بدون نظر
 
رییس بنیاد ملی نخبگان:
مراکز رشد بستری برای تبدیل خلاقیت ها به عرصه اقتصادی است
تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۸ ق.ظ
 
رییس بنیاد ملی نخبگان و معاون علمی فناوری رییس جمهور از مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان بعنوان بستری برای تبدیل نبوغ و خلاقیت جوانان به عرصه اقتصادی یاد کرد و گفت: این بستر باعث پیشرفت و اشتغال در هر منطقه خواهد شد‌ .

به گزارش تابان تربت؛ سورنا ستاری در گفت و گو با خبرنگاران تربت حیدریه اظهار کرد: اگر بتوانیم محیطی در شهرستانها فراهم کنیم که نبوغ و خلاقیت های خود را به منصه ظهور برسانند اتفاق مهمی در عرصه پیشرفت علمی و اقتصادی کشور رخ خواهد داد.

 

وی از مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان بعنوان بستری برای تبدیل نبوغ و خلاقیت جوانان به عرصه اقتصادی یاد کرد و گفت: این بستر باعث پیشرفت و اشتغال در هر منطقه خواهد شد‌.

 

ستاری افزود: بازدید امروز از مرکز رشد و دیدار با نخبگان علمی تربت حیدریه فراتر از انتطار من ظاهر شدند و این بستر مناسبی برای پیشرفت این منطقه است.

 

معاون علمی و فناوری رییس جمهور افزود: شهرستان تربت حیدریه با ۱۱ هزار دانشجو ظرفیت مناسبی برای پیشرفت بوجود اورده که چنانچه این دانشجویان به خوبی آموزش لازم را ببینند و محیط و فضا برای آنها فراهم و مسوولان بومی اعتماد و حمایت کنند موفقیت و پیشرفت منطقه محقق می شود.

 

وی عنوان کرد: دولت در حوزه پیشتیبانی و فراهم کردن زیر ساختها و ارائه تسهیلات و تجهیزات و آموزش های لازم می تواند به توسعه این مراکز کمک کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
گره زدن مشکلات اقتصادی کشور به برجام یک اشتباه استراتژیک است/زبان دیپلماسی با اروپایی ها باید انقلابی، مقتدرانه و عزتمند باشد حماسه فتح خرمشهر با مقاومت و مبارزه به دست آمد/هر زمان محکم ایستادیم دشمن عقب نشینی کرد اینفوگرافی/فتح خرمشهر آینده نگری برای افزایش ۲۰ درصدی سهمیه مدیریتی بانوان تربت حیدریه نخستین تالار بورس زعفران جهان در تربت حیدریه راه اندازی شد خسارت ۹۵ میلیارد ریالی سیل در تربت حیدریه پیروزی ائتلاف مقاومت و ضد آمریکایی در انتخابات بیانگر بلوغ سیاسی مردم عراق است/پیروزی محور مقاومت در حال تسری به میدان سیاسی است اروپا با سیاست چماق و هویچ عمق استراتژیک و قدرت منطقه ای ایران را هدف قرار داده است/سران اروپا تکمیل کننده پازل بازی ترامپ هستند کشف منطقه تاریخی در تربت حیدریه بهره برداری از پردیس سینمایی تربت حیدریه تا پایان شهریور تقویت اراده پولادین، موفقیت در عرصه های مختلف را رقم می زند