بدون نظر
 
‍ سوتی فولادی فرماندار!
مجوز کارخانه آهن اسفنجی تربت حیدریه سال ۱۳۹۰ باطل شده است
تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ در ۳:۳۹ ب.ظ
 
فرماندار شهرستان تربت حیدریه در بخشی از نشست خبری دهه فجر ۹۹ خود عنوان کرده همین که نگذاشتیم مجوز های فولاد ما باطل بشود هنر کرده ایم و این در حالی است که طبق مستندات مجوز کارخانه آهن اسفنجی تربت حیدریه سال ۱۳۹۰ باطل شده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ فرماندار شهرستان تربت حیدریه در بخشی از نشست خبری دهه فجر ۹۹ خود عنوان کرده همین که نگذاشتیم مجوز های فولاد ما باطل بشود هنر کرده ایم و این در حالی است که طبق مستندات مجوز کارخانه آهن اسفنجی تربت حیدریه سال ۱۳۹۰ باطل شده است.

وی در ادامه این نشست خبری بیان می کند: دو فولاد را ۶ ماه تلاش کردیم تا با حکم دادستان شروع به جمع کردن فنس ها و تاسیسات کردیم که مالک آن تازه پیدا شد و بلاخره توانستیم دو پروژه فولاد که مربوط به شرکت فولاد ملی و بنیاد مستضعفان بود به مالکین جدید واگذار شود.

وی همچتین عنوان کرد: ما اگر می خواستیم می توانستیم پروانه های این دو فولاد باطل شود اما کمک کردیم تا این مجوزها فعلا به امید رفع موانع و مشکلات در شهرستان بماند.

این در حالی است که مجوز این کارخانه به شماره ۵/۱۳۲۲۶ ، مورخه ۸۸/۱۰/۳ صادر شده و متأسفانه علی رغم وجود ۲/۵ میلیون تن سهمیه گندله این مجوز در شهرستان خواف؛ بدلیل عدم استفاده از این ظرفیت، در تاریخ ۹۰/۱۰/۲ از سوی وزارت صمت باطل شده است.

بر اساس نامه پیوست که به تاریخ ۹۹/۱۰/۱۳ می باشد، مالک جدید این کارخانه درخواست صدور مجدد مجوز را صادر کرده که همچنان موافقت آن صادر نشده است.

بر اساس شنیده ها سهمیه گندله این فولاد که از سال ۸۸ برای این واحد در خواف درنظر گرفته شده از سال ۱۳۹۷ استفاده و به کارخانه های فولاد کشور به صورت خام ارسال می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شناسایی ۶ بیمار مشکوک به کرونای جهش یافته در تربت حیدریه درتعظیم شعائرمذهبی اقتضای زمان را درنظر بگیریم راویان دفاع ‌مقدس ذخیره نظام هستند سوء مدیریت جهاد کشاورزی کمبود مقطعی مرغ را رقم زد سند چشم‌انداز توسعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نویدبخش تحول در حوزه آموزش است تولید ۳۲۱ تن ماهیان سردآبی و گرمابی در شهرستان تربت حیدریه ارتقاء مسیر جاده ای تربت حیدریه به نیشابور باعث توسعه اقتصادی منطقه می شود زمین دانشگاه فرهنگیان تربت ‌حیدریه در انتظار ردیف اعتبارات مصوب ملی است معرفی نشریه بخارا در کتابخانه شهید بهشتی تربت حیدریه آغاز مرحله دوم واکسیناسیون علیه کرونا در تربت حیدریه ششمین جشنواره ملی عکس زعفران برگزیدگان خود را شناخت تولید ۳۲۰هزار قطعه ماهیان زینتی در شهرستان تربت حیدریه