بدون نظر
 
معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه:
محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف
تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۹ ق.ظ
 
معاون امور فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه از بازگشایی محور تربت حیدریه به مشهد از هر دو سمت خبر داد و افزود: این محور که بعلت بارش شدید برف از ساعت ۱۵ روز گذشته مسدود بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.

احسان کریمی، معاون امور فنی و عمرانی فدماندار تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ از بازگشایی محور تربت حیدریه به مشهد از هر دو سمت خبر داد و افزود: این محور که بعلت بارش شدید برف از ساعت ۱۵ روز گذشته مسدود بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.

وی با بیان ابنکه هم اکنون تردد خودروها در محور فرعی رباط سنگ به کدکن و نیشابور با کندی انجام می شود، افزود: راهداران از روز گذشته در تلاشند تا راههای اصلی بازگشایی شود، هر چند خیلی از راههای روستاهای بخش مرکزی، بابگ، کدکن و رباط سنگ مسدود است اما با تلاش بخشداران، دهیاران و شورا و همت اهالی روستاها مسیرها در حال بازگشایی است.

کریمی خاطر نشان کرد: شب گذشته یکهزار مسافر گرفتار برف و در راه مانده در شهرهای تربت حیدریه و رباط سنگ اسکان اضطراری یافته و پذیرایی شدند.

کریمی از رهاسازی ۱۲۰ خودرو گرفتار برف طی شب گذشته خبر داد و گفت: میانگین برف در شهرستان تربت حیدریه بین ۵۰ سانتیمتر و در برخی نقاط مرتفع و کوهستانی نیز به یک متر رسیده است.

معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه از شهروندان خواست تا با کمک پرسنل شهرداری معابر فرعی و کوچه ها را از برف پاک سازی کرده تا زودتر تردد روان در جریان باشد.

وی به قطعی انشعابات برق و آب در برخی نقاط اشاره کرد و افزود: در حال حاضر با تلاش نیروهای خدمات رسان انشعابات متصل و آن اندک باقیمانده تا ساعتی دیگر رفع خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه