بدون نظر
 
رییس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه:
مراجعه بیش از ۶۱ هزار مسافر نوروزی به پست های هلال احمر تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ در ۸:۴۹ ق.ظ
 
رییس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت : در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی ۶۱هزار و ۵۸۱ نفر به پست های نوروزی ایمنی و سلامت این جمعیت مراجعه کردند

رضا مومن زاده در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی ۶۱هزار و ۵۸۱ نفر به پست های نوروزی ایمنی و سلامت این جمعیت مراجعه کردند که از این تعداد ۳۷هزار و ۸۴۲ نفر به پایگاه های ثابت مراجعه و ۲۳هزار ۷۳۹ نفر از خدمات پایگاه های سیار طرح سحاب بهره مند شدند.

 

وی افزود: ۵ هزار و ۵۷۲ نفر از خدمات ایستگاه های سلامت و ۸ هزار و ۵۱۷ خردسال از فضاهای دوستدار کودک این طرح استفاده کرده اند.

 

مومن زاده گفت: ۴۵ هزار و ۴۰۵ عدد محصولات و اقلام فرهنگی و آموزشی شامل؛ نقشه، بروشور، کارت همیار هلال، نقاشی خانواده هلال احمر ، کیف کمکهای اولیه، راهنمای گردشگری، تراکت های سلامت و بهداشتی و … بین مسافران توزیع شده است.

 

رییس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه تعداد نقاشی های جشنواره صلح و دوستی را نیز ۱۲۱۹ اثر بیان کرد.

مسئول مرکز امورجوانان شعبه نیز گفت : حدود ۴۵۳ نفر روز عضو جوان داوطلب بشردوست در این طرح مشارکت داشته اند که ازاین تعداد ۱۹۸ نفر روز اعضای خواهر و ۲۵۵ نفر روز اعضای برادر بوده اند .

 

مسعود سعادت نژاد افزود: ۹ هزار و ۷۴۵ نفر به پویش ملی بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) پیوسته اند ومیثاق نامه این طرح را پذیرفته اند تا با رعایت قوانین و مقررات رانندگی سفری سالم وایمن را برای خود و خانواده خویش داشته باشند.

 

وی گفت: طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی تربت حیدریه از ۲۵ اسفندماه ۹۷ تا ۱۶ فروردین ماه ۹۸ به مدت ۲۱ روز اجرا گردیده است.

 

گفتنی است پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی تربت حیدریه شامل دو پست ۲۴ ساعته شهید محمدوطن پرست واقع در مجتمع خدماتی امام رضا (ع) جنب کارخانه کاشی زرین و پست شهیدخاکسار مستقر در میدان جهادسازندگی و دو اکیپ سیار طرح سحاب در پارک ها و مراکز تفریحی و تفرجگاه ها به مسافرین عزیز خدمت کردند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!