بدون نظر
 
فرمانده سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه:
محرومیت زدائی و ترویج فرهنگ خدمت رسانی به مردم مهمترین هدف اردوهای جهادی است
تاریخ انتشار : ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ در ۸:۵۸ ق.ظ
 
فرمانده سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه گفت: اردوهای جهادی بسیج سازندگی با هدف محرومیت زدائی و گسترش فرهنگ ایثار و فداکاری و روحیه خدمت رسانی به مردم نیازمند در روستاهای محروم شهرستان تربت حیدریه برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی صبح امروز در حاشیه مراسم استقبال از گروه جهادی مردان بی ادعا در گفتگو با خبرنگار تابان تربت، افزود: بیش از 400 نفر از بسیجیان در اقشار مختلف بسیج بمدت 50 روز در عرصه های عمرانی و آبادانی، آموزشی، خدماتی، فرهنگی و اجتماعی و اقتصاد مقاومتی به مردم محروم روستا در بخشهای مرکزی، بایگ، جلگه رخ و کدکن خدمت رسانی خواهند کرد.

 

وی بیان کرد: روستاهای علاقه، عسگرد، غنچی، از توابع بخش جلگه رخ، ترقی، پنگی، نصرت آباد از توابع بخش کدکن، صنوبر، کاج درخت و باغمیان از توابع بخش مرکزی و همچنین روستای حصار از بایگ بخشی از روستاهای محرومی است که بسیجیان درعرصه های متناسب با همان روستا خدمت رسانی می کنند.

 

گرایلی بیان کرد: هر گروه جهادی متشکل از 16 نفر از بسیجیان مومن و متخصص در عرصه های مختلف بمدت یک هفته و بصورت شبانه روزی وبه تناسب ظرفیت و امکانات موجود در روستاهای محروم خدماتی را ارائه می کنند.

 

فرمانده ناحیه تربت حیدریه اذعان داشت: دانش آموزان و دانشجویان نیمی از جهادگران اردوهای جهادی بسیج سازندگی هستند که همه ساله در فصل تابستان و زمستان با رغبت و اشتیاق فراوان برای خدمت رسانی به مردم محروم در روستاها آماده می شوند.

 

وی اضافه کرد: همچنین در این اردوها کلاس های آموزش بهداشت، خانواده و اصول عقیدتی و مذهبی و اقتصاد مقاومتی توسط بسیجیان و مبلغان دینی برای اهالی روستاها برگزار می شود.

 

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه به هدف اصلی برگزاری این اردوها اشاره کرد و افزود: اردوهای جهادی مختص مردم محروم و نیازمند در مناطق مختلف روستائی و با هدف ترویج فرهنگ انفلاب اسلامی، ایثار و فداکاری و روحیه خدمت رسانی به مردم دنبال می شود.

 

وی درک شرایط موجود را مهمترین ویژگی اردوهای جهادی دانست و تصریح کرد: جهادگران در اردوهای جهادی می توانند بعنوان ابزاری برای بیان و انتقال دردهای افراد محروم به مسئولان تلاش کنند.

 

گرایلی کمک به محرومیت زدایی را یکی دیگر از اهداف اردوهای جهادی دانست و یادآور شد: متاسفانه با گذشت 36 سال از عمر بابرکت انقلاب اسلامی هنوز در کشور مناطقی وجود دارد که نیازمند خدمات رسانی ویژه هستند.

 

جهادگران گروه جهادی مردان بی ادعا از حوزه مقاومت بسیج یکم ثارالله شهرستان تربت حیدریه برای خدمت رسانی در اردوهای جهادی بسیج سازتدگی صبح امروز عازم روستای غنچی جلگه رخ شدند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد