بدون نظر
 
معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه:
محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف
تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۹ ق.ظ
 
معاون امور فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه از بازگشایی محور تربت حیدریه به مشهد از هر دو سمت خبر داد و افزود: این محور که بعلت بارش شدید برف از ساعت ۱۵ روز گذشته مسدود بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.

احسان کریمی، معاون امور فنی و عمرانی فدماندار تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ از بازگشایی محور تربت حیدریه به مشهد از هر دو سمت خبر داد و افزود: این محور که بعلت بارش شدید برف از ساعت ۱۵ روز گذشته مسدود بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.

وی با بیان ابنکه هم اکنون تردد خودروها در محور فرعی رباط سنگ به کدکن و نیشابور با کندی انجام می شود، افزود: راهداران از روز گذشته در تلاشند تا راههای اصلی بازگشایی شود، هر چند خیلی از راههای روستاهای بخش مرکزی، بابگ، کدکن و رباط سنگ مسدود است اما با تلاش بخشداران، دهیاران و شورا و همت اهالی روستاها مسیرها در حال بازگشایی است.

کریمی خاطر نشان کرد: شب گذشته یکهزار مسافر گرفتار برف و در راه مانده در شهرهای تربت حیدریه و رباط سنگ اسکان اضطراری یافته و پذیرایی شدند.

کریمی از رهاسازی ۱۲۰ خودرو گرفتار برف طی شب گذشته خبر داد و گفت: میانگین برف در شهرستان تربت حیدریه بین ۵۰ سانتیمتر و در برخی نقاط مرتفع و کوهستانی نیز به یک متر رسیده است.

معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه از شهروندان خواست تا با کمک پرسنل شهرداری معابر فرعی و کوچه ها را از برف پاک سازی کرده تا زودتر تردد روان در جریان باشد.

وی به قطعی انشعابات برق و آب در برخی نقاط اشاره کرد و افزود: در حال حاضر با تلاش نیروهای خدمات رسان انشعابات متصل و آن اندک باقیمانده تا ساعتی دیگر رفع خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد