بدون نظر
 
امام جمعه موقت تربت حیدریه:
مبارزه با قاچاق کالا باید از حوزه شعار خارج شود/برای اصلاح امور و احقاق حقوق ملت از سیاه نمایی پرهیز شود
تاریخ انتشار : ۰۱ دی ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۵ ب.ظ
 
امام جمعه موقت تربت حیدریه گفت: مبارزه با قاچاق کالا عزم جدی مسوولان قوا را می طلبد و برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی باید از شعارزدگی پرهیز و در حوزه عمل اقدامات تاثیر گذار انجام داد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمد کازری در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا عزم جدی مسوولان را می طلبد، افزود: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی رهبر معظم انقلاب اسلامی در گرو اقدام و عمل مسوولان قوا و مردم است و دیگر زمانی برای گفتمان سازی و شعار نیست.

 

استاد حوزه و دانشگاه بیان داشت: در شرایطی که دشمن بنا دارد تا گلو گاههای اقتصادی کشور را تصرف کند همه باید مراقبت کنند تا در شرایط حساس، دشمن قسم خورده خود را مایوس کنیم.

 

وی به نقش مردم در اجرای این سیاست ها اشاره کرد و گفت: مردم با خرید و استفاده از تولیدات داخلی و سبک زندگی اسلامی و ایرانی نیز سهم بسزایی در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دارتد.

 

وی تنها راه نجات کشور را در اجرای صحیح این سیاست ها برشمرد و گفت: مسوولان قوه مجریه در حوزه اقدام و عمل و همچنین قوه مقننه با قانونگذاری متناسب با این سیاست ها و قوه قضائیه با نظارت خود باید در تسریع و عملیاتی کردن آن اقدام عاجل کنند.

 

وی در بخشی دیگر به فضای کنونی جامعه در افزایش قیمت ها اشاره کرد و افزود: هر چند قانون به دولت اجازه افزایش قیمت ها را داده اما دولتمردان باید شرایط اقتصاد عمومی جامعه را بسنجند و بر اساس آن اقدام کنند.

 

وی اظهار کرد: در شرایطی که دشمن برای آسیب به انقلاب و نظام لحظه شماری می کند برخی افراد باید مراقب باشند تا با رفتار و گفتار خود در فضای عمومی جامعه آب به آسیاب دشمن نریزند.

 

امام جمعه موقت تربت حیدریه توصیه کرد: برای اصلاح امور و احقاق حقوق ملت از سیاه نمایی، بزرگ نمایی و متهم کردن مسوولان کشور بدون دلیل و منطق پرهیز و مراقبت شود تا آب را برای دشمن گل آلود نکنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
یادواره های شهدا باید سبک زندگی شهدا را در جامعه نهادینه کند/به زودی شاهد فروپاشی نظام های مزدور و ادم کش خواهیم بود نخستین المپیاد ورزشی محلات تربت حیدریه برگزار می شود نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد