بدون نظر
 
سخن نگاشت
مجموعه بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در حرم امام خمینی(ره)
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ در ۹:۳۹ ق.ظ
 
آنچه که در پیش روی شماست گزیده ای از بیانات مهم امام خامنه ای در جمع زائران حرم مطهر امام خمینی(ره) در عصر ۱۴ خردادماه جاری است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ امام خامنه ای در جمع زائران حرم مطهر امام خمینی(ره) فرمودند: جبهه‌ی مقاومت امروز یک جبهه‌ی قوی است. هرگاه مقاومت را دودستی چسبیدیم و پیش رفتیم، موفق شدیم، دیگران هم تشویق شدند به مقاومت.

 

ایشان تاکید کردند: هزینه‌ی تسلیم در برابر دشمن بیشتر است، رژیم پهلوی در مقابل آمریکا تسیلم بود، هم نفت و باج می داد هم توسری میخورد، امروز دولت سعودی هم همینجوره، هم پول می دهد، هم دلار میدهد، هم بر طبق خواسته ی آمریکا عمل میکند و هم توهین می شوند.

 

طراح/میرزا حسین شعبانی

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای تربت حیدریه قطب رشته ورزشی پاورلیفتینگ کشور مردم برای حفظ نظام اسلامی با بصیرت به میدان آمدند/مسئولان با بی تدبیری خود مشکلات معیشتی مردم را بیشتر نکنند بسیج شاکله ای از ابمان و بصیرت است/دشمن به دنبال تکرار پایان صفین است/درایت رهبری و بسیج مردمی فتنه ۹۸ را خنثی کرد