کارشناس مسائل سیاسی اظهار کرد: دولت باید بعنوان مدافع حقوق ملت در اسرع وقت به این موضوع رسیدگی کرده و کرامت ملت ایران را فدای مصالح سیاسی خویش نکند.

وی گفت: ملت غیرتمند و مومن ایران نیز باید ضمن پیگیری حقوق حقه خود تا وصول نتیجه که همان مجازات جسارت کنندگان به هویت ایرانی است هوشیار باشند که در دام دسیسه ها و پشت پرده جریان اختلاف افکنی عربی عجمی نیفتد.

رجبی اذعان کرد:آنچه که در پیامکها و شبکه های مجازی در باره اختلافات قومیتی و اهانت به نژاد عرب مطرح می شود شایسته نیست و افکار عمومی ملت ایران باید افرادی را تحت فشار قرار دهند که دولتمردان تروریست سعودی را دوست خود می خوانند و بر ارتباط دوستانه با آنان اصرار دارند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود بهره برداری از ۴۹ پروژه عمرانی در شهرستان زاوه شکوه و بالندگی انقلاب اسلامی در شهر پیشتاز انقلاب اداره کشور نیازمند مسئولانی با قواره انقلابی است/جمهوری اسلامی با شهید سلیمانی رسم مقاومت را به ملت‌های منطقه آموخت