بدون نظر
 
معاون فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه:
محور کدکن به رباط سنگ همچنان مسدود است/میزان بارش باران در کدکن به ۵۵ میلمتر رسید
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۶ ق.ظ
 
معاون فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه گفت: با توجه به شدت بارش ها از شب گذشته محور کدکن به رباط سنگ از ۲ قسمت کال برس و ورودی شهر کدکن مسدود شده و عوامل دست اندرکار مشغول بازگشایی مسیر هستند.

به گزارش تابان تربت؛ احسان کریمی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت:  در ۲۴ ساعت گذشته تا امروز متوسط میزان بارش باران در این شهرستان به ۲۵ میلیمتر رسید که بیشترین میزان بارش در بخش کدکن شهرستان و به میزان ۵۵ میلیمتر بوده است.

 

وی افزود: خوشبختانه به دلیل انجام اقدامات پیشگیرانه که از ابتدای امسال توسط دستگاه های مربوطه انجام شده است، هیچگونه تلفات انسانی نداشته ایم.

کریمی خاطر نشان کرد: البته از دیشب محور رباط سنگ به کدکن از ۲ قسمت کال برس و نیز ورودی کدکن مسدود شده که هم اکنون مسوولان در حال انجام اقدامات لازم برای بازگشایی معابر هستند و فرماندار نیز شخصا در منطقه حضور دارد و به صورت میدانی کار را نظارت می کند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!