بدون نظر
 
یادداشت
محله عدالت تربت حیدریه در انتظار عدالت مدیران شهری!
تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۹ ب.ظ
 
یکی از محلات پر جمعیت و قدیمی شهرستان تربت حیدریه، محله عدالت یا همان منطقه معروف به کوچه قاضیان است

به گزارش تابان تربت؛ یکی از محلات پر جمعیت و قدیمی شهرستان تربت حیدریه ، محله عدالت یا همان منطقه معروف به کوچه قاضیان است.

 

در کنار مشکلات اجتماعی و زیرساختی که اهالی شریف این منطقه با آنها مواجه هستند معضلی جدی ، چند سالی است که دغدغه اصلی ساکنین آن منطقه شده است.

 

منطقه کوی عدالت دارای زمینی سنگی و سخت است که این ویژگی ارضی موجب می شود جذب آب و پسآب در این زمین به سختی انجام گیرد. به همین دلیل عموم منازل این محله اصیل شهرستان با مشکل دفع فاضلاب خانه خود در چاه های فاضلاب خانگی مواجه هستند ، به طوریکه مجبورند در مدت زمان های کوتاه مبالغ قابل توجهی را برای تخلیه چاه‌های منازل خود هزینه کنند.

 

چندین سال گذشته اداره آبفای شهری تربت حیدریه مبلغ 5,000,000 ریال از هر یک از مشترکین آب محله عدالت بابت اتصال فاضلاب منازلشان به شبکه شهری فاضلاب(اگو) دریافت کرده اند که تاکنون این اتفاق رقم نخورده است.

 

از سال 95 تا کنون اهالی محله عدالت مکاتبات و مراجعات متعددی به آبفای_شهری و شورای اسلامی شهر چهارم و پنجم داشته اند که متأسفانه نتیجه ای جز وعده های بی عمل نداشته است.

 

با توجه به شرایط کنونی اقتصادی و معیشتی حاکم بر کشور ، برخی از اهالی شریف و محترم محله عدالت اخیراً مجبور به رهاسازی پسآب منازل خود در معابر عمومی شده اند که این اتفاق موجب ایجاد محیط غیر بهداشتی در سطح کوچه ها و معابر این محله شده است.

 

آنچه مورد مطالبه عموم اهالی شریف این محله قرار دارد این موضوع است که ؛ اتصال منازل این منطقه با توجه به شرایط بوجود آمده در اولویت مدیریت شهری قرار گیرد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست