بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه در دیدار با بسیجیان:
لشکر بسیج هیمنه پوشالی جبهه استکبار را در هم شکسته است
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۲ ق.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: لشکر مخلص بسیج مظهر قدرت نمایی خداوند متعال در جهان است و این قدرت نمایی در صیانت از ارزشهای انقلاب اسلامی و شکست هیمنه پوشالی جبهه استکبار تجلی یافته است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروزدر نخستین روز از هفته بسیج در دیدار با فرماندهان حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج اظهار کرد: توحید کلمه و ولایتمداری و عشق به ولایت در لشکر بسیج موج می زند و با تمسک به همین عناصر توانسته تاکنون در هر عرصه ای از انقلاب اسلامی موفق ظاهر شود.

 

وی تصریح کرد: کلمه لا اله الا الله به معنی واقعی در بدنه بسیج تجلی یافته و بسیجیان و رزمندگان اسلام با تمسک به این دژ مستحکم خداوند متعال بر دشمنان فائق آمدند.

 

امام جمعه تربت حیدریه گفت: لشکر مخلص بسیج مظهر قدرت نمایی خداوند متعال در جهان است و این قدرت نمایی در صیانت از ارزشهای انقلاب اسلامی و شکست هیمنه پوشالی جبهه استکبار تجلی یافته است.

 

عصمتی، یکی از مظاهر مهم این قدرت نمایی را هراس دشمن از این لشکر مردمی انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: تفکر و اندیشه بسیج که بر گرفته از مکتب عاشوراست توانسته در کشورهای مختلف اسلامی الگوسازی شود و این الگو همیشه پیروز میدان مبارزه با استکبار جهانی بوده است.

 

رئیس حوزه علمیه مرحوم هراتی بر تقویت و ارتقای بنیه معنوی در بدنه بسیج تاکید کرد و گفت: هر چه می توانید بر قرب الهی و وصول به لقای خداوند تلاش کنید، یقیناٌ وصول قرب الهی تنها با شهادت بدست نمی آید بلکه موفقیت در جهاد کبیر بنوعی وصول به لقاء الله است، هرچند به مانند زندگان بر روی زمین راه بروند.

 

ترویج و تثبیت اخلاق مداری تشکیلاتی رسالت اصلی حلقه های صالحین بسیج

امام جمعه تربت حیدریه در ادامه تکلیف مهم حلقه های صالحین را تبیین و تثبیت اخلاق مداری در جامعه عنوان کرد و بیان داشت: حلقه های صالحین بعنوان افسران پیشرو در جنگ نرم باید در تثبت و نهادینه کردن اخلاق بعنوان یک حقیقت تشکیلاتی تلاش کنند و این بدان معناست که یک سازمان و نهاد تشکیلاتی به قرب الهی نزدیک می شود و در نهایت باعث پیروزی بر کفر جهانی خواهد شد.

 

عصمتی تاکید کرد: وظیفه بسیج مجاهدت در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی است و یقینا انجام این مسئولیت تنها با جهاد مستمر در همه عرصه ها تحقق خواهد یافت.

 

پیش از سخنان امام جمعه، فرمانده سپاه تربت حیدریه از اجرای ۷۰ عنوان برنامه شاخص در سطح شهرستان طی هفته بسیج خبر داد و افزود: عمده این برنامه ها با محوریت اعتلای فرهنگی و خدمت رسانی اجتماعی به مردم در مناطق محروم است.

 

سرهنگ نیک یاد از برگزاری یادواره های شهدا، کارگاه تخصصی سبک زندگی اسلامی، تجمع هزاران نفری شکوه اقتدار در ۵ آذر، غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدا و همچنین مسابقات مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی بعنوان بخشی از برنامه های هفته بسیج یاد کرد.

 

امسال هفته بسیج از ۲۹ آبان لغایت ۵ آذر با شعار بسیج مظهر مردم سالاری دینی نامگذاری شده است.

 

حدود ۷۰ هزار بسیجی در ۲۰ حوزه مقاومت و ۱۰ کانون قشری در تربت حیدریه فعالیت می کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کشف ۱۳۹۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در خراسان رضوی قیام انقلابی نهم دیماه ۵۷ تربت حیدریه بیانگر ولایتمداری مردم این دیار است تلاش میراث فرهنگی تربت حیدریه برای احیای بخشی از تاریخ تحقیق و تفحص از بزرگترین تخلف مالی کشور در ایستگاه شفاف سازی/از مصلحت سنجی تا فشار لابی های زر و زور فقه اسلامی مهمتربن رکن ولی فقیه است فوتبال خراسان رضوی گرفتار روز مرگی شده است کارگاه آموزشی دانَش افزایی فوتبال در تربت حیدریه برگزار شد تعلیم و تربیت بستر تغییر در فضاهای ورزشی را فراهم می کند اعتماد نابجا به دوست باز هم دردسر ساز شد گرمخانه ای که زمستان را برای بی سرپناهان گرم می کند غاصبان بیت المقدس یک گام تا نابودی پیروزی و استحکام زنجیره مقاومت صهیونیست ها را به هراس انداخته است