بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
مراکز آموزش عالی انسان های مومن به خدا و نظام اسلامی تربیت کنند
تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ در ۱:۳۱ ب.ظ
 
حجت الاسلام محمدرضا عصمتی گفت: شرط نخست و مهمترین مسئله در مراکز اموزش عالی تربیت نیروهای مومن به خدا و نظام اسلامی است که بتوانند در جامعه اسلامی مدیریت کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه، در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: از لحاظ دیدگاه هر مکتبی، آموزش و پروش و مراکز آموزش عالی باید انسان های اررزشی تحویل جامعه خود بدهند، اما این انسان ارزشی در جامعه اسلامی و جوامع مادی با هم تفاوت دارند.

وی تصریح کرد: شرط نخست و مهمترین مسئله در مراکز اموزش عالی تربیت نیروهای مومن به خدا و نظام اسلامی است که بتوانند در جامعه اسلامی مدیریت کنند.

خطیب جمعه تربت حیدریه از انسان های مجاهد، انقلابی، اهل عمل، خدمتگذار به جامعه اسلامی، متخلق به اخلاق اسلامی و عدل وانصاف حتی در مواجهه با مخالفین را از دیگر مولفه های خروجی مراکز آموزش عالی یاد کرد.

وی در بخشی دیگر به وقایع شهریورماه اشاره و اظهار کرد: ملت ایران در برابر استکبار جهانی مقاومت کرده و امروز به لطف الهی نظام اسلامی با پشتوانه مردمی در کمال اقتدار و عزت قرار گرفته و عامل امنیت امت اسلامی شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سازمان بورس، مقصر اصلی روند فعلی این بازار است/مکانیزم ماشه آمریکا جنگ روانی است ضرورت رفع موانع قانونی بر سر راه مشکلات ساخت و ساز در شهرهای کوچک انتقاد رئیس شورای اسلامی خراسان رضوی از قوانین ۶۰ سال گذشته شهرداری‌ها جهش تولید حوزه کشاورزی کدکن با افزایش سطح کشت گلخانه ای پناهجویان نهضت آزادی و ترور شخصیت پناهیان/ترور دیده بان های انقلاب، شیوه تاریخی منافقین آغاز عملیات اجرایی طرح دوبانده شدن محور تربت حیدریه به رشتخوار بیش از ۱۴ هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان در جلگه رخ تربت حیدریه خریداری شد نامه فعالان فضای مجازی به مجلس درباره کارنامه پراشکال وزیر ارتباطات در حوزه فضای مجازی مردم تربت حیدریه از نبود مهندس ناظر گلایه‌مند هستند ۴۱ درصد جامعه هدف روستایی تربت حیدریه تحت پوشش بیمه هستند اهانت به ساحت مقدس رسول خدا از سیاست‌های اسلام ستیزیانه غرب است پلمپ ۴۸ حلقه چاه غیر مجاز در تربت حیدریه