بدون نظر
 
یادداشت
محله عدالت تربت حیدریه در انتظار عدالت مدیران شهری!
تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۹ ب.ظ
 
یکی از محلات پر جمعیت و قدیمی شهرستان تربت حیدریه، محله عدالت یا همان منطقه معروف به کوچه قاضیان است

به گزارش تابان تربت؛ یکی از محلات پر جمعیت و قدیمی شهرستان تربت حیدریه ، محله عدالت یا همان منطقه معروف به کوچه قاضیان است.

 

در کنار مشکلات اجتماعی و زیرساختی که اهالی شریف این منطقه با آنها مواجه هستند معضلی جدی ، چند سالی است که دغدغه اصلی ساکنین آن منطقه شده است.

 

منطقه کوی عدالت دارای زمینی سنگی و سخت است که این ویژگی ارضی موجب می شود جذب آب و پسآب در این زمین به سختی انجام گیرد. به همین دلیل عموم منازل این محله اصیل شهرستان با مشکل دفع فاضلاب خانه خود در چاه های فاضلاب خانگی مواجه هستند ، به طوریکه مجبورند در مدت زمان های کوتاه مبالغ قابل توجهی را برای تخلیه چاه‌های منازل خود هزینه کنند.

 

چندین سال گذشته اداره آبفای شهری تربت حیدریه مبلغ ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال از هر یک از مشترکین آب محله عدالت بابت اتصال فاضلاب منازلشان به شبکه شهری فاضلاب(اگو) دریافت کرده اند که تاکنون این اتفاق رقم نخورده است.

 

از سال ۹۵ تا کنون اهالی محله عدالت مکاتبات و مراجعات متعددی به آبفای_شهری و شورای اسلامی شهر چهارم و پنجم داشته اند که متأسفانه نتیجه ای جز وعده های بی عمل نداشته است.

 

با توجه به شرایط کنونی اقتصادی و معیشتی حاکم بر کشور ، برخی از اهالی شریف و محترم محله عدالت اخیراً مجبور به رهاسازی پسآب منازل خود در معابر عمومی شده اند که این اتفاق موجب ايجاد محیط غیر بهداشتی در سطح کوچه ها و معابر این محله شده است.

 

آنچه مورد مطالبه عموم اهالی شریف این محله قرار دارد این موضوع است که ؛ اتصال منازل این منطقه با توجه به شرایط بوجود آمده در اولویت مدیریت شهری قرار گیرد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Enjoyable What to Neutralize An individual’s Leisure Instance that Price Virtually Very little The Ugly Side of games How can you gauge members’entertainment? Concepts Meant for The Free of cost Effort The Little-Known Tips For games Greatest Activity Pertaining to You will Guidelines With regard to An individual’s Totally free Moment بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به بهره برداری رسید سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد افتتاح و کلنگ زنی ۹۲ پروژه در هفته دولت/ مرکز تعمیر لکوموتیو و ریل شرق کشور به زودی در تربت حیدریه راه اندازی می شود گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه عطرافشانی شد اما و اگرهای ساخت پردیس سینمایی در باغملی تربت حیدریه /تربتی ها صاحب پردیس سینمایی می شوند؟