بدون نظر
 
مدافع تیم ملی از چنگ برانکو پرید
تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۱۳۹۴ در ۷:۲۴ ب.ظ
 
مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان سرانجام با باشگاه نفت به توافق رسید. به این ترتیب یکی بازیکنان سابق پرسپولیس از چنگ برانکو پرید.
به گزارش ایلنا، سید جلال حسینی مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان که در ابتدای فصل خبر پیوستن اش به سرخپوشان به عنوان بمب خبری بازار نقل و انتقالات مطرح شد، پس از مذاکره با مسئولان باشگاه نفت تهران با این باشگاه به توافق رسید و قراردادی یک ساله امضا کرد.

سید جلال حسینی 34 ساله و اهل بندر انزلی فصل گذشته در باشگاه های قطری بازی می کرد و پس از جدایی از باشگاه الاهلی دوحه مورد توجه تیم های تراکتورسازی، نفت، استقلال و پرسپولیس قرار گرفت و در نهایت به تیم نفت تهران پیوست و شاگرد علیرضا منصوریان شد.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد