بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی:
لزوم ترویج و تبیین ارزشهای انقلاب اسلامی به نسل جوان در فضای مجازی/امروز ایران کانون بیداری و ام القری جهان اسلام است
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ در ۱:۰۷ ب.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی گفت: فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فرصت مناسبی است تا ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی به نسل جوان منتقل شود.

حسین محمدی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: ایام الله دهه فجر فرصتی است تا جشن  دینی و مذهبی و مراسمات ملی و انقلابی را با شور و شعف برگزار کرده  و در حاشیه آن ارزشهای ناب انقلاب را به نسلهای بعدی منتقل شود.

 

وی تصریح کرد: امروز برای یک انسان مسلمان در جامعه اسلامی این نعمت بزرگی است، در فضائی زندگی می کند که در راس آن فقیهی عادل و شجاع و سیاستمداری هوشمند قرار دارد و قوانین اسلامی در آن حکمفرماست.

 

محمدی بیان کرد: برای اولین بار در دنیا  نظام سیاسی ایران  برگرفته از حکومت دینی و الهی و با مشارکت مردم شکل گرفته و در مدت ۳۸ سال عمر خود با استقلال و عزت زندگی کرده و بعنوان یک الگوی ایدئولوژیک در دنیای کنونی عرض اندام می کند.

 

استاد علوم سیاسی دانشگاه با اشاره به بوق های تبلیغاتی دشمن و عوامل مزدور داخلی آن، اذعان داشت:  امروز متاسفانه برخی ها در بین جوانان و نوجوانان شبه ای ایجاد کردند که مگر زمان طاغوت چه اشکالی داشت که انقلاب کردیم؟

 

وی گفت: باید بسیاری از خفقان ها، بی حجابی ها و بی بند و باری ها، چپاول اموال مسلمین توسط ایالات متحده و انگلیس در زمان طاغوت را به نسل جوان گوش زد کنیم تا آن جوان نسل سوم و چهارمی سئوالی در ذهنش نباشد که چرا انقلاب کردیم و جنگیدیم؟

 

این استاد دانشگاه تاکید کرد: امروز باید ارزشها و دستاوردهای انقلاب در بستر فضای مجازی برای نسل جوان و نوجوان ترویج و تبیین داده شود تا فریاد انقلابی که با رشادت ها و خون بهای جوانان این ملت به ثمر نشسته و در حال برپائی تمدن بزرگ اسلامی است به گوش نسلهای آینده انقلاب برسد.

 

محمدی ادامه داد: آمریکا دائم برای حفظ منافع نامشروعش در دنیا به دنبال دشمن تراشی برای خود بوده و از این رو بعد از فاشیسم و مارکسیسم، انقلاب اسلامی ایران را دشمن درجه یک خود می داند.

 

این تحلیلگر مسائل سیاسی اظهار کرد: امروز چشم امید مستضعفان و مسلمانان جهان به ام القری جهان اسلام است و این کانون بیداری را الگوی ظلم ستیزی و استقلال طلبی خود می دانند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور