بدون نظر
 
گزارش
محرومیت مردم تربت حیدریه از استخر سرپوشیده استاندارد/سرپوشیده کردن استخر استادیوم تختی نیاز علاقمندان به ورزشهای آبی را فراهم می کند
تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۶ در ۷:۲۷ ق.ظ
 
علاقمندان فراوان به ورزشهای آبی درتربت حیدریه که ازاتمام پروژه 10 ساله استخر سر پوشیده در حال ساخت ناامید شده اند، طرح سرپوشیده کردن استخر استادیوم تختی را برای استفاده در همه اوقات شبانه روز درفصول مختلف سال پیشنهاد می کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، شهرستان تربت حیدریه به عنوان قطب جمعیتی و اقتصادی،اجتماعی ۸ شهرستان جنوب خراسان رضوی از داشتن استخر سرپوشیده  استاندارد و مناسب محروم است و بیشتر علاقمندان به ورزشهای آبی جهت رفع نیاز خود به مرکز استان مراجعه می کنند.

 

استخر سرپوشیده امیر المومنین(ع) جنب باغملی متعلق به آموزش و پرورش است و با توجه به نیازعلاقمندان به ورزشهای آبی در این قطب جمعیتی استان و همچنین فضای محدود استخر، این مجموعه نتوانسته پاسخگوی مناسبی برای ورزش شنا در شهرستان تربت حیدریه باشد.

 

حضور دانش آموزان شهر تربت حیدریه و همچنین شهرهای تابعه و حتی شهرستانهای همجوار در فصل پائیز و زمستان برای استفاده از تنها استخر آب گرم این شهرستان در کنار سایر علاقمندان به ورزش شنا باعث شده تا بسیاری از دوستداران ورزشهای آبی به دلیل محدودیت در فضای استخر برای رفع نیاز خود به مشهد مراجعه کنند.

 

نیاز ۳۰ میلیارد ریالی برای اتمام پروژه نیمه تمام استخر شهرک ولی عصر(عج)

دومین استخر سرپوشیده شهرستان تربت حیدریه واقع در شهرک ولی عصر(عج) که از مصوبات دور دوم سفرهای ریاست جمهوری نهم است با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی اوضاع مناسبی ندارد و با توجه به عزم دولت برای تکمیل پروژه های نیمه تمام با ضریب پیشرفت فیزیکی بالا، مردم این شهرستان از تکمیل این پروژه در آینده نزدیک ناامید شدند.

 

طبق گفته مسئولان برای تکمیل این پروژه و بهره برداری از آن ۳۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

 

تنها استخر استاندارد این شهرستان در استادیوم تختی به علت شرایط آب و هوایی این شهر فقط ۲ ماه در سال قابل استفاده است و در سایر ایام سال تعطیل بوده و هیچگونه استفاده ای از آن نمی شود.

 

علاقمندان فراوان به ورزشهای آبی در این شهرستان که ازاتمام پروژه ۱۰ ساله استخر سر پوشیده در حال ساخت ناامید شده اند طرح سرپوشیده کردن استخر استادیوم تختی را برای استفاده در همه اوقات شب و روز و در همه فصول سال پیشنهاد می کنند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه در این خصوص به خبرنگار ما گفت: اعتبار اولیه استخر سرپوشیده شهرک ولی عصر(عج) ۱۷ میلیارد ریال بود و تاکنون با صرف هشت میلیارد ریال حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

 

سید حمیدرضا امینی اظهار داشت: با توجه به شرایط استاندارد استخر استادیوم تختی سرپوشیده کردن آن نیاز علاقمندان به ورزشهای آبی در این شهرستان و شهرهای اطراف را برطرف خواهد کرد .

 

وی افزود:  طرح سرپوشیده کردن این استخر ۳۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که می توان با کمک خیرین حوزه ورزش نیاز علاقمندان به شنا در تمام فصول سال را برطرف کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری ار دو پاسگاه پلیس راه خراسان رضوی ۸۴ درصد منابع آبی خراسان رضوی در بخش کشاورزی است/جهاد کشاورزی فعالیت خاصی برای کنترل منابع آبی ندارد/طرح های جهاد کشاورزی باید الزام آور شود ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تربت حیدریه بودجه شهرداری تربت حیدریه ۷۱۰ میلیارد ریال برآورد شد بازسازی کاروانسرای لاری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار می شود رفتار مناسب با معتادان بهبود یافته برگشت موفقیت آمیز به آغوش جامعه را بهمراه دارد «منوچهر امینیان» افسر انقلابی تیپ ۱۷۷ ارتش در تربت حیدریه برگزاری جشنواره منطقه ای خاتون خورشید در تربت حیدریه روایتی از پروژه های نیمه تمام تربت حیدریه/ از زخم کلنگ های یادگاری بر زمین مانده دولتها تا چشم انتظاری بودجه برای تکمیل پروژه ها حضور تماشایی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن، پیام اقتدار ملی و مبارزه با نظام سلطه را به جهان مخابره کرد جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی عصبانی است/دشمن جایگاه رهبری و القای ناامیدی در بین جامعه را هدف قرار داده است جودوی کشور نیازمند بروز رسانی است