بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
مراکز آموزش عالی انسان های مومن به خدا و نظام اسلامی تربیت کنند
تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ در ۱:۳۱ ب.ظ
 
حجت الاسلام محمدرضا عصمتی گفت: شرط نخست و مهمترین مسئله در مراکز اموزش عالی تربیت نیروهای مومن به خدا و نظام اسلامی است که بتوانند در جامعه اسلامی مدیریت کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه، در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: از لحاظ دیدگاه هر مکتبی، آموزش و پروش و مراکز آموزش عالی باید انسان های اررزشی تحویل جامعه خود بدهند، اما این انسان ارزشی در جامعه اسلامی و جوامع مادی با هم تفاوت دارند.

وی تصریح کرد: شرط نخست و مهمترین مسئله در مراکز اموزش عالی تربیت نیروهای مومن به خدا و نظام اسلامی است که بتوانند در جامعه اسلامی مدیریت کنند.

خطیب جمعه تربت حیدریه از انسان های مجاهد، انقلابی، اهل عمل، خدمتگذار به جامعه اسلامی، متخلق به اخلاق اسلامی و عدل وانصاف حتی در مواجهه با مخالفین را از دیگر مولفه های خروجی مراکز آموزش عالی یاد کرد.

وی در بخشی دیگر به وقایع شهریورماه اشاره و اظهار کرد: ملت ایران در برابر استکبار جهانی مقاومت کرده و امروز به لطف الهی نظام اسلامی با پشتوانه مردمی در کمال اقتدار و عزت قرار گرفته و عامل امنیت امت اسلامی شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رزمایش کمکهای مومنانه ارتش در تربت حیدریه و منطقه مرزی شرق کشور حمایت ویژه از دانش آموزان محروم با هدف تحصیل در هنرستانها کشف اشیای تاریخی در روستای بُرس کدکن استقبال والدین دانش آموزان از مِنوی مدارس مسجد محور نگاه به شان معلم باید متحول شود کشف ۱۲۰ قلم کالای آرایشی قاچاق در تربت حیدریه امدادرسانی هلال‌احمر به بیش از ۳۰ نفر در پی بارش باران در تربت‌ حیدریه خسارت ۱۸ میلیارد تومانی سیل به بخش کشاورزی و دامپروری تربت حیدریه احتمال وقوع سیل در تربت حیدریه طی ۲۴ ساعت آینده وجود دارد پارسال ۱۶ وقف جدید در تربت‌ حیدریه به ثبت رسید خسارت سیل به دام ها و مزارع کشاورزی تربت حیدریه افتتاح دو مرکز کارآفرینی در بخش رخ تربت حیدریه