بدون نظر
 
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس خراسان رضوی:
مراسم استقبال و وداع با پیکر ۱۳ شهید غواص خط شکن در مشهد برگزار می شود
تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۲:۰۴ ب.ظ
 
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس خراسان رضوی از استقبال و وداع با پیکر 13 شهید غواص و خط شکن دوران دفاع مقدس خبر داد.

سرهنگ محمد احراری در خصوص جزئیات مراسم وداع با شهدای غواص در گفتگو با خبرنگار تابان تربت، افزود: مراسم استقبال از ۱۳ شهید غواص و خط شکن دوران دفاع مقدس ساعت ۱۸/۳۰ عصر امروز از ابتدای بولوار هاشمیه به سمت مسجد موسی بن جعفر(ع) برگزار می شود.

 

وی بیان کرد: پس از مراسم وداع با این عزیزان، پیکر مطهر شهیدان محمد و محمد باقر حصاری و شهید قائمی برای تشییع و تدفین راهی شهرستان نیشابور می شوند.

 

احراری گفت: مراسم استقبال و وداع با چهارشهید گمنام خط شکن فرداشب در شهرهای زاوین و ملک آباد برگزار و همزمان با سالروز شهادت امام صادق(ع) دفن خواهند شد.

 

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس خراسان رضوی یادآور شد: همچنین ۶ شهید گمنام غواص در سالروز شهادت امام صادق(ع) همراه با عزاداری هیئت های مذهبی از محل میدان شهدا به سمت حرم مطهر رضوی تشیع خواهند شد.

 

وی گفت: پیکر این ۶ شهید گمنام در خارج از مشهد دفن خواهد شد که مکان آن متعاقبا اعلام می شود.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود