بدون نظر
 
فرمانده گروه توپخانه 61 محرم:
مبنای حرکت سپاه ولایت محوری و خدمت مجاهدانه به مردم است
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۲ ق.ظ
 
فرمانده گروه توپخانه، پدافند هوایی و موشکی 61 محرم گفت: آنچه که امروز نظام سلطه و در راس آن آمریکای جنیاتکار را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصبانی کرده مبنای حرکت این نهاد مقدس است که در مدار ولایت فقیه و خدمت مجاهدانه به مردم گام بر می دارد.

سرهنگ عباس حسینی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی هسته های مقاومت در درون کشور شکل گرفت اما هنوز به ساز و کار و شاکله و سازماندهی نرسیده بود که توطئه قائله های قومی مذهبی مرزهای کشور را فرا گرفت.

 

وی تصریح کرد: قائله های کردستان، گنبد، سیستان و خوزستان همه در شرایطی بوجود آمد که امریکا قصد فرو ریختن درخت نوپای انقلاب اسلامی را داشت که در همین ایام نهاد سپاه پاسداران شکل گرفت و به دفاع از حریم کشور برخاست.

 

حسینی هدف از تشکیل سپاه را فراتر از یک نیروی امنیتی و نظامی صرف دانست و افزود: سپاه پاسداران با کلید واژه ایمان و معنویت برای حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف شکل گرفت و به فضل الهی تا به امروز نیز موفق بوده است.

 

فرمانده گروه توپخانه 61 محرم خاطر نشان کرد: پس از قائله های قومیتی، ترور شخصیت های برجسته نظام و جنگ تحمیلی 8 ساله، کشور وارد دوران سازندگی شد و اینجا نیز سپاه با حضور در میدان محرومیت زدائی در کنار دولتها و دوشادوش مسئولان بنا به اجرای طرح های بزرگ سازندگی کشور نهاد.

 

حسینی افزود: امروز آن درخت نوپای انقلاب اسلامی به یک قدرت بین المللی تبدیل شده و هراس نظام سلطه و بخصوص سردمداران مستکبر آمریکا را در پی داشته چرا که اگر چنین قدرتی نبود این مقدار تحریم، تهدید و هراس معنای نداشت.

 

فرمانده گروه توپخانه، پدافند هوای و موشکی 61 محرم گفت: آنچه که امروز نظام سلطه و در راس آن آمریکای جنیاتکار را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  عصبانی کرده مبنای حرکت این نهاد مقدس است که در مدار ولایت و خدمت مجاهدانه به مردم گام بر می دارد.

 

وی در تشریح ولایت مداری و ولایت محوری سپاه افزود: عده ای قصد داشتند که این نهاد برخاسته از قانون اساسی و مردمی را به سمت احزاب و جناح ها ببرند تا در موقیعت های خاص خود از آن بهره برداری کنند اما سپاه پاسداران بدور از هرگونه جناح بندی سیاسی و گروهی همچنان به خط خود که همان مدار ولایت فقیه است ادامه داده و در این راه از هیچ کوششی تاکنون فروگذار نبوده است.

 

حسینی، خدمت مجاهدانه و خالصانه به مردم را دومین ویژگی برجسته و مبنای حرکتی سپاه عنوان کرد و بیان داشت: خدمت مجاهدانه به مردم بدون هیچ چشم داشتی و بدور از هرگونه تعریف و تمجید و مطاع دنیوی در نهاد سپاه پاسداران نهادینه شده و نمونه بارز آن را می توان در حادثه اخیر سیل به مناطق مختلف کشور شاهد باشیم که چگونه سبز پوشان سپاه در کنار نیروی عظیم مردمی بسیج و همچنین ارتشیان و نیروهای امدادی در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رسالت اجتماعی روحانیت بُریدگی از جامعه نیست/طلبه باید خطوط و جریان های سیاسی جامعه و نظام بین الملل را بشناسد/روحیه انقلابی گری باید در حوزه های علمیه تقویت شود شفافیت، قربانی مصلحت اندیشی شورای شهر تربت حیدریه! کاهش تعهدات برجامی نباید دشمن را جسورتر کند/سیاست اروپایی ها با ایالات متحده هماهنگ است تیر نفاق بر پیکر بی جان دختر آبی آئین دسته بنی اسد با قدمت بیش از نیم قرن در تربت حیدریه+تصاویر پردیس سینمایی تربت حیدریه در شهرک ولی عصر(عج) ساخته می شود آئین نخل‌ گردانی عصر عاشورا در شهر کدکن برگزار شد+تصاویر حال و هوای عاشورای حسینی در قطب زعفران جهان تربت حیدریه در تاسوعای حسینی غرق در حزن و ماتم+ تصاویر صادرات ۱۲۵ هزار تن سیمان به کشورهای آسیای میانه وقتی قلم پزشک با جوهر عشق به سیدالشهدا(ع) نسخه شفا می نویسد تربت حیدریه قهرمان دهمین دوره رقابتهای ووشوی خراسان رضوی شد