بدون نظر
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
مذاکرات هسته ای اقتدار و حقانیت ملت ایران را اثبات کرد/استکبار ستیزی مهمترین آرمان انقلاب اسلامی ایران است
تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۱ ق.ظ
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: تیم دیپلماسی ایران در طول بیش از 10 سال مذاکره با جبهه استکبار در یک رفتار مناسب تلاش کرد ضمن حفظ اقتدار و عزت ملت، مقابل هر گونه زیاده خواهی زورگویان عالم بایستد.

حجت الاسلام و المسلیمن نصرالله پژمانفر در گفتگو با تابان تربت، افزود: علیرغم تلاش جبهه استکبار مبنی بر معرفی ایران بعنوان یک کشور خطرناک و حامی تروریست، تیم مذاکره کننده کشورمان ضمن اثبات حقوق هسته ای و صلح آمیز ملت، به دنیا فهماند که نظام اسلامی ایران هیچگاه به دنبال ساخت بمب اتم و سلاح های کشتار جمعی نیست.

 

وی بیان کرد: تیم دیپلماسی کشورمان با هدایتهای حکیمانه رهبری نظام و پشتیبانی ملت و علیرغم همه شیطنت های آمریکا و فرانسه، استقلال طلبی و عزتمندی انقلاب اسلامی ایران را به جهانیان اثبات کرد.

 

نماینده مردم مشهد و کلات در ادامه به استکبار ستیزی ملت ایران اشاره کرد و گفت: مذاکره با غربی ها و بویژه امریکا فقط در خصوص مسائل هسته ای بوده و این بدان معنانیست که ملت و نظام از مواضع خود در برابر جبهه استکبار کوتاه بیاید.

 

پژمانفر اذعان کرد: انقلاب اسلامی ایران برای خط مشی و تعیین تکلیف خود هیچگاه پای میز مذاکره با مستکبران عالم نخواهد نشست و با مدیریت رهبری نظام و حضور همیشه در صحنه ملت انقلابی به راه عزتمندانه خود ادامه می دهد.

 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، آمریکا را مظهر شیطان بزرگ دانست و افزود: ملت ایران ظلم هایی که آمریکا به ملتهای مظلوم دنیا کرده را همیشه محکوم کرده و در برابر ظلم ایستاده و حقوق مردم مظلوم دنیا را از حلقوم کثیف سیاستمداران امریکا بیرون خواهد کشید.

 

نماینده مردم مشهد تصریح کرد: استکبار ستیزی و مبارزه با ظلم از اهداف اصلی و مهمترین آرمان انقلاب اسلامی ایران است و ملت و نظام هیچگاه از آرمانهای خود پا عقب نمی گذارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود شجاعت صداقت در حادثه تلخ هواپیمای اوکراین/ وقتی بین مردم و حاکمیت پنهان کاری معنا ندارد +اینفوگرافیک بیش از ۵ هزار مسافر گرفتار برف در تربت حیدریه اسکان یافتند/احتمال انسداد جاده طی امشب و فردا