بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی در تربت حیدریه:
مردم سفر کربلا را به عمره مستحبی ترجیح دهند/دسیسه تقابل عربیت و عجمیت موازی با دسیسه تقابل شیعه و سنی است
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ در ۷:۱۱ ب.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی در تربت حیدریه گفت: با تجاوزی که به شرف اصیل ایرانی توسط ماموران امنیتی فرودگاه جده شده بهتر است مردم سفر به عتبات عالیات را به این امر مستحبی ترجیح دهند.

علی رجبی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، افزود: اقدامات فرودگاه جده کاری هدفمند و در راستای بر انگیختن احساسات قومیتی و مذهبی در منطقه بوده تا اذهان عمومی دنیا بجای اینکه به کشتار فجیع در یمن توجه داشته باشند فکر خود را معطوف این قضیه کنند.

وی افزود: مردم ایران مردمی هوشیار و بابصیر هستند و با مدیریت مراجع خود می توانند چنین سفری را که امنیتی در ان وجود ندارد به سفر عتبات عالیات ترجیح ندهند.

رجبی بیان کرد: بی شک هر توهین و تعرضی که نسبت به احدی از ایرانیان صورت گیرد، توسط این ملت غیور نابخشودنی است و باید با تمام توان در مقابل آن ایستاد.

این کارشناس مسائل سیاسی اظهار کرد: دولت باید بعنوان مدافع حقوق ملت در اسرع وقت به این موضوع رسیدگی کرده و کرامت ملت ایران را فدای مصالح سیاسی خویش نکند.

وی گفت: ملت غیرتمند و مومن ایران نیز باید ضمن پیگیری حقوق حقه خود تا وصول نتیجه که همان مجازات جسارت کنندگان به هویت ایرانی است هوشیار باشند که در دام دسیسه ها و پشت پرده جریان اختلاف افکنی عربی عجمی نیفتد.

رجبی اذعان کرد:آنچه که در پیامکها و شبکه های مجازی در باره اختلافات قومیتی و اهانت به نژاد عرب مطرح می شود شایسته نیست و افکار عمومی ملت ایران باید افرادی را تحت فشار قرار دهند که دولتمردان تروریست سعودی را دوست خود می خوانند و بر ارتباط دوستانه با آنان اصرار دارند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود