بدون نظر
 
رییس بنیاد ملی نخبگان:
مراکز رشد بستری برای تبدیل خلاقیت ها به عرصه اقتصادی است
تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۸ ق.ظ
 
رییس بنیاد ملی نخبگان و معاون علمی فناوری رییس جمهور از مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان بعنوان بستری برای تبدیل نبوغ و خلاقیت جوانان به عرصه اقتصادی یاد کرد و گفت: این بستر باعث پیشرفت و اشتغال در هر منطقه خواهد شد‌ .

به گزارش تابان تربت؛ سورنا ستاری در گفت و گو با خبرنگاران تربت حیدریه اظهار کرد: اگر بتوانیم محیطی در شهرستانها فراهم کنیم که نبوغ و خلاقیت های خود را به منصه ظهور برسانند اتفاق مهمی در عرصه پیشرفت علمی و اقتصادی کشور رخ خواهد داد.

 

وی از مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان بعنوان بستری برای تبدیل نبوغ و خلاقیت جوانان به عرصه اقتصادی یاد کرد و گفت: این بستر باعث پیشرفت و اشتغال در هر منطقه خواهد شد‌.

 

ستاری افزود: بازدید امروز از مرکز رشد و دیدار با نخبگان علمی تربت حیدریه فراتر از انتطار من ظاهر شدند و این بستر مناسبی برای پیشرفت این منطقه است.

 

معاون علمی و فناوری رییس جمهور افزود: شهرستان تربت حیدریه با ۱۱ هزار دانشجو ظرفیت مناسبی برای پیشرفت بوجود اورده که چنانچه این دانشجویان به خوبی آموزش لازم را ببینند و محیط و فضا برای آنها فراهم و مسوولان بومی اعتماد و حمایت کنند موفقیت و پیشرفت منطقه محقق می شود.

 

وی عنوان کرد: دولت در حوزه پیشتیبانی و فراهم کردن زیر ساختها و ارائه تسهیلات و تجهیزات و آموزش های لازم می تواند به توسعه این مراکز کمک کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه