بدون نظر
 
معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه:
محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف
تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۹ ق.ظ
 
معاون امور فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه از بازگشایی محور تربت حیدریه به مشهد از هر دو سمت خبر داد و افزود: این محور که بعلت بارش شدید برف از ساعت ۱۵ روز گذشته مسدود بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.

احسان کریمی، معاون امور فنی و عمرانی فدماندار تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ از بازگشایی محور تربت حیدریه به مشهد از هر دو سمت خبر داد و افزود: این محور که بعلت بارش شدید برف از ساعت ۱۵ روز گذشته مسدود بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.

وی با بیان ابنکه هم اکنون تردد خودروها در محور فرعی رباط سنگ به کدکن و نیشابور با کندی انجام می شود، افزود: راهداران از روز گذشته در تلاشند تا راههای اصلی بازگشایی شود، هر چند خیلی از راههای روستاهای بخش مرکزی، بابگ، کدکن و رباط سنگ مسدود است اما با تلاش بخشداران، دهیاران و شورا و همت اهالی روستاها مسیرها در حال بازگشایی است.

کریمی خاطر نشان کرد: شب گذشته یکهزار مسافر گرفتار برف و در راه مانده در شهرهای تربت حیدریه و رباط سنگ اسکان اضطراری یافته و پذیرایی شدند.

کریمی از رهاسازی ۱۲۰ خودرو گرفتار برف طی شب گذشته خبر داد و گفت: میانگین برف در شهرستان تربت حیدریه بین ۵۰ سانتیمتر و در برخی نقاط مرتفع و کوهستانی نیز به یک متر رسیده است.

معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه از شهروندان خواست تا با کمک پرسنل شهرداری معابر فرعی و کوچه ها را از برف پاک سازی کرده تا زودتر تردد روان در جریان باشد.

وی به قطعی انشعابات برق و آب در برخی نقاط اشاره کرد و افزود: در حال حاضر با تلاش نیروهای خدمات رسان انشعابات متصل و آن اندک باقیمانده تا ساعتی دیگر رفع خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث