بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه در دیدار با بسیجیان:
لشکر بسیج هیمنه پوشالی جبهه استکبار را در هم شکسته است
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۲ ق.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: لشکر مخلص بسیج مظهر قدرت نمایی خداوند متعال در جهان است و این قدرت نمایی در صیانت از ارزشهای انقلاب اسلامی و شکست هیمنه پوشالی جبهه استکبار تجلی یافته است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروزدر نخستین روز از هفته بسیج در دیدار با فرماندهان حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج اظهار کرد: توحید کلمه و ولایتمداری و عشق به ولایت در لشکر بسیج موج می زند و با تمسک به همین عناصر توانسته تاکنون در هر عرصه ای از انقلاب اسلامی موفق ظاهر شود.

 

وی تصریح کرد: کلمه لا اله الا الله به معنی واقعی در بدنه بسیج تجلی یافته و بسیجیان و رزمندگان اسلام با تمسک به این دژ مستحکم خداوند متعال بر دشمنان فائق آمدند.

 

امام جمعه تربت حیدریه گفت: لشکر مخلص بسیج مظهر قدرت نمایی خداوند متعال در جهان است و این قدرت نمایی در صیانت از ارزشهای انقلاب اسلامی و شکست هیمنه پوشالی جبهه استکبار تجلی یافته است.

 

عصمتی، یکی از مظاهر مهم این قدرت نمایی را هراس دشمن از این لشکر مردمی انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: تفکر و اندیشه بسیج که بر گرفته از مکتب عاشوراست توانسته در کشورهای مختلف اسلامی الگوسازی شود و این الگو همیشه پیروز میدان مبارزه با استکبار جهانی بوده است.

 

رئیس حوزه علمیه مرحوم هراتی بر تقویت و ارتقای بنیه معنوی در بدنه بسیج تاکید کرد و گفت: هر چه می توانید بر قرب الهی و وصول به لقای خداوند تلاش کنید، یقیناٌ وصول قرب الهی تنها با شهادت بدست نمی آید بلکه موفقیت در جهاد کبیر بنوعی وصول به لقاء الله است، هرچند به مانند زندگان بر روی زمین راه بروند.

 

ترویج و تثبیت اخلاق مداری تشکیلاتی رسالت اصلی حلقه های صالحین بسیج

امام جمعه تربت حیدریه در ادامه تکلیف مهم حلقه های صالحین را تبیین و تثبیت اخلاق مداری در جامعه عنوان کرد و بیان داشت: حلقه های صالحین بعنوان افسران پیشرو در جنگ نرم باید در تثبت و نهادینه کردن اخلاق بعنوان یک حقیقت تشکیلاتی تلاش کنند و این بدان معناست که یک سازمان و نهاد تشکیلاتی به قرب الهی نزدیک می شود و در نهایت باعث پیروزی بر کفر جهانی خواهد شد.

 

عصمتی تاکید کرد: وظیفه بسیج مجاهدت در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی است و یقینا انجام این مسئولیت تنها با جهاد مستمر در همه عرصه ها تحقق خواهد یافت.

 

پیش از سخنان امام جمعه، فرمانده سپاه تربت حیدریه از اجرای ۷۰ عنوان برنامه شاخص در سطح شهرستان طی هفته بسیج خبر داد و افزود: عمده این برنامه ها با محوریت اعتلای فرهنگی و خدمت رسانی اجتماعی به مردم در مناطق محروم است.

 

سرهنگ نیک یاد از برگزاری یادواره های شهدا، کارگاه تخصصی سبک زندگی اسلامی، تجمع هزاران نفری شکوه اقتدار در ۵ آذر، غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدا و همچنین مسابقات مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی بعنوان بخشی از برنامه های هفته بسیج یاد کرد.

 

امسال هفته بسیج از ۲۹ آبان لغایت ۵ آذر با شعار بسیج مظهر مردم سالاری دینی نامگذاری شده است.

 

حدود ۷۰ هزار بسیجی در ۲۰ حوزه مقاومت و ۱۰ کانون قشری در تربت حیدریه فعالیت می کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است