بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی:
مذاکره با آمریکا کمال بی عقلی و خلاف مبانی انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ در ۹:۵۹ ق.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه بدعهدی و خوی استکباری سیاستمداران ایالات متحده بر همه سلایق سیاسی و اقشار مختلف جامعه روش شده، نامه اخیر برخی اصلاحطلبان به سران نظام برای مذاکره مستقیم با ترامپ را کمال بی عقلی و خوش خدمتی به آمریکا عنوان کرد.

حسین محمدی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: دولت یازدهم با شعار تعامل سازنده با دنیا و همچنین در لفافه مذاکره با آمریکا به دنبال رفع تحریم ها و حل مشکلات اقتصادی کشور بود و علی رغم تاکید دلسوزان نظام مبنی بر بدعهدی شیطان بزرگ پا در عرصه مذاکرات گذاشت و چهار سال وقت و هزینه های کشور را صرف برجامی کرد که منجر به هیچ نتیجه ای نشد.

 

این تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: همه این مذاکرات و فرارداد در شرایطی اتفاق افتاد که همگان شاهدند که آمریکا به یکبار و یک طرفه از یک قرارداد بین المللی خارج شد و اکنون به دیگر کشورهای اروپایی فشار می اورد که تحت هیچ شرایطی با ایران تعامل و همکاری نداشته باشند.

 

وی تصریح کرد: آن دسته از اصلاح طلبانی که امروز بحث مذاکره مستقیم با ترامپ و آمریکا را مطرح می کنند در واقع پیاده نظام دشمن هستند و برای دست دادن به شیطان بزرگ خلاف امنیت و منافع ملی کشور دست به هر اقدام نابخردانه ای می زنند.

 

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه بدعهدی و خوی استکباری سیاستمداران ایالات متحده بر همه سلایق سیاسی و اقشار مختلف جامعه روش شده، نامه اخیر برخی اصلاحطلبان به سران نظام برای مذاکره مستقیم با ترامپ را کمال بی عقلی و خوش خدمتی به آمریکا عنوان کرد.

 

محمدی اضافه کرد: این افراد که مبری از برخی سیاسیون اصلاحطلب هستند به دنبال به تاراج بردن استقلال، ‌آزادی و عزت ملی هستند و دچار خودباختگی در مقابل دشمن شدند.

 

برخی افراد برای خوش خدمتی به آمریکا وطن فروشی می کنند

این تحلیلگر مسائل سیاسی عنوان کرد: برخی افراد برای خوش خدمتی به آمریکا خودشیفته شده و وطن فروشی می کنند غافل از آنکه نام آنها در تاریخ انقلاب اسلامی بعنوان یک خیانتکار ثبت خواهد شد.

 

وی افزود: نمی توان گفت که این دسته از افراد از آمریکا و دشمنی با انقلاب اسلامی شناخت چندانی نداشتند زیرا در این چهل سال از عمر نظام اسلامی سیاستمداران ایالات متحده برای فشار و سرنگونی این نظام دست به هر توطئه ای زدند و برخی از همین افراد هم در همین راستا همصدایی و خوش خدمتی کردند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین محموله کمک های مردمی تربت حیدریه به مناطق سیل زده ارسال شد انتظار فرج موتور محرک مجاهدان خدا و آرمان انبیای الهی است/هسته های مقاومت جهان اسلام در حال سازماندهی است ولایت محوری و ولایت پذیری وجه تمایز ارتش جمهوری اسلامی ایران با سایر ارتش های جهان حریم ها جا به جا شده اند/اگر آبی سرازیر شود آتش خواهیم گرفت!؟ اقتدار نظامی از ابعاد مهم انتظار فرج است/دشمن از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به هراس افتاده است طرح «جهاد همبستگی ملی» ظرفیتی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور است روستای ده منار بخش کدکن تربت حیدریه تخلیه شد/کارشناسان کشاورزی برای بررسی میزان خسارت به منطفه اعزام می شوند افزایش ۴ درصدی مصرف گاز سی ان جی در منطقه تربت حیدریه محور کدکن به رباط سنگ همچنان مسدود است/میزان بارش باران در کدکن به ۵۵ میلمتر رسید مدعیان دروغین حقوق بشر فجیع ترین اقدامات بین المللی را مرتکب می شوند/اقدام رییس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه در راستای تبلیغات انتخاباتی برای صهیونیست ها بود مبنای حرکت سپاه ولایت محوری و خدمت مجاهدانه به مردم است ۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد