بدون نظر
 
رییس آموزش و پرورش تربت حیدریه:
مدارس تربت حیدریه آماده اسکان زائران و مسافران نوروزی
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ در ۶:۲۱ ق.ظ
 
معاون مدیرکل و رییس آموزش و پرورش تربت حیدریه گفت: تعداد 132 کلاس در قالب 18 مدرسه با تجهیزات و امکانات لازم آماده پذیرایی از زایران و مسافران می باشد.

به گزارش تابان تربت، سعید نیرویی روز یکشنبه در نشست خبری افزود: ظرفیت هر کلاس حداکثر تا 8 نفر است و 19کلاس از این تعداد درجه 1 و با امکانات کامل هستند.

 

وی با بیان اینکه ستاد مرکزی اسکان در اداره آموزش و پرورش تربت حیدریه خیابان کاشانی چهارراه فرهنگ واقع است، گفت: علاوه بر تبلیغات محیطی و نصب بنر آدرس ستاد اسکان در ورودی شهر و مکان دقیق این ستاد در نقشه گوگل با نام ستاد اسکان فرهنگیان تربت حیدریه ثبت شده است.

 

نیرویی اظهار داشت: پارسال 142 کلاس در قالب 19 مدرسه از تاریخ 27 اسفند 96 تا 14 فروردین امسال پذیرای 2 هزار و 404 نفر در قالب 682 خانوار بودند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود