بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی:
مذاکره با آمریکا کمال بی عقلی و خلاف مبانی انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ در ۹:۵۹ ق.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه بدعهدی و خوی استکباری سیاستمداران ایالات متحده بر همه سلایق سیاسی و اقشار مختلف جامعه روش شده، نامه اخیر برخی اصلاحطلبان به سران نظام برای مذاکره مستقیم با ترامپ را کمال بی عقلی و خوش خدمتی به آمریکا عنوان کرد.

حسین محمدی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: دولت یازدهم با شعار تعامل سازنده با دنیا و همچنین در لفافه مذاکره با آمریکا به دنبال رفع تحریم ها و حل مشکلات اقتصادی کشور بود و علی رغم تاکید دلسوزان نظام مبنی بر بدعهدی شیطان بزرگ پا در عرصه مذاکرات گذاشت و چهار سال وقت و هزینه های کشور را صرف برجامی کرد که منجر به هیچ نتیجه ای نشد.

 

این تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: همه این مذاکرات و فرارداد در شرایطی اتفاق افتاد که همگان شاهدند که آمریکا به یکبار و یک طرفه از یک قرارداد بین المللی خارج شد و اکنون به دیگر کشورهای اروپایی فشار می اورد که تحت هیچ شرایطی با ایران تعامل و همکاری نداشته باشند.

 

وی تصریح کرد: آن دسته از اصلاح طلبانی که امروز بحث مذاکره مستقیم با ترامپ و آمریکا را مطرح می کنند در واقع پیاده نظام دشمن هستند و برای دست دادن به شیطان بزرگ خلاف امنیت و منافع ملی کشور دست به هر اقدام نابخردانه ای می زنند.

 

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه بدعهدی و خوی استکباری سیاستمداران ایالات متحده بر همه سلایق سیاسی و اقشار مختلف جامعه روش شده، نامه اخیر برخی اصلاحطلبان به سران نظام برای مذاکره مستقیم با ترامپ را کمال بی عقلی و خوش خدمتی به آمریکا عنوان کرد.

 

محمدی اضافه کرد: این افراد که مبری از برخی سیاسیون اصلاحطلب هستند به دنبال به تاراج بردن استقلال، ‌آزادی و عزت ملی هستند و دچار خودباختگی در مقابل دشمن شدند.

 

برخی افراد برای خوش خدمتی به آمریکا وطن فروشی می کنند

این تحلیلگر مسائل سیاسی عنوان کرد: برخی افراد برای خوش خدمتی به آمریکا خودشیفته شده و وطن فروشی می کنند غافل از آنکه نام آنها در تاریخ انقلاب اسلامی بعنوان یک خیانتکار ثبت خواهد شد.

 

وی افزود: نمی توان گفت که این دسته از افراد از آمریکا و دشمنی با انقلاب اسلامی شناخت چندانی نداشتند زیرا در این چهل سال از عمر نظام اسلامی سیاستمداران ایالات متحده برای فشار و سرنگونی این نظام دست به هر توطئه ای زدند و برخی از همین افراد هم در همین راستا همصدایی و خوش خدمتی کردند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بسیج جهان اسلام در حال شکل گیری است/اجرای ۲۴۰ عنوان برنامه در هفته بسیج افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت طلای سرخ پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند پدافند غیر عامل، دفاعی غیر نظامی است