بدون نظر
 
هشدار استاندار خراسان رضوی به مدیران پروازی:
مدیری که در محل ماموریت خود نباشد از مشکلات مردم بی خبر می ماند
تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۳۹۵ در ۴:۲۸ ب.ظ
 
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه از نظر وجود مدیران توانمند کمبودی نداریم، افزود: اگر مدیری در محل ماموریت خود مستقر نباشد، یقینا از مشکلات و مسائل مردم بی خبر می ماند

به گزارش تابان تربت، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی پیش از ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان زاوه اظهار کرد: مدیران موظف به سکونت در محل خدمت خود هستند و اگر مدیری در استان نمی تواند به این قانون پایبند باشد، باید جای خود را به دیگری بسپارد.

 

وی ادامه داد: در راستای مانعت از مهاجرت روستائیان به شهرها ۲۰ طرح با ۷۰ میلیارد ریال در نواحی روستایی استان اجرا شده و ۵۰میلیارد ریال اعتبار نیز در حال پرداخت است و معادل ۲۰۰ میلیارد ریال طرح نیز در دست اقدام داریم که همگی با کارمزد چهار درصد است.

 

رشیدیان به سیاست های اقتصاد مقاومتی در این استان اشاره کرد و افزود: تاکنون چهار هزار و ۱۷۰ میلیارد ریال به واحدهای صنعتی کوچک و متوسط استان تزریق و کارگروه های مختلف متشکل از بخش دولتی، خصوصی و دانشگاه ها تشکیل شده تا این خواست مقام معظم رهبری در استان اجرایی شود.

 

استاندار خراسان رضوی اذعان کرد: شهرستان زاوه به لحاظ درام ناشی از زعفران می توانست موقعیت بهتری داشته باشد اما بدلیل عدم در آمدزائی مناسب این محصول برای کشور در مقیاس جهانی هنو در ابتدای راه قرار داریم.

 

در ادامه سفر یک روزه استاندار خراسان رضوی به شهرسان زاوه در مراسمی ۲۵ سری جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد اهدا شد.

 

همچنین مبلغ ۳۰ میلیون ریال کارت هدیه نیز به زوج های مددجو اهدا شد که ۱۰ میلیون ریال آن را استاندار خراسان رضوی و بقیه را اداره کل کمیته امداد استان تعهد کرده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور