بدون نظر
 
گزارش
محرومیت مردم تربت حیدریه از استخر سرپوشیده استاندارد/سرپوشیده کردن استخر استادیوم تختی نیاز علاقمندان به ورزشهای آبی را فراهم می کند
تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۶ در ۷:۲۷ ق.ظ
 
علاقمندان فراوان به ورزشهای آبی درتربت حیدریه که ازاتمام پروژه 10 ساله استخر سر پوشیده در حال ساخت ناامید شده اند، طرح سرپوشیده کردن استخر استادیوم تختی را برای استفاده در همه اوقات شبانه روز درفصول مختلف سال پیشنهاد می کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، شهرستان تربت حیدریه به عنوان قطب جمعیتی و اقتصادی،اجتماعی ۸ شهرستان جنوب خراسان رضوی از داشتن استخر سرپوشیده  استاندارد و مناسب محروم است و بیشتر علاقمندان به ورزشهای آبی جهت رفع نیاز خود به مرکز استان مراجعه می کنند.

 

استخر سرپوشیده امیر المومنین(ع) جنب باغملی متعلق به آموزش و پرورش است و با توجه به نیازعلاقمندان به ورزشهای آبی در این قطب جمعیتی استان و همچنین فضای محدود استخر، این مجموعه نتوانسته پاسخگوی مناسبی برای ورزش شنا در شهرستان تربت حیدریه باشد.

 

حضور دانش آموزان شهر تربت حیدریه و همچنین شهرهای تابعه و حتی شهرستانهای همجوار در فصل پائیز و زمستان برای استفاده از تنها استخر آب گرم این شهرستان در کنار سایر علاقمندان به ورزش شنا باعث شده تا بسیاری از دوستداران ورزشهای آبی به دلیل محدودیت در فضای استخر برای رفع نیاز خود به مشهد مراجعه کنند.

 

نیاز ۳۰ میلیارد ریالی برای اتمام پروژه نیمه تمام استخر شهرک ولی عصر(عج)

دومین استخر سرپوشیده شهرستان تربت حیدریه واقع در شهرک ولی عصر(عج) که از مصوبات دور دوم سفرهای ریاست جمهوری نهم است با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی اوضاع مناسبی ندارد و با توجه به عزم دولت برای تکمیل پروژه های نیمه تمام با ضریب پیشرفت فیزیکی بالا، مردم این شهرستان از تکمیل این پروژه در آینده نزدیک ناامید شدند.

 

طبق گفته مسئولان برای تکمیل این پروژه و بهره برداری از آن ۳۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

 

تنها استخر استاندارد این شهرستان در استادیوم تختی به علت شرایط آب و هوایی این شهر فقط ۲ ماه در سال قابل استفاده است و در سایر ایام سال تعطیل بوده و هیچگونه استفاده ای از آن نمی شود.

 

علاقمندان فراوان به ورزشهای آبی در این شهرستان که ازاتمام پروژه ۱۰ ساله استخر سر پوشیده در حال ساخت ناامید شده اند طرح سرپوشیده کردن استخر استادیوم تختی را برای استفاده در همه اوقات شب و روز و در همه فصول سال پیشنهاد می کنند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه در این خصوص به خبرنگار ما گفت: اعتبار اولیه استخر سرپوشیده شهرک ولی عصر(عج) ۱۷ میلیارد ریال بود و تاکنون با صرف هشت میلیارد ریال حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

 

سید حمیدرضا امینی اظهار داشت: با توجه به شرایط استاندارد استخر استادیوم تختی سرپوشیده کردن آن نیاز علاقمندان به ورزشهای آبی در این شهرستان و شهرهای اطراف را برطرف خواهد کرد .

 

وی افزود:  طرح سرپوشیده کردن این استخر ۳۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که می توان با کمک خیرین حوزه ورزش نیاز علاقمندان به شنا در تمام فصول سال را برطرف کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
طومار فتنه داعش با تفکر بسیج در هم پیچیده شد نابودی داعش در منطقه جلوه ای از قدرت نمایی تفکر بسیج است طرح بهداشتی، درمانی بسیج جامعه پزشکی در تربت حیدریه اجرا شد بهره برداری از ۷ پروژه عمرانی بسیج در تربت حیدریه/اتمام پروژه های نیمه تمام بسیج نیازمند ۲۷ میلیارد ریال اعتبار ورود زعفران ایران به تالار بورس زعفران تربت حیدریه اعزام نخستین گروه جهادی تربت حیدریه به مناطق زلزله زده کرمانشاه نیمی از اجاره بهای موقوفات منطقه تربت حیدریه بروز رسانی شده است/احیای موقوفات، جذب سرمایه گذار و اشتغالزایی اولویت اصلی اوقاف/مردم بر اساس نیاز جامعه وقف کنند ضرورت تعیین تکلیف سهام شهرداری و شرکت زعفرانیه در پروژه بافت فرسوده بسیج نماد اقتدار نظام و صحنه مشارکت در حمایت ازآرمانهای انقلاب اسلامی است/پایان داعش در غرب آسیا مرهون تفکر و اندیشه بسیج است/اخلاص، تکلیف محوری و حضور در صحنه از ویژگی های شاخص بسیج مهمترین مسوولیت طلاب و روحانیون فهم و نشر معارف دین و پاسداری از مرزهای اسلامی است/حوزه و طلبه انقلابی باید در خدمت مردم باشد کاهش ۳۰ درصدی تولید زعفران در خراسان رضوی/اولویت در خرید توافقی تثبیت قیمت تعیین شده است پیروزی محور مقاومت توطئه راهبردی آمریکا در غرب آسیا را خنثی کرد