بدون نظر
 
رئیس شورای شهر:
مردم تربت حیدریه شهردار بومی و کار آمد می خواهند
تاریخ انتشار : ۰۹ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۱ ق.ظ
 
رئیس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه با بیان اینکه انتخاب شهردار تربت حیدریه از مهمترین دغدغه های اعضای شورا می باشد، افزود: مردم شهردار بومی و کار آمد می خواهند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، نادر سلیمانی در نشست شورای اسلامی شهر تربت حیدریه که با حضور ۲ کاندیدای بومی تصدی شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: اولویت اصلی و دغدغه شورای شهر انتخاب شهردار است و آنچه همشهریان در درخواست های خود مطرح می کنند انتخاب شهرداری بومی، توانمند و کارآمد است.

 

وی تصریح کرد:  در بین نامزدهای شهرداری تربت حیدریه افراد بومی و غیر بومی حضور دارند و در حال بررسی و رایزنی با این گزینه ها هستیم، هر چند برخی افراد بومی تمایلی به قبول این مسولیت ندارند، اما امیدواریم با وحدت و همدلی که بین اعضا وجود دارد در آینده‌ای نزدیک با یک رای حداکثری به گزینه مد نظر برسیم.

 

رئیس شورای شهر تربت حیدریه تاکید کرد: تمام تلاش اعضای شورای اسلامی بر این است تا در یک فرصت مناسب و با رایزنی های متعدد با گزینه های بومی و غیر بومی، تصدی شهرداری تربت حیدریه را به یک نیروی با تجربه و کار آمد بسپارند.

 

وی خاطر نشان کرد: شورای شهربا تعامل، وحدت و هماهنگی باید به سمت رضایتمندی شهروندان حرکت کند و این مهم با توسعه و در آمد پایدار شهری محقق می شود.

 

سلیمانی اظهار داشت: در برنامه ریزی ها و نظارت ها باید عدالت و قانون مداری مد نظر باشد تا از تبعیض و بی برنامه گی پرهیز شود.

 

رئیس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه، مشارکت همه جانبه مردم در توسعه و آبادانی را از ضروریات شهری آباد برشمرد و افزود: همکاری مردم و دستگاههای اجرائی با شهرداری توسعه شهر را فراهم می کند.

 

در این نشست آقایان محمد صادق مجتهدی و امیر دانش دو تن از کاندیداهای بومی تصدی شهرداری برنامه ها و رزومه کاری خود را ارائه کردند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری ار دو پاسگاه پلیس راه خراسان رضوی ۸۴ درصد منابع آبی خراسان رضوی در بخش کشاورزی است/جهاد کشاورزی فعالیت خاصی برای کنترل منابع آبی ندارد/طرح های جهاد کشاورزی باید الزام آور شود ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تربت حیدریه بودجه شهرداری تربت حیدریه ۷۱۰ میلیارد ریال برآورد شد بازسازی کاروانسرای لاری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار می شود رفتار مناسب با معتادان بهبود یافته برگشت موفقیت آمیز به آغوش جامعه را بهمراه دارد «منوچهر امینیان» افسر انقلابی تیپ ۱۷۷ ارتش در تربت حیدریه برگزاری جشنواره منطقه ای خاتون خورشید در تربت حیدریه روایتی از پروژه های نیمه تمام تربت حیدریه/ از زخم کلنگ های یادگاری بر زمین مانده دولتها تا چشم انتظاری بودجه برای تکمیل پروژه ها حضور تماشایی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن، پیام اقتدار ملی و مبارزه با نظام سلطه را به جهان مخابره کرد جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی عصبانی است/دشمن جایگاه رهبری و القای ناامیدی در بین جامعه را هدف قرار داده است جودوی کشور نیازمند بروز رسانی است