بدون نظر
 
رییس بنیاد ملی نخبگان:
مراکز رشد بستری برای تبدیل خلاقیت ها به عرصه اقتصادی است
تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۸ ق.ظ
 
رییس بنیاد ملی نخبگان و معاون علمی فناوری رییس جمهور از مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان بعنوان بستری برای تبدیل نبوغ و خلاقیت جوانان به عرصه اقتصادی یاد کرد و گفت: این بستر باعث پیشرفت و اشتغال در هر منطقه خواهد شد‌ .

به گزارش تابان تربت؛ سورنا ستاری در گفت و گو با خبرنگاران تربت حیدریه اظهار کرد: اگر بتوانیم محیطی در شهرستانها فراهم کنیم که نبوغ و خلاقیت های خود را به منصه ظهور برسانند اتفاق مهمی در عرصه پیشرفت علمی و اقتصادی کشور رخ خواهد داد.

 

وی از مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان بعنوان بستری برای تبدیل نبوغ و خلاقیت جوانان به عرصه اقتصادی یاد کرد و گفت: این بستر باعث پیشرفت و اشتغال در هر منطقه خواهد شد‌.

 

ستاری افزود: بازدید امروز از مرکز رشد و دیدار با نخبگان علمی تربت حیدریه فراتر از انتطار من ظاهر شدند و این بستر مناسبی برای پیشرفت این منطقه است.

 

معاون علمی و فناوری رییس جمهور افزود: شهرستان تربت حیدریه با ۱۱ هزار دانشجو ظرفیت مناسبی برای پیشرفت بوجود اورده که چنانچه این دانشجویان به خوبی آموزش لازم را ببینند و محیط و فضا برای آنها فراهم و مسوولان بومی اعتماد و حمایت کنند موفقیت و پیشرفت منطقه محقق می شود.

 

وی عنوان کرد: دولت در حوزه پیشتیبانی و فراهم کردن زیر ساختها و ارائه تسهیلات و تجهیزات و آموزش های لازم می تواند به توسعه این مراکز کمک کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است