بدون نظر
 
رییس آموزش و پرورش تربت حیدریه:
مدارس تربت حیدریه آماده اسکان زائران و مسافران نوروزی
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ در ۶:۲۱ ق.ظ
 
معاون مدیرکل و رییس آموزش و پرورش تربت حیدریه گفت: تعداد 132 کلاس در قالب 18 مدرسه با تجهیزات و امکانات لازم آماده پذیرایی از زایران و مسافران می باشد.

به گزارش تابان تربت، سعید نیرویی روز یکشنبه در نشست خبری افزود: ظرفیت هر کلاس حداکثر تا ۸ نفر است و ۱۹کلاس از این تعداد درجه ۱ و با امکانات کامل هستند.

 

وی با بیان اینکه ستاد مرکزی اسکان در اداره آموزش و پرورش تربت حیدریه خیابان کاشانی چهارراه فرهنگ واقع است، گفت: علاوه بر تبلیغات محیطی و نصب بنر آدرس ستاد اسکان در ورودی شهر و مکان دقیق این ستاد در نقشه گوگل با نام ستاد اسکان فرهنگیان تربت حیدریه ثبت شده است.

 

نیرویی اظهار داشت: پارسال ۱۴۲ کلاس در قالب ۱۹ مدرسه از تاریخ ۲۷ اسفند ۹۶ تا ۱۴ فروردین امسال پذیرای ۲ هزار و ۴۰۴ نفر در قالب ۶۸۲ خانوار بودند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حریم ها جا به جا شده اند/اگر آبی سرازیر شود آتش خواهیم گرفت!؟ اقتدار نظامی از ابعاد مهم انتظار فرج است/دشمن از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به هراس افتاده است طرح «جهاد همبستگی ملی» ظرفیتی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور است روستای ده منار بخش کدکن تربت حیدریه تخلیه شد/کارشناسان کشاورزی برای بررسی میزان خسارت به منطفه اعزام می شوند افزایش ۴ درصدی مصرف گاز سی ان جی در منطقه تربت حیدریه محور کدکن به رباط سنگ همچنان مسدود است/میزان بارش باران در کدکن به ۵۵ میلمتر رسید مدعیان دروغین حقوق بشر فجیع ترین اقدامات بین المللی را مرتکب می شوند/اقدام رییس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه در راستای تبلیغات انتخاباتی برای صهیونیست ها بود مبنای حرکت سپاه ولایت محوری و خدمت مجاهدانه به مردم است ۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد رژیم آمریکا بزرگترین تروریست دولتی است/آمریکا در تسخیر خاکریز جبهه مقاومت ناکام ماند سپاه مظهر اقتدار حهان اسلام است/تفکر سپاه و بسیج بر محور مقاومت سایه انداخته است آمریکا سیلی سختی از سپاه خورده است/سپاه نیروی مردمی و بر آمده از قانون اساسی است