بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه
مردم برای حفظ نظام اسلامی با بصیرت به میدان آمدند/مسئولان با بی تدبیری خود مشکلات معیشتی مردم را بیشتر نکنند
تاریخ انتشار : ۰۸ آذر ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۵ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: مردم در این فتنه اخیر بازهم به تکلیف خود عمل کردند و برای حفظ نظام اسلامی با بصیرت و آگاهی به میدان آمدند، البته این حفظ نظام دو سویه است که جهت دیگر مربوط به مسئولان است که باید وظیفه خود را به نحو مطلوب به انجام برسانند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: حفظ نظام هم به حضور در عرصه های مختلف مردم و هم حمایت از مسوولان و همچنین خدمت صادقانه و مجاهدانه کارگزاران نظام به مردم بستگی دارد.

وی تصریح کرد: حمایت مردم حضور با بصیرت در صحنه هاست که هرگاه دشمن فتنه گری کرد و یا جنگ و تهدیدی راه انداخت در مقابل توطئه دشمن این حضور آگاهانه مردم نقش آفرین و مهم بوده است.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: در فتنه اخیر که دشمنان آن را برنامه ریزی کرده بودند تا نظام را به چالش بکشند، با گفتار حکیمانه مقام عظمای ولایت و با بصیرت امت اسلامی این فتنه و شرارت ظرف ۴۸ ساعت خنثی و دشمن مایوس و ناامید شد.

وی بیان کرد: مردم در این فتنه اخیر بازهم به تکلیف خود عمل کردند و برای حفظ نظام اسلامی با بصیرت و آگاهی به میدان آمدند، البته این حفظ نظام دو سویه است که جهت دیگر مربوط به مسئولان است و باید وظیفه خود را به نحو مطلوب به انجام برسانند.

خطیب جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: باید ببینیم مردم نیاز به چه خدماتی دارند و بررسی شود تاکنون چه اقداماتی انجام شده و این در حالی است که دشمن در سالهای اخیر با فشار اقتصادی بدنبال به چالش کشیدن نظام است و این در شرایطی است که وضع معیشتی مردم خوب نیست و اگر قرار است اقدامی انجام شود، نگذارند معضلات معیشتی مردم بیشتر شود.

وی بیان کرد: این مردم شایسته خدمت صادقانه و مجاهدانه هستند، چرا که در این چهل سال از پیروزی انقلاب در هر صحنه ای که نظام به حمایت مردم نیاز داشته با حضور به موقع و اثر گذار خود نقش آفرینی کردند و دشمنان نظام را مایوس کردند.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: پسندیده نیست که یک مسئول بگوید ما صبح از خواب بیدار شدیم و فهمیدیم بنزین گران شده و چنانچه این سخن راست باشد مصداق جمله امام صادق علیه السلام است که این فرد امور مسلمین را عهده دار بوده و آن را ضایع کرده و در پیشگاه الهی مجرم شناخته می شود.

حجت الاسلام عصمتی گفت: این مردم آگاه و شریف که با حضور خود آشوب و فتنه را خاموش کردند شایسته چنین گفتاری نیستند.

نماینده مجلس باید بصیر و آگاه و درون گرا باشد

امام جمعه تربت حیدریه با گرامیداشت سالروز شهادت شهید مدرس و روز محلس، اظهار داشت: نماینده مجلس باید بصیر و اگاه باشد تا قوانینی که در کشور مورد تایید قرار می گیرد در شان نظام اسامی باشد.

وی افزود: نماینده مطلوب نظام باید انسانی درون گرا و به توانمندی داخلی اعتقاد داشته باشد و مردمی و مردم را درک و حافظ جمهوری اسلامی باشد.

خطیب جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: در گام دوم انقلاب این انتخابات انجام و مجلس وارد چهلمین سال خود می شود و امیدواریم با انتخابات درست و شایسته بتوانیم به اهداف ناب انقلاب اسلامی و رسیدن به اسلام ناب محمدی(صلی الله) دسترسی یابیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است