بدون نظر
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
مذاکرات هسته ای اقتدار و حقانیت ملت ایران را اثبات کرد/استکبار ستیزی مهمترین آرمان انقلاب اسلامی ایران است
تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۱ ق.ظ
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: تیم دیپلماسی ایران در طول بیش از 10 سال مذاکره با جبهه استکبار در یک رفتار مناسب تلاش کرد ضمن حفظ اقتدار و عزت ملت، مقابل هر گونه زیاده خواهی زورگویان عالم بایستد.

حجت الاسلام و المسلیمن نصرالله پژمانفر در گفتگو با تابان تربت، افزود: علیرغم تلاش جبهه استکبار مبنی بر معرفی ایران بعنوان یک کشور خطرناک و حامی تروریست، تیم مذاکره کننده کشورمان ضمن اثبات حقوق هسته ای و صلح آمیز ملت، به دنیا فهماند که نظام اسلامی ایران هیچگاه به دنبال ساخت بمب اتم و سلاح های کشتار جمعی نیست.

 

وی بیان کرد: تیم دیپلماسی کشورمان با هدایتهای حکیمانه رهبری نظام و پشتیبانی ملت و علیرغم همه شیطنت های آمریکا و فرانسه، استقلال طلبی و عزتمندی انقلاب اسلامی ایران را به جهانیان اثبات کرد.

 

نماینده مردم مشهد و کلات در ادامه به استکبار ستیزی ملت ایران اشاره کرد و گفت: مذاکره با غربی ها و بویژه امریکا فقط در خصوص مسائل هسته ای بوده و این بدان معنانیست که ملت و نظام از مواضع خود در برابر جبهه استکبار کوتاه بیاید.

 

پژمانفر اذعان کرد: انقلاب اسلامی ایران برای خط مشی و تعیین تکلیف خود هیچگاه پای میز مذاکره با مستکبران عالم نخواهد نشست و با مدیریت رهبری نظام و حضور همیشه در صحنه ملت انقلابی به راه عزتمندانه خود ادامه می دهد.

 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، آمریکا را مظهر شیطان بزرگ دانست و افزود: ملت ایران ظلم هایی که آمریکا به ملتهای مظلوم دنیا کرده را همیشه محکوم کرده و در برابر ظلم ایستاده و حقوق مردم مظلوم دنیا را از حلقوم کثیف سیاستمداران امریکا بیرون خواهد کشید.

 

نماینده مردم مشهد تصریح کرد: استکبار ستیزی و مبارزه با ظلم از اهداف اصلی و مهمترین آرمان انقلاب اسلامی ایران است و ملت و نظام هیچگاه از آرمانهای خود پا عقب نمی گذارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست چشم زعفرانکاران به خرید حمایتی روشن نیمی از رقبات بلاتکلیف منطقه تربت حیدریه تعیین تکلیف شد/ثبت ۱۳ وقف جدید در سال جاری اسکان و پذیرایی از ۸ هزار زائر پیاده امام رضا(علیه السلام) در تربت حیدریه