بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی در تربت حیدریه:
مردم سفر کربلا را به عمره مستحبی ترجیح دهند/دسیسه تقابل عربیت و عجمیت موازی با دسیسه تقابل شیعه و سنی است
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ در ۷:۱۱ ب.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی در تربت حیدریه گفت: با تجاوزی که به شرف اصیل ایرانی توسط ماموران امنیتی فرودگاه جده شده بهتر است مردم سفر به عتبات عالیات را به این امر مستحبی ترجیح دهند.

علی رجبی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، افزود: اقدامات فرودگاه جده کاری هدفمند و در راستای بر انگیختن احساسات قومیتی و مذهبی در منطقه بوده تا اذهان عمومی دنیا بجای اینکه به کشتار فجیع در یمن توجه داشته باشند فکر خود را معطوف این قضیه کنند.

وی افزود: مردم ایران مردمی هوشیار و بابصیر هستند و با مدیریت مراجع خود می توانند چنین سفری را که امنیتی در ان وجود ندارد به سفر عتبات عالیات ترجیح ندهند.

رجبی بیان کرد: بی شک هر توهین و تعرضی که نسبت به احدی از ایرانیان صورت گیرد، توسط این ملت غیور نابخشودنی است و باید با تمام توان در مقابل آن ایستاد.

این کارشناس مسائل سیاسی اظهار کرد: دولت باید بعنوان مدافع حقوق ملت در اسرع وقت به این موضوع رسیدگی کرده و کرامت ملت ایران را فدای مصالح سیاسی خویش نکند.

وی گفت: ملت غیرتمند و مومن ایران نیز باید ضمن پیگیری حقوق حقه خود تا وصول نتیجه که همان مجازات جسارت کنندگان به هویت ایرانی است هوشیار باشند که در دام دسیسه ها و پشت پرده جریان اختلاف افکنی عربی عجمی نیفتد.

رجبی اذعان کرد:آنچه که در پیامکها و شبکه های مجازی در باره اختلافات قومیتی و اهانت به نژاد عرب مطرح می شود شایسته نیست و افکار عمومی ملت ایران باید افرادی را تحت فشار قرار دهند که دولتمردان تروریست سعودی را دوست خود می خوانند و بر ارتباط دوستانه با آنان اصرار دارند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود