بدون نظر
 
رییس آموزش و پرورش تربت حیدریه:
مدارس تربت حیدریه آماده اسکان زائران و مسافران نوروزی
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ در ۶:۲۱ ق.ظ
 
معاون مدیرکل و رییس آموزش و پرورش تربت حیدریه گفت: تعداد 132 کلاس در قالب 18 مدرسه با تجهیزات و امکانات لازم آماده پذیرایی از زایران و مسافران می باشد.

به گزارش تابان تربت، سعید نیرویی روز یکشنبه در نشست خبری افزود: ظرفیت هر کلاس حداکثر تا ۸ نفر است و ۱۹کلاس از این تعداد درجه ۱ و با امکانات کامل هستند.

 

وی با بیان اینکه ستاد مرکزی اسکان در اداره آموزش و پرورش تربت حیدریه خیابان کاشانی چهارراه فرهنگ واقع است، گفت: علاوه بر تبلیغات محیطی و نصب بنر آدرس ستاد اسکان در ورودی شهر و مکان دقیق این ستاد در نقشه گوگل با نام ستاد اسکان فرهنگیان تربت حیدریه ثبت شده است.

 

نیرویی اظهار داشت: پارسال ۱۴۲ کلاس در قالب ۱۹ مدرسه از تاریخ ۲۷ اسفند ۹۶ تا ۱۴ فروردین امسال پذیرای ۲ هزار و ۴۰۴ نفر در قالب ۶۸۲ خانوار بودند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور