بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
مراکز آموزش عالی انسان های مومن به خدا و نظام اسلامی تربیت کنند
تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ در ۱:۳۱ ب.ظ
 
حجت الاسلام محمدرضا عصمتی گفت: شرط نخست و مهمترین مسئله در مراکز اموزش عالی تربیت نیروهای مومن به خدا و نظام اسلامی است که بتوانند در جامعه اسلامی مدیریت کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه، در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: از لحاظ دیدگاه هر مکتبی، آموزش و پروش و مراکز آموزش عالی باید انسان های اررزشی تحویل جامعه خود بدهند، اما این انسان ارزشی در جامعه اسلامی و جوامع مادی با هم تفاوت دارند.

وی تصریح کرد: شرط نخست و مهمترین مسئله در مراکز اموزش عالی تربیت نیروهای مومن به خدا و نظام اسلامی است که بتوانند در جامعه اسلامی مدیریت کنند.

خطیب جمعه تربت حیدریه از انسان های مجاهد، انقلابی، اهل عمل، خدمتگذار به جامعه اسلامی، متخلق به اخلاق اسلامی و عدل وانصاف حتی در مواجهه با مخالفین را از دیگر مولفه های خروجی مراکز آموزش عالی یاد کرد.

وی در بخشی دیگر به وقایع شهریورماه اشاره و اظهار کرد: ملت ایران در برابر استکبار جهانی مقاومت کرده و امروز به لطف الهی نظام اسلامی با پشتوانه مردمی در کمال اقتدار و عزت قرار گرفته و عامل امنیت امت اسلامی شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دکتر مهرداد حیدری دومین شهید مدافع سلامت تربت حیدریه آسمانی شد تورم فعلی در کشور دلیل اقتصادی ندارد/ماهیت شورای ملی و اتحادیه صادرکنندگان زعفران برای مردم مشخص شده است/طرح شفافیت آرا نبابد فضای پوپولیستی را در مجلس ایجاد کند حضور روحانیون، هیئت امنا و فرماندهان بسیج در طرح مسجد سنگر سلامت الزامی است/تفکر بسیج باید جهانی شود مهمترین ماموریت هفته بسیج اجرای طرح مسجد سنگر سلامت است تهدیدات شهری را باید به فرصت تبدیل کرد/هماهنگی بین بخشی و نگاه راهبردی به توسعه شهری نقش بسزایی در عمران و آبادانی دارد ۱۸ بیمار مبتلا به کرونا طی یک هفته گذشته در تربت حیدریه جان باختند بیش از ۱۲۰۰ کودک یتیم در تربت حیدریه چشم انتظار حمایت نیکوکاران ۱۴ صندوق اعتباری زنان روستایی دربخش رخ تربت حیدریه فعال است توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان در تربت حیدریه تغییر کاربری ۳ کاروانسرای تربت حیدریه توسط بخش خصوصی در حال انجام است دوبانده شدن محور تربت حیدریه_زاوه در انتظار تحقق وعده مسئولان نیمی از مساجد و پایگاههای بسیج تربت حیدریه در طرح مسجد سنگر سلامت شرکت دارند