بدون نظر
 
رییس هیئت فوتبال تربت حیدریه خبر داد؛
لیگ فوتبال تربت حیدریه آغاز شد
تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۱ ق.ظ
 
رییس هیئت فوتبال تربت حیدریه از آغاز رقابت های لیگ فوتبال رده های پایه شهرستان تربت حیدریه در ورزشگاه آزادی این شهر خبر داد.

به گزارش تابان تربت؛ رییس هیات فوتبال شهرستان تربت حیدریه صبح امروز در آیین افتتاح این رقابتها گفت: در این رقابت ها ۲۳ تیم در چهار رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان و جوانان حضور دارند.

 

سید احمد رضوی با بیان این که رقابتها فرصت بسیار مناسبی برای شناسایی استعدادها و پشتوانه سازی در رشته فوتبال است، افزود: تیم های شرکت کننده در هرگروه سنی بصورت دوره ای تا پایان شهریور ماه به مصاف هم خواهند رفت.

 

رییس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه نیز با اشاره به ظرفیت های بالای شهرستان در حوزه ورزش پایه اظهار داشت:: بدون شک توجه به ورزش پایه زمینه ساز رشد پایدار خواهد بود و مربیانی که در این رده ها مشغول فعالیت هستند، نقش پررنگی در ساختن بنیادی آینده ورزش و رشته خود دارند.

سید حمید رضا امینی اهمیت به مسئله اخلاق را یک ضرورت برای همه ورزشکاران دانست و افزود: مربیان ورزشی و بویژه در رده های سنی پایه باید نسبت به مسئله اخلاق و منش پهلوانی ورزشکاران دقت نظر خاصی به خرج دهند و زمینه را برای حاکمیت اخلاق بر فضاهای ورزشی فراهم سازند.

رقابت های لیگ فوتبال رده های پایه شهرستان تربت حیدریه از پنجشنبه  با حضور ۲۳ تیم در چهار رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان و جوانان در ورزشگاه آزادی این شهر آغاز و تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The Simple Most useful Strategy To Use For games Revealed Enjoyable What to Neutralize An individual’s Leisure Instance that Price Virtually Very little The Ugly Side of games How can you gauge members’entertainment? Concepts Meant for The Free of cost Effort The Little-Known Tips For games Greatest Activity Pertaining to You will Guidelines With regard to An individual’s Totally free Moment بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به بهره برداری رسید سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد افتتاح و کلنگ زنی ۹۲ پروژه در هفته دولت/ مرکز تعمیر لکوموتیو و ریل شرق کشور به زودی در تربت حیدریه راه اندازی می شود گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه عطرافشانی شد