بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی:
لزوم ترویج و تبیین ارزشهای انقلاب اسلامی به نسل جوان در فضای مجازی/امروز ایران کانون بیداری و ام القری جهان اسلام است
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ در ۱:۰۷ ب.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی گفت: فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فرصت مناسبی است تا ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی به نسل جوان منتقل شود.

حسین محمدی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: ایام الله دهه فجر فرصتی است تا جشن  دینی و مذهبی و مراسمات ملی و انقلابی را با شور و شعف برگزار کرده  و در حاشیه آن ارزشهای ناب انقلاب را به نسلهای بعدی منتقل شود.

 

وی تصریح کرد: امروز برای یک انسان مسلمان در جامعه اسلامی این نعمت بزرگی است، در فضائی زندگی می کند که در راس آن فقیهی عادل و شجاع و سیاستمداری هوشمند قرار دارد و قوانین اسلامی در آن حکمفرماست.

 

محمدی بیان کرد: برای اولین بار در دنیا  نظام سیاسی ایران  برگرفته از حکومت دینی و الهی و با مشارکت مردم شکل گرفته و در مدت 38 سال عمر خود با استقلال و عزت زندگی کرده و بعنوان یک الگوی ایدئولوژیک در دنیای کنونی عرض اندام می کند.

 

استاد علوم سیاسی دانشگاه با اشاره به بوق های تبلیغاتی دشمن و عوامل مزدور داخلی آن، اذعان داشت:  امروز متاسفانه برخی ها در بین جوانان و نوجوانان شبه ای ایجاد کردند که مگر زمان طاغوت چه اشکالی داشت که انقلاب کردیم؟

 

وی گفت: باید بسیاری از خفقان ها، بی حجابی ها و بی بند و باری ها، چپاول اموال مسلمین توسط ایالات متحده و انگلیس در زمان طاغوت را به نسل جوان گوش زد کنیم تا آن جوان نسل سوم و چهارمی سئوالی در ذهنش نباشد که چرا انقلاب کردیم و جنگیدیم؟

 

این استاد دانشگاه تاکید کرد: امروز باید ارزشها و دستاوردهای انقلاب در بستر فضای مجازی برای نسل جوان و نوجوان ترویج و تبیین داده شود تا فریاد انقلابی که با رشادت ها و خون بهای جوانان این ملت به ثمر نشسته و در حال برپائی تمدن بزرگ اسلامی است به گوش نسلهای آینده انقلاب برسد.

 

محمدی ادامه داد: آمریکا دائم برای حفظ منافع نامشروعش در دنیا به دنبال دشمن تراشی برای خود بوده و از این رو بعد از فاشیسم و مارکسیسم، انقلاب اسلامی ایران را دشمن درجه یک خود می داند.

 

این تحلیلگر مسائل سیاسی اظهار کرد: امروز چشم امید مستضعفان و مسلمانان جهان به ام القری جهان اسلام است و این کانون بیداری را الگوی ظلم ستیزی و استقلال طلبی خود می دانند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه