بدون نظر
 
مراسم روز درختکاری در تربت حیدریه بدون حضور خانواده شهدا و نام شهید برگزار شد
تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ در ۹:۴۲ ق.ظ
 
دیروز مراسم درختکاری با حضور مسئولین و دست اندرکاران در امر فضای سبز و منابع طبیعی در منطقه گردشگری پیشکوه تربت حیدریه برگزار شد اما اثری از خانواده شهدا و نام شهید نبود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، همه ساله و در سراسر کشور روز و هفته درختکاری با حضور خاندان معظم شهدا و کاشت نهال با دست با کفایت آنان وبنام یک شهید برگزار می شود اما این کار خداپسندانه امسال در تربت حیدریه انجام نگرفت.

 

امسال شهرستانهای استان خراسان رضوی به مانند سایر شهرهای کشور روز درختکاری را با دعوت از خانواده شهدا و غرس چند اصله نهال بعنوان نمادین با نام و یاد شهدا برگزار کردند تا همچنان تکریم خانواده شهدا و فرهنگ ایثار وشهادت و مقاومت در جامعه زنده بماند.

 

خبرنگار تابان تربت علت عدم حضور خانواده شهدا را از مسئولین بنیاد شهید جویا شد که رئیس این اداره با اظهار گلایه مندی از دست اندرکاران هفته درختکاری افزود: هیچ اطلاعی به بنیاد شهید داده نشده بود و ما از برگزاری این مراسم بی خبر بودیم و چه خوب می شد اگر چندین اصله نهال به دست با کفایت خانواده شهدا و بنام شهیدشان کاشته می شد.

 

تعجب ما از این است که در بسیاری از برنامه و مناسبتها، مسئولین شهرستان خاندان معظم شهدا را تکریم و احترام کرده و در طول سال بازدیدهای فراوان از منازل آنان صورت می گیرد، اما در آستانه سالروز تشکیل بنیاد شهید و امور ایثارگران، عدم حضور خانواده شهدا در روز درختکاری و حتی نام نبردن از شهیدی جای گلایه مندی را داشت.

 

بهرحال امیدواریم مسئولین قصورات خود را در این قضیه پذیرفته و این سهل انگاری را به گردن هم نیندازند و به مانند گذشته در برنامه های آتی با تکریم از خانواده شهدا ضمن پاسداشت مقام شامخ آنان منتقل کننده فرهنگ ایثار و شهادت به نسلهای آینده انقلاب باشند. انشاالله

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد فرهنگ دفاع مقدس باید در قالب های مختلف به نسل های آینده منتقل شود