بدون نظر
 
سرپرست پایگاه انتقال خون تربت حیدریه عنوان کرد؛
مراجعه ۱۸۳ اهدا کننده خون در تاسوعا و عاشورای حسینی
تاریخ انتشار : ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۲ ق.ظ
 
علیرضا علاقه مند گفت: در روزهای تاسوعا و عاشورای امسال و در قالب طرح نذر خون 183 نفر برای اهدای خون خود به این پایگاه مراجعه کردند که از این تعداد 154 نفر موفق به اهدای خون شدند.

به گزارش تابان تربت؛ علیرضا علاقه مند در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در روزهای تاسوعا و عاشورای امسال و در قالب طرح نذر خون 183 نفر برای اهدای خون خود به این پایگاه مراجعه کردند که از این تعداد 154 نفر موفق به اهدای خون شدند.

وی با بیان اینکه از این تعداد 144 نفر مرد بودند، افزود: همچون گذشته بیشترین نیاز ما در این پایگاه به گروه‌های خونی منفی است.

وی با اشاره به همه گیری کرونا، از بهبود یافتگان کرونا درخواست کرد برای اهدای پلاسمای خون خود به پایگاه انتقال خون تربت حیدریه مراجعه کنند.

علاقه مند همچنین از شهروندان درخواست کرد برای اهدای خون در تربت حیدریه همه روزه از ساعت 8 تا 12:30 به این مرکز مراجعه کنند.

پایگاه انتقال خون تربت‌ حیدریه نیاز پنج مرکز درمانی شهرستان‌های تربت حیدریه، خواف، کاشمر، رشتخوار و مه‌ولات به فرآورده های خونی را تامین می کند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سازمان بورس، مقصر اصلی روند فعلی این بازار است/مکانیزم ماشه آمریکا جنگ روانی است ضرورت رفع موانع قانونی بر سر راه مشکلات ساخت و ساز در شهرهای کوچک انتقاد رئیس شورای اسلامی خراسان رضوی از قوانین ۶۰ سال گذشته شهرداری‌ها جهش تولید حوزه کشاورزی کدکن با افزایش سطح کشت گلخانه ای پناهجویان نهضت آزادی و ترور شخصیت پناهیان/ترور دیده بان های انقلاب، شیوه تاریخی منافقین آغاز عملیات اجرایی طرح دوبانده شدن محور تربت حیدریه به رشتخوار بیش از ۱۴ هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان در جلگه رخ تربت حیدریه خریداری شد نامه فعالان فضای مجازی به مجلس درباره کارنامه پراشکال وزیر ارتباطات در حوزه فضای مجازی مردم تربت حیدریه از نبود مهندس ناظر گلایه‌مند هستند ۴۱ درصد جامعه هدف روستایی تربت حیدریه تحت پوشش بیمه هستند اهانت به ساحت مقدس رسول خدا از سیاست‌های اسلام ستیزیانه غرب است پلمپ ۴۸ حلقه چاه غیر مجاز در تربت حیدریه