بدون نظر
 
سخن نگاشت
مجموعه بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در حرم امام خمینی(ره)
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ در ۹:۳۹ ق.ظ
 
آنچه که در پیش روی شماست گزیده ای از بیانات مهم امام خامنه ای در جمع زائران حرم مطهر امام خمینی(ره) در عصر ۱۴ خردادماه جاری است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ امام خامنه ای در جمع زائران حرم مطهر امام خمینی(ره) فرمودند: جبهه‌ی مقاومت امروز یک جبهه‌ی قوی است. هرگاه مقاومت را دودستی چسبیدیم و پیش رفتیم، موفق شدیم، دیگران هم تشویق شدند به مقاومت.

 

ایشان تاکید کردند: هزینه‌ی تسلیم در برابر دشمن بیشتر است، رژیم پهلوی در مقابل آمریکا تسیلم بود، هم نفت و باج می داد هم توسری میخورد، امروز دولت سعودی هم همینجوره، هم پول می دهد، هم دلار میدهد، هم بر طبق خواسته ی آمریکا عمل میکند و هم توهین می شوند.

 

طراح/میرزا حسین شعبانی

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!