بدون نظر
 
یادداشت
محله عدالت تربت حیدریه در انتظار عدالت مدیران شهری!
تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۹ ب.ظ
 
یکی از محلات پر جمعیت و قدیمی شهرستان تربت حیدریه، محله عدالت یا همان منطقه معروف به کوچه قاضیان است

به گزارش تابان تربت؛ یکی از محلات پر جمعیت و قدیمی شهرستان تربت حیدریه ، محله عدالت یا همان منطقه معروف به کوچه قاضیان است.

 

در کنار مشکلات اجتماعی و زیرساختی که اهالی شریف این منطقه با آنها مواجه هستند معضلی جدی ، چند سالی است که دغدغه اصلی ساکنین آن منطقه شده است.

 

منطقه کوی عدالت دارای زمینی سنگی و سخت است که این ویژگی ارضی موجب می شود جذب آب و پسآب در این زمین به سختی انجام گیرد. به همین دلیل عموم منازل این محله اصیل شهرستان با مشکل دفع فاضلاب خانه خود در چاه های فاضلاب خانگی مواجه هستند ، به طوریکه مجبورند در مدت زمان های کوتاه مبالغ قابل توجهی را برای تخلیه چاه‌های منازل خود هزینه کنند.

 

چندین سال گذشته اداره آبفای شهری تربت حیدریه مبلغ ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال از هر یک از مشترکین آب محله عدالت بابت اتصال فاضلاب منازلشان به شبکه شهری فاضلاب(اگو) دریافت کرده اند که تاکنون این اتفاق رقم نخورده است.

 

از سال ۹۵ تا کنون اهالی محله عدالت مکاتبات و مراجعات متعددی به آبفای_شهری و شورای اسلامی شهر چهارم و پنجم داشته اند که متأسفانه نتیجه ای جز وعده های بی عمل نداشته است.

 

با توجه به شرایط کنونی اقتصادی و معیشتی حاکم بر کشور ، برخی از اهالی شریف و محترم محله عدالت اخیراً مجبور به رهاسازی پسآب منازل خود در معابر عمومی شده اند که این اتفاق موجب ايجاد محیط غیر بهداشتی در سطح کوچه ها و معابر این محله شده است.

 

آنچه مورد مطالبه عموم اهالی شریف این محله قرار دارد این موضوع است که ؛ اتصال منازل این منطقه با توجه به شرایط بوجود آمده در اولویت مدیریت شهری قرار گیرد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آغاز دوره باز آموزی طرح نوروزی جنوب خراسان رضوی در تربت حیدریه بالغ بر چهار هزار نجاتگر در طرح نوروزی خراسان رضوی حضور دارند فعالیت های ستاد خدمات سفر بر قابلیت های گردشگری روستایی متمرکز شده است حرکت در گام دوم انقلاب نیازمند ولایت پذیری است/هرکس پای ولایت می ایستد باید هزینه بدهد اقتدار امروز جبهه مقاومت مرهون بصیرت امت اسلامی و خون مطهر شهداست/مادران شهدا پرچمداران معرفت و بصیرت مجموعه عکس نوشته بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان شرقی حملات تروریستی اخیر ناشی از ناکامی دشمن بود/نظام باید راهبرد دفاعی خود را به استراتژی پیشگیرانه تغییر دهد/بیانیه گام دوم انقلاب رهبری راهبردی عملیاتی نسبت به آینده انقلاب است آغاز مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۱۷ سال کشور در تربت حیدریه پایان رقابتهای سنگ نوردی خراسان رضوی در تربت حیدریه حضور حماسی ملت ایران در ۲۲ بهمن دشمنان انقلاب را ناامید کرد/حملات تروریستی حاکی از ضعف دشمنان و عصبانیت از نظام اسلامی است دست های آلوده آمریکا و همپیمانانش در حمله تروریستی شرق کشور دخیل است/داعیه داران مبارزه با تروریسم میزبان تروریست ها هستند بزرگترین واحدفراوری زعفران خاورمیانه در تربت حیدریه بلااستفاده مانده است