بدون نظر
 
کارشناس مسایل سیاسی:
متخصصین انقلاب های مخملین، فتنه ۸۸ را مدیریت می کردند/قدرت طلبی عامل اصلی فتنه بود/هر دهه شاهد یک فتنه بزرگ هستیم
تاریخ انتشار : ۰۸ دی ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۱ ق.ظ
 
کارشناس مسایل سیاسی با بیان اینکه فتنه 88 توسط متخصصین انقلاب های مخملی دنیا مدیریت می شد، افزود: همه متخصصین انقلاب های مخملی در جهان جمع شده بودند تا با یک کلبد واژه ای بنام “تقلب” آنی را رقم بزنند که در کشورهای گرجستان و اوکراین به سرانجام رساندند تا بتوانند از این طریق به داخل خاکریزهای کشور بصورت رسمی نفوذه کنند.

حسین محمدی در گفت و گو با خبرنار تابان تربت، اظهارد کرد: اصل فتنه ۸۸ یک برنامه از پیش تعیین شده بود که تمام امکانات و تجهیزات جبهه استکبار بسیج شده بودند تا انقلاب اسلامی و نظام را از مسیر اصلی منحرف و در نهایت تمام برنامه های خود را منتج به براندازی نظام کنند.

 

وی افزود: اما آن چیزی که شاید آن روزها خیلی به چشم نمی آمد و شاید هم عموم جامعه فکر آن را نمی کردند برنامه ریزی زیرکانه و مذبوحانه دشمن برای به انحراف کشاندن انتخابات و در نهایت آشوب در داخل کشور بود.

 

استاد علوم سیاسی دانشگاه با بیان اینکه فتنه ۸۸ توسط متخصصین انقلاب های مخملی دنیا مدیریت می شد، افزود: همه متخصصین انقلاب های مخملی در جهان جمع شده بودند تا با یک کلبد واژه ای بنام “تقلب” آنی را رقم بزنند که در کشورهای گرجستان و اوکراین به سرانجام رساندند تا بتوانند از این طریق به داخل خاکریزهای کشور بصورت رسمی نفوذه کنند.

 

وی اضافه کرد: به همین دلیل شاهد بودیم که اکثریت مطلق مردم خیلی زود حساب خود را از فتنه‌گران جدا کرده و حاضر نشدند که با دشمنان اسلام و انقلاب و ایران همراه شوند.

 

محمدی افزود: همین مردم زمانی که فتنه‌گران توطئه‌های خود را به اوج رسانده بودند، با حضوری حماسی در راهپیمایی نهم دی، پاسخی قاطع به سران فتنه و حامیان خارجی آنها دادند.

 

وی بیان داشت: متاسفانه هنوز هم عده‌ای از حماسه نهم دی درس عبرت نگرفته و از فتنه‌گران و سران فتنه حمایت می‌کنند و هر روز بیشتر از قبل از ملت ایران دور می‌شوند.

 

این تحلیلگر مسایل سیاسی با بیان اینکه مطاع دنیا عامل بی بصیرتی انسان می شود، افزود: در طول تاریخ دلبستگان به دنیا و قدرت های مادی در بزنگاههای متعدد از بصیرت غافل شدند و همین باعث گمراهی و ضلالت آنان شد، لذا فتنه ۸۸ نمونه بارزی است که باید ابعاد آن برای نسلهای آینده انقلاب اسلامی تبیین شود.

 

وی اظهار کرد: هر دهه از انقلاب شاهد یک فتنه بزرگ هستیم و هرچقدر به عمر انقلاب اضافه می شود فتنه ها سخت تر و پیچیده تر و شاهد غربالگری و ریزش و رویش در انقلاب اسلامی هستیم،از فتنه قائم مقامی رهبری در دهه ۶۰ تا فتنه ۷۸ کوی دانشگاه و همچنین فتنه پیچیده ۸۸ که همه این فتنه ها به دنبال براندازی نظام بود.

 

این کارشناس مسایل سیاسی به هشدارهای اخیر رهبری اشاره کرد و افزود: سال آینده سال مهم و سرنوشت سازی است و بارها رهبری و برخی نخبگان نسبت به ایجاد فتنه ای جدید با شعارهای متفاوت هشدار دادند که لازمه بیداری در برابر این فتنه ها بصیرت، حضور در صحنه و تابعیت از ولی فقیه جامعه اسلامی است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه