بدون نظر
 
سخن نگاشت
مجموعه بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در حرم امام خمینی(ره)
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ در ۹:۳۹ ق.ظ
 
آنچه که در پیش روی شماست گزیده ای از بیانات مهم امام خامنه ای در جمع زائران حرم مطهر امام خمینی(ره) در عصر ۱۴ خردادماه جاری است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ امام خامنه ای در جمع زائران حرم مطهر امام خمینی(ره) فرمودند: جبهه‌ی مقاومت امروز یک جبهه‌ی قوی است. هرگاه مقاومت را دودستی چسبیدیم و پیش رفتیم، موفق شدیم، دیگران هم تشویق شدند به مقاومت.

 

ایشان تاکید کردند: هزینه‌ی تسلیم در برابر دشمن بیشتر است، رژیم پهلوی در مقابل آمریکا تسیلم بود، هم نفت و باج می داد هم توسری میخورد، امروز دولت سعودی هم همینجوره، هم پول می دهد، هم دلار میدهد، هم بر طبق خواسته ی آمریکا عمل میکند و هم توهین می شوند.

 

طراح/میرزا حسین شعبانی

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد پرداخت مطالبات زعفرانکاران خراسان طی هفته جاری نماز جمعه شهر کدکن ۱۰ ساله شد مطالبه گری باید منطقی و سازنده و با حفظ وحدت جامعه اسلامی باشد/عدم رعایت مسایل بهداشتی حق الناس است بانک کشاورزی طلب زعفرانکاران خراسان را بلوکه کرد/نماینده مجلس؛ وزیر جهاد تا هفته آینده تکلیف مطالبات زعفرانکاران را مشخص نکند مجلس از ابزار نظارتی خود استفاده خواهد کرد