بدون نظر
 
فرماندار زاوه:
مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۹:۴۰ ق.ظ
 
فرماندار شهرستان زاوه گفت: حضور شکوهمند و عزتمندانه ملت با بصیر ایران اسلامی در راهیپمایی ۲۲ بهمن دشمنان نظام را شگفت زده کرده و مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد.

به گزارش تابان تربت؛ محمود صادقی فرماندار شهرستان زاوه صبح امروز در حاشیه برگزاری دوره آموزشی اعضای شعب اخذ رای و نمایندگان فرماندار در این منطقه گفت: تمامی امور انتخابات طبق برنامه انجام و به روز و هیچ مشکلی وجود ندارد و لحظه شماری می کنیم برای دوم اسفند و خلق حماسه ای دیگر توسط مردم عزیز این منطقه به مانند گدشته انجام شود.

وی بیان داشت: وظیفه ما اجرای دقیق قانون و اصل رعایت بی طرفی و تلاش برای مشارکت و تامین امنیت انتخابات است و تحت تاثیر حرف های بیهوده عده قلیلی کم تقوا که تلاش می کنند جو سازی کرده، قرار نگرفته و نخواهیم گرفت.

فرماندار زاوه افزود: به درستی از آرا مردم صیانت وحتما امانت دار خوبی برای مردم و کاندیداهای محترم خواهیم بود و بنا به اصل مهم فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند: همه دست اندکاران از طرفداری پرهیز کنند را اجرا کنیم.

صادقی در ادامه خاطر نشان کرد: خدا را شاکریم که تنور انتخابات گرم است و این گرمی باعث مشارکت بالای مردم خواهد شد و از کاندیداها و طرفداران عزیزشان هم درخواست داریم در فضای رقابت سالم خود را به مردم عرضه و انتخاب را به مردم بسپارند، چون مردم به مسائل آگاه و هم وقت شناس اند و هم با تحقیق رای خود را به صندوق ها خواهند ریخت.

فرماندار شهرستان زاوه گفت: حضور شکوهمند و عزتمندانه ملت با بصیر ایران اسلامی در راهیپمایی ۲۲ بهمن دشمنان نظام را شگفت زده کرده و مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث لزوم بومی سازی سیاست ها در خصوص کرونا کشتارگاه قدیمی تربت حیدریه بر لبه‌ تیغ وضعیت مطلوب بهداشتی شمار مبتلایان به کرونا در تربت حیدریه به ۵۷ نفر رسید تقدیر خیر تربت حیدریه از کادر درمانی تربت حیدریه و مشهد با اختصاص یک میلیارد تومان