بدون نظر
 
فرماندار زاوه:
مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۹:۴۰ ق.ظ
 
فرماندار شهرستان زاوه گفت: حضور شکوهمند و عزتمندانه ملت با بصیر ایران اسلامی در راهیپمایی ۲۲ بهمن دشمنان نظام را شگفت زده کرده و مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد.

به گزارش تابان تربت؛ محمود صادقی فرماندار شهرستان زاوه صبح امروز در حاشیه برگزاری دوره آموزشی اعضای شعب اخذ رای و نمایندگان فرماندار در این منطقه گفت: تمامی امور انتخابات طبق برنامه انجام و به روز و هیچ مشکلی وجود ندارد و لحظه شماری می کنیم برای دوم اسفند و خلق حماسه ای دیگر توسط مردم عزیز این منطقه به مانند گدشته انجام شود.

وی بیان داشت: وظیفه ما اجرای دقیق قانون و اصل رعایت بی طرفی و تلاش برای مشارکت و تامین امنیت انتخابات است و تحت تاثیر حرف های بیهوده عده قلیلی کم تقوا که تلاش می کنند جو سازی کرده، قرار نگرفته و نخواهیم گرفت.

فرماندار زاوه افزود: به درستی از آرا مردم صیانت وحتما امانت دار خوبی برای مردم و کاندیداهای محترم خواهیم بود و بنا به اصل مهم فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند: همه دست اندکاران از طرفداری پرهیز کنند را اجرا کنیم.

صادقی در ادامه خاطر نشان کرد: خدا را شاکریم که تنور انتخابات گرم است و این گرمی باعث مشارکت بالای مردم خواهد شد و از کاندیداها و طرفداران عزیزشان هم درخواست داریم در فضای رقابت سالم خود را به مردم عرضه و انتخاب را به مردم بسپارند، چون مردم به مسائل آگاه و هم وقت شناس اند و هم با تحقیق رای خود را به صندوق ها خواهند ریخت.

فرماندار شهرستان زاوه گفت: حضور شکوهمند و عزتمندانه ملت با بصیر ایران اسلامی در راهیپمایی ۲۲ بهمن دشمنان نظام را شگفت زده کرده و مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد