بدون نظر
 
یادداشت/
نمک روی دل مجروح مردم نپاشید
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۷ ق.ظ
 
آقای روحانی اگر در برجام و اعتماد به کدخدا از گفتمان انقلابی و رهنمودهای حکیمانه رهبری معظم انقلاب فاصله گرفتید، از خدا بترسید، انقلاب اسلامی حاصل مجاهدت و شهادت همه انبیاء و اولیاء الهی و صدیقین و شهداست و آن را فدای مقاصد سیاسی نکنید و نمک روی دل مجروح مردم نپاشید.

به گزارش تابان تربت؛ در شرایطی که کشور درگیر تبعات نسخه سازش به‌ عنوان راه رونق اقتصادی است و حامیان آن باید پاسخگوی خسارت‌ های حاصل از این تجویز در طی حدود ۸ سال گذشته باشند برخی خواص برای توجیه شکست های خود مبانی اعتقادی اسلام را هزینه می کنند.

بگذاریم اسلام بماند مسلمات تاریخ را برای اهداف سیاسی تحریف نکنیم و اگر در سیاست‌ ورزی و تدبیر امور کشور مشکل دارید، لااقل به ایمان این ملت رحم کنید.

تحریف مسلمات تاریخ اسلام، روزی پیام عاشورا را مذاکره می‌خواند و روز دیگر برای توجیه سیاست‌های غلط دولت، تحریف سیره پیامبر بزرگوار اسلام در مواجهه با پیمان‌شکنی کفار و امروز صلح حسنی را

وسط کارزار و فشار حداکثری ترامپ در حالی که این فرعون بدتر از یزید زمان شخصا مسوولیت ترور سردار دلهای ملت ایران شهید حاج قاسم سلیمانی را بعهده گرفت و در حالی اعتراف می کند سیاست غلط امریکا باعث پیدایش داعش و جنایات این شجره خبیثه شده و همچنین در اوضاع و احوالی که مردم از ویروس منحوس کرونا در رنج و مصیب هستند جناب آقای رئیس جمهور در روزهای پایانی  ۸سال امانت داری مردم به جای پاسخ به کارنامه دولت هر از چند گاهی، برای فرار از مسئولیت حاشیه سازی می کند.

نتیجه این انفعال و ترس با لباس عقلانیت تشویق آمریکا به ادامه فشار حداکثری است، اگر به ادبیات طرف دشمن در همین یکی دو هفته نگاه کنید هیچ نشانه ای از عقب‌نشینی حداقل در تبلیغات  دیده نمی‌شود.

این فرش قرمز و ترس و وادادگی آنقدر خام و عافیت طلبانه است که بعضی کشورهای ضعیف و مزدور منطقه به ویژه آل سعود و از جمله غربی‌ها را به این نتیجه می‌ رساند که فشارها به نتیجه رسیده پس چرا باید متوقفش کرد.

آقای رئیس جمهور تفسیر غلط از تاریخ اسلام و مبانی شیعه به عنوان عقبه‌ تئوریک انقلاب برای مطامع سیاسی خیلی از شما در لباس روحانیت جای شگفتی دارد لذا اگر در سیاست‌ ورزی و تدبیر امور کشور مشکل دارید، لااقل به ایمان این ملت رحم کنید.

برای توجیه شکست برجام، برای توجیه رکود، تورم، گرانی، بیکاری، کاهش ارزش پول ملی،حقوق های نجومی، برای توجیه عدم اهتمام به شرایطی که ولی امر مسلمین در توافقات لازم الرعایه دانستند و توجه لازم نشد هر روز مبانی اعتقادی اسلام را هزینه می کنند!

این در حالی است که آمریکا در شورای امنیت منزوی شده، زمانی مردم داغدار شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی هستند و زمانی که میلیون ها انسان مظلوم و مسلمان یمنی در محاصره آل سعود و آل یهود هستند و سه هزار کودک یمنی و حدود ۵۰ هزار مجاهد مسلمان اهل یمن زیر حملات و بمب های آمریکائی، سعودی و اسرائیل به شهادت رسیده اند.

نمک روی دل مجروح مردم نپاشید

جناب آقای روحانی اگر در برجام و اعتماد به کدخدا از گفتمان انقلابی و رهنمودهای حکیمانه رهبری معظم انقلاب فاصله گرفتید، از خدا بترسید، انقلاب اسلامی حاصل مجاهدت و شهادت همه انبیاء و اولیاء الهی و صدیقین و شهداست و آن را فدای اهداف مقاصد سیاسی نکنید.

دکتر ابوالقاسم خسروی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دکتر مهرداد حیدری دومین شهید مدافع سلامت تربت حیدریه آسمانی شد تورم فعلی در کشور دلیل اقتصادی ندارد/ماهیت شورای ملی و اتحادیه صادرکنندگان زعفران برای مردم مشخص شده است/طرح شفافیت آرا نبابد فضای پوپولیستی را در مجلس ایجاد کند حضور روحانیون، هیئت امنا و فرماندهان بسیج در طرح مسجد سنگر سلامت الزامی است/تفکر بسیج باید جهانی شود مهمترین ماموریت هفته بسیج اجرای طرح مسجد سنگر سلامت است تهدیدات شهری را باید به فرصت تبدیل کرد/هماهنگی بین بخشی و نگاه راهبردی به توسعه شهری نقش بسزایی در عمران و آبادانی دارد ۱۸ بیمار مبتلا به کرونا طی یک هفته گذشته در تربت حیدریه جان باختند بیش از ۱۲۰۰ کودک یتیم در تربت حیدریه چشم انتظار حمایت نیکوکاران ۱۴ صندوق اعتباری زنان روستایی دربخش رخ تربت حیدریه فعال است توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان در تربت حیدریه تغییر کاربری ۳ کاروانسرای تربت حیدریه توسط بخش خصوصی در حال انجام است دوبانده شدن محور تربت حیدریه_زاوه در انتظار تحقق وعده مسئولان نیمی از مساجد و پایگاههای بسیج تربت حیدریه در طرح مسجد سنگر سلامت شرکت دارند