بدون نظر
 
رییس بنیاد ملی نخبگان:
مراکز رشد بستری برای تبدیل خلاقیت ها به عرصه اقتصادی است
تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۸ ق.ظ
 
رییس بنیاد ملی نخبگان و معاون علمی فناوری رییس جمهور از مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان بعنوان بستری برای تبدیل نبوغ و خلاقیت جوانان به عرصه اقتصادی یاد کرد و گفت: این بستر باعث پیشرفت و اشتغال در هر منطقه خواهد شد‌ .

به گزارش تابان تربت؛ سورنا ستاری در گفت و گو با خبرنگاران تربت حیدریه اظهار کرد: اگر بتوانیم محیطی در شهرستانها فراهم کنیم که نبوغ و خلاقیت های خود را به منصه ظهور برسانند اتفاق مهمی در عرصه پیشرفت علمی و اقتصادی کشور رخ خواهد داد.

 

وی از مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان بعنوان بستری برای تبدیل نبوغ و خلاقیت جوانان به عرصه اقتصادی یاد کرد و گفت: این بستر باعث پیشرفت و اشتغال در هر منطقه خواهد شد‌.

 

ستاری افزود: بازدید امروز از مرکز رشد و دیدار با نخبگان علمی تربت حیدریه فراتر از انتطار من ظاهر شدند و این بستر مناسبی برای پیشرفت این منطقه است.

 

معاون علمی و فناوری رییس جمهور افزود: شهرستان تربت حیدریه با ۱۱ هزار دانشجو ظرفیت مناسبی برای پیشرفت بوجود اورده که چنانچه این دانشجویان به خوبی آموزش لازم را ببینند و محیط و فضا برای آنها فراهم و مسوولان بومی اعتماد و حمایت کنند موفقیت و پیشرفت منطقه محقق می شود.

 

وی عنوان کرد: دولت در حوزه پیشتیبانی و فراهم کردن زیر ساختها و ارائه تسهیلات و تجهیزات و آموزش های لازم می تواند به توسعه این مراکز کمک کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
از تبار «دجال» سومین سوگواره پرده خوانی خراسان بزرگ در تربت حیدریه برگزار می شود اقتدار اسلام با دشمن شناسی و ایستادگی جلوه می کتد/تدبیر در الفاظ دردی از مردم درمان نمی کند جنگ اقتصادی امروز نیازمند مدیریت دوران دفاع مقدس است/مسوولان شعار خوب می دهند اما در عمل به فکر مردم نیستند/همه فرزندانم در ایران و مشغول پاسداری از میهن اسلامی هستند پیگیری مطالبات فرهنگیان باید بر مدار شبکه تعاملی باشد نه رسانه ای امروز بیش از هر زمانی نیازمند روحیه آزادگان دفاع مقدس در سطوح مدیریتی کشور هستیم نیمی از جمعیت تربت حیدریه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند نخستین روستای خراسان رضوی ثبت ملی شد رسانه ها در اجتماعی شدن سلامت نقش مهمی دارند حاشیه نشینی بزرگترین تهدید برای مدیریت شهری تربت حیدریه اطلاع نگاشت/ جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد اخذ مجوز آزمایش طلای سرخ در پژوهشکده ملی زعفران تربت حیدریه/نمایندگان اتحادیه اروپا به تربت حیدریه می آیند