بدون نظر
 
با حضور آیت الله رسولی محلاتی:
مجتمع ۲۲۰ واحدی خیرین مسکن ساز در تربت حیدریه به بهره برداری رسید
تاریخ انتشار : ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱:۳۹ ب.ظ
 
مجتمع 220 واحدی کوثر تربت حیدریه که توسط انجمن خیرین مسکن ساز خراسان رضوی ساخته شده، صبح پنج شنبه با حضور آیت الله رسولی محلاتی نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن و علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و تنی چند از مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی درحاشیه افتتاح این مجتمع افزود: یکی از مصادیق خوب خوشحال کردن مردم، مسکن سازی توسط خیرینی است که تمام هدفشان خدمت به محرومین و نیازمندان و فاقدین مسکن در کشور می باشد.

 

آیت اله رسولی محلاتی اظهار کرد: خیرین مسکن ساز بهترین توشه را برای خود پس انداز کردند که می توان حساب ویزه ای در روز قیامت برای این عمل صالح باز کرد.

 

وی اذعان کرد: خیرین مسکن ساز ثروت و عمر خود را وقف رفع مشکلات مسکن نیازمندان و محرومان جامعه کردند و این کار اجر و پاداش ارزشمندی نزد خداوند متعال دارد.

 

مدیر پروژه خیرین مسکن ساز تربت حیدریه در ادامه در گفتگو با خبرنگار تابان تربت اظهار کرد: انجمن خیرین مسکن ساز خراسان رضوی در مدت 5 سال گذشته 2400 واحد را در استان به اتمام رسانده که تحویل نیازمندان فاقد مسکن شده و در ادامه این کار امروز مجتمع 220 واحدی در تربت حیدریه به متقاضیان تحویل می شود.

 

علی اکبر حسینعلی زاده گفت: این مجتمع 220 واحدی در مساحتی به متراژ 22 هزار و 811 متر مربع و به ازای هر واحد مسکونی 75 متر مربع فضای مفید و 102 متر فضای غیر مفید احداث شده است.

 

وی اذعان کرد: سرمایه گذاری اولیه این پروژه توسط بانک مسکن و آورده مجموعه بوده که خیرین در این طرح 10 درصد مشارکت داشته اند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود