بدون نظر
 
رئیس شورای شهر:
مردم تربت حیدریه شهردار بومی و کار آمد می خواهند
تاریخ انتشار : ۰۹ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۱ ق.ظ
 
رئیس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه با بیان اینکه انتخاب شهردار تربت حیدریه از مهمترین دغدغه های اعضای شورا می باشد، افزود: مردم شهردار بومی و کار آمد می خواهند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، نادر سلیمانی در نشست شورای اسلامی شهر تربت حیدریه که با حضور ۲ کاندیدای بومی تصدی شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: اولویت اصلی و دغدغه شورای شهر انتخاب شهردار است و آنچه همشهریان در درخواست های خود مطرح می کنند انتخاب شهرداری بومی، توانمند و کارآمد است.

 

وی تصریح کرد:  در بین نامزدهای شهرداری تربت حیدریه افراد بومی و غیر بومی حضور دارند و در حال بررسی و رایزنی با این گزینه ها هستیم، هر چند برخی افراد بومی تمایلی به قبول این مسولیت ندارند، اما امیدواریم با وحدت و همدلی که بین اعضا وجود دارد در آینده‌ای نزدیک با یک رای حداکثری به گزینه مد نظر برسیم.

 

رئیس شورای شهر تربت حیدریه تاکید کرد: تمام تلاش اعضای شورای اسلامی بر این است تا در یک فرصت مناسب و با رایزنی های متعدد با گزینه های بومی و غیر بومی، تصدی شهرداری تربت حیدریه را به یک نیروی با تجربه و کار آمد بسپارند.

 

وی خاطر نشان کرد: شورای شهربا تعامل، وحدت و هماهنگی باید به سمت رضایتمندی شهروندان حرکت کند و این مهم با توسعه و در آمد پایدار شهری محقق می شود.

 

سلیمانی اظهار داشت: در برنامه ریزی ها و نظارت ها باید عدالت و قانون مداری مد نظر باشد تا از تبعیض و بی برنامه گی پرهیز شود.

 

رئیس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه، مشارکت همه جانبه مردم در توسعه و آبادانی را از ضروریات شهری آباد برشمرد و افزود: همکاری مردم و دستگاههای اجرائی با شهرداری توسعه شهر را فراهم می کند.

 

در این نشست آقایان محمد صادق مجتهدی و امیر دانش دو تن از کاندیداهای بومی تصدی شهرداری برنامه ها و رزومه کاری خود را ارائه کردند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دشمن با جنگ روانی بدنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام است ورودی ۶۰ هزار پرونده به حوزه قضایی تربت حیدریه نماز عید سعید فطر تربت حیدریه در محل مسجد جامع برگزار می شود فسیل های ۶۵ میلیون ساله در تربت حیدریه رونمایی شدتد مجمع مشورتی نماد برون سپاری و مشارکت جوانان در تصمیم گیری و تصمیم سازی های کشور است محوطه تاریخی تازه کشف شده در تربت حیدریه به سایت گردشگری تبدیل می شود راه بلدان محلی تربت حیدریه آموزش می بینند امت اسلامی در آینده ای نزدیک نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را جشن خواهد گرفت/جریان مقاومت آمال نظام سلطه را در هم پیچیده است وحدت امت اسلامی و اعلام تشکیل جریان مقاومت در جهان مهمترین پیام روز جهانی قدس است/شعار نیل تا فرات به بقای صهیونیست ها تنزل یافت/شلیک چندین موشک تن نتانیاهو را به لرزه انداخت راهپیمایی روز جهانی قدس، دفاع از امنیت و منافع ملی است امام خمینی(ره) مسیر تاریخ را تغییر داد تراز بازرگانی خارجی گمرکات خراسان رضوی ۲۷۸ میلیون دلار اعلام شد