بدون نظر
 
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات:
مردم تربت حیدریه دو میلیارد ریال به بازسازی عتبات عالیات کمک کردند
تاریخ انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ در ۳:۳۲ ب.ظ
 
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات تربت حیدریه گفت: مرم این شهرستان در سال گذشته مبلغ دو میلیارد ریال برای بازسازی خرم ائمه معصومین(ع) در عراق کمک کردند.

نادر سلیمانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، اظهار کرد: تعهد شهرستان تربت حیدریه در کمک به بازسازی عتبات عالیات در سال گذشته حدود یک میلیارد و 800 میلیون ریال بوده که پس از جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم مومن و ولایتمدار، این مبلغ به دو میلیارد ریال افزایش یافت.

وی با اشاره به تحقق 121 درصدی تعهد ستاد بازسازی عتبات عالیات این شهرستان افزود: امسال هم تعهد این شهرستان حدود دو میلیارد ریال است که طبق برنامه ریزی انجام شده قرار است مردم ولایتمدارتربت حیدریه مبالغ خود را برای بازسازی حرمین در کاظمین، نجف اشرف، سامرا و کربلا ارسال کنند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات تربت حیدریه گفت: این برای سومین سال متوالی است که شهرستان تربت حیدریه رتبه برتر جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی در استان خراسان رضوی را کسب می کند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شهردار تربت حیدریه انتخاب شد تشدید نظارت ها در تربت حیدریه/ادامه سهل انگاری ها ما را ناچار به اعمال محدودیت های بیشتری خواهد کرد خودسازی عملی و علمی مهمترین هدف تحصیل علوم حوزوی است بازگشت محدودیت های کرونایی به تربت حیدریه/هسته مرکزی شهر مسدود شد تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود