بدون نظر
 
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه:
محصول دلداگی به آمریکا ننگ و ذلت است/برخی افراد در دانشگاهها جوانان را به سمت رقاصی و عیاشی گری سوق می دهند
تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۰ ق.ظ
 
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه تربت حیدریه گفت: تاریخ نشان داده که محصول وابستگی و دلدادگی به آمریکای جنایتکار، چیزی جز خفت و خاری در بر نخواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام علی نوروزی صبح روز پنج شنبه در مراسم غباروبی گلزار شهدای تربت حیدریه اذعان کرد: حقایق تلخی در منطقه خاورمیانه و جهان اسلام در حال وقوع است و  دستهای پنهان آمریکا در جنایات علیه مسلمانان آشکار شده است.

 

وی افزود: امروز مردم مظلوم یمن در کشورشان با تروریست ها و ال سعود می جنگند، اما روشنفکران غرب زده آنها در صنعا به آمریکا چراغ سبز نشان داده و به کشور و مردم خود خیانت می کنند.

 

نوروزی به سخنان روز گذشته رهبر معظم انقلاب در دانشگاه امام حسین(ع) اشاره کرد و افزود: ملت ایران هیچگاه اجازه نمی دهد الگوی بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته ای ایران در مفاد توافق ترسیم شود.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اظهار کرد: ملتی که در راس مکتب و سیر تکاملی خود شهادت را ترسیم کرده هیچگاه به بیگانگان و زیاده خواهان عالم باج نخواهد داد.

 

نوروزی تصریح کرد: امروز حتی در خلیج عدن هم کاری از ناوگروه های امریکا و ال سعود ساخته نیست و کشتی شاهد ایران که حامل کمک های انسان دوستانه به یمن است با قدرت و اقتدار به مسیر خود ادامه می دهد.

 

وی عامل اقتدار کشور را ولایت فقیه دانست و گفت: رهبری صالح و مجتهدی جامع الشرایط در راس نظام، این کشور را  در دنیا مقتدر و عزیز کرده، بطوریکه تمام کشورهای اسلامی الگوی مقاومت و استکبار ستیزی خود را ایران اسلامی قرار داده اند.

 

نوروزی در ادامه دلیل مهم مشکلات اقتصادی کشور را رانت خواران و فرصت طلبان عنوان کرد و افزود: ملت ایران بخوبی واقف است که مشکلات اقتصادی کشور  بواسطه رانت خواران و آقازاده هایی بوجود امده که هر زمان دلشان بخواهد می توانند بازار را دچار بحران کنند.

 

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه تربت حیدریه اظهار کرد: امروز عده ای با استفاده از فضای بوجود آمده در مراکز دانشگاهی بجای حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه علم، جوانان را به رقاصی و عیاشی گری سوق می دهند.

 

وی حقایق برخی مراکز آموزشی و آموزش و پرورش کشور را تلخ  توصیف کرد و گفت: آقایان در برخی از مراکز آموزشی کشور بجای تعمیق ایمان و معرفت و علم در جوانان، به دنبال مباحث حزبی و سیاسی و فتح سنگر به سنگر هستند.

 

نوروزی  در پایان خاطر نشان کرد: عملیات غرور آفرین بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر نماد ایثار و مقاومت ملت ایران است و همگان وظیفه دارند در ترویج این نماد و همچنین فرهنگ مقاومت نسبت به نسلهای آینده انقلاب و نظام تلاش کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه