بدون نظر
 
مدیر کمیته امداد تربت حیدریه:
مردم تربت حیدریه ۵۳۹ میلیون ریال زکات فطره خود را به کمیته امداد پرداخت کردند
تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۱۳۹۴ در ۱:۴۷ ب.ظ
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) تربت حیدریه گفت: مردم خیر و نیکوکار تربت حیدریه 539 میلیون ریال زکات فطره امسال خود را به کمیته امداد پرداخت کردند.

به گزارش تابان تربت، عباس ترکمان زاده در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای امسال تا کنون خیرین و نیکوکاران تربت حیدریه بالغ بر چهار میلیارد ریال کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به محرومین و نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) اهدا کردند.

 

وی بیان کرد: کمکهای خیرین در عرصه های درمان، تحصیل، اشتغال، تامین جهیزیه و بدهی بین نیازمندان و مددجویان کمیته امداد تقسیم شده است.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تربت حیدریه گفت:همچنین مردم خیر و نوعدوست شهرستان تربت حیدریه در سال گذشته ۳۰۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال مشارکتها و مساعدتهای نقدی و غیر نقدی خود را به کمیته امداد اهدا کردند.

 

ترکمان زاده افزود: بیش از 16 هزار نفر در قالب هشت هزار و 835 نفر در تربت حیدریه  ضمن دریافت مستمری ماهیانه از سایر خدمات این نهاد نیز استفاده می کنند.

 

وی یادآورشد: 830 یتیم در شهرستان تربت حیدریه تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که حدود سه هزار حامی به عناوین مختلف از ایتام حمایت می کنند.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود