بدون نظر
 
هشدار استاندار خراسان رضوی به مدیران پروازی:
مدیری که در محل ماموریت خود نباشد از مشکلات مردم بی خبر می ماند
تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۳۹۵ در ۴:۲۸ ب.ظ
 
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه از نظر وجود مدیران توانمند کمبودی نداریم، افزود: اگر مدیری در محل ماموریت خود مستقر نباشد، یقینا از مشکلات و مسائل مردم بی خبر می ماند

به گزارش تابان تربت، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی پیش از ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان زاوه اظهار کرد: مدیران موظف به سکونت در محل خدمت خود هستند و اگر مدیری در استان نمی تواند به این قانون پایبند باشد، باید جای خود را به دیگری بسپارد.

 

وی ادامه داد: در راستای مانعت از مهاجرت روستائیان به شهرها 20 طرح با 70 میلیارد ریال در نواحی روستایی استان اجرا شده و 50میلیارد ریال اعتبار نیز در حال پرداخت است و معادل 200 میلیارد ریال طرح نیز در دست اقدام داریم که همگی با کارمزد چهار درصد است.

 

رشیدیان به سیاست های اقتصاد مقاومتی در این استان اشاره کرد و افزود: تاکنون چهار هزار و 170 میلیارد ریال به واحدهای صنعتی کوچک و متوسط استان تزریق و کارگروه های مختلف متشکل از بخش دولتی، خصوصی و دانشگاه ها تشکیل شده تا این خواست مقام معظم رهبری در استان اجرایی شود.

 

استاندار خراسان رضوی اذعان کرد: شهرستان زاوه به لحاظ درام ناشی از زعفران می توانست موقعیت بهتری داشته باشد اما بدلیل عدم در آمدزائی مناسب این محصول برای کشور در مقیاس جهانی هنو در ابتدای راه قرار داریم.

 

در ادامه سفر یک روزه استاندار خراسان رضوی به شهرسان زاوه در مراسمی 25 سری جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد اهدا شد.

 

همچنین مبلغ 30 میلیون ریال کارت هدیه نیز به زوج های مددجو اهدا شد که 10 میلیون ریال آن را استاندار خراسان رضوی و بقیه را اداره کل کمیته امداد استان تعهد کرده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه