بدون نظر
 
کارشناس مسائل سیاسی:
لزوم ترویج و تبیین ارزشهای انقلاب اسلامی به نسل جوان در فضای مجازی/امروز ایران کانون بیداری و ام القری جهان اسلام است
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ در ۱:۰۷ ب.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی گفت: فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فرصت مناسبی است تا ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی به نسل جوان منتقل شود.

حسین محمدی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: ایام الله دهه فجر فرصتی است تا جشن  دینی و مذهبی و مراسمات ملی و انقلابی را با شور و شعف برگزار کرده  و در حاشیه آن ارزشهای ناب انقلاب را به نسلهای بعدی منتقل شود.

 

وی تصریح کرد: امروز برای یک انسان مسلمان در جامعه اسلامی این نعمت بزرگی است، در فضائی زندگی می کند که در راس آن فقیهی عادل و شجاع و سیاستمداری هوشمند قرار دارد و قوانین اسلامی در آن حکمفرماست.

 

محمدی بیان کرد: برای اولین بار در دنیا  نظام سیاسی ایران  برگرفته از حکومت دینی و الهی و با مشارکت مردم شکل گرفته و در مدت ۳۸ سال عمر خود با استقلال و عزت زندگی کرده و بعنوان یک الگوی ایدئولوژیک در دنیای کنونی عرض اندام می کند.

 

استاد علوم سیاسی دانشگاه با اشاره به بوق های تبلیغاتی دشمن و عوامل مزدور داخلی آن، اذعان داشت:  امروز متاسفانه برخی ها در بین جوانان و نوجوانان شبه ای ایجاد کردند که مگر زمان طاغوت چه اشکالی داشت که انقلاب کردیم؟

 

وی گفت: باید بسیاری از خفقان ها، بی حجابی ها و بی بند و باری ها، چپاول اموال مسلمین توسط ایالات متحده و انگلیس در زمان طاغوت را به نسل جوان گوش زد کنیم تا آن جوان نسل سوم و چهارمی سئوالی در ذهنش نباشد که چرا انقلاب کردیم و جنگیدیم؟

 

این استاد دانشگاه تاکید کرد: امروز باید ارزشها و دستاوردهای انقلاب در بستر فضای مجازی برای نسل جوان و نوجوان ترویج و تبیین داده شود تا فریاد انقلابی که با رشادت ها و خون بهای جوانان این ملت به ثمر نشسته و در حال برپائی تمدن بزرگ اسلامی است به گوش نسلهای آینده انقلاب برسد.

 

محمدی ادامه داد: آمریکا دائم برای حفظ منافع نامشروعش در دنیا به دنبال دشمن تراشی برای خود بوده و از این رو بعد از فاشیسم و مارکسیسم، انقلاب اسلامی ایران را دشمن درجه یک خود می داند.

 

این تحلیلگر مسائل سیاسی اظهار کرد: امروز چشم امید مستضعفان و مسلمانان جهان به ام القری جهان اسلام است و این کانون بیداری را الگوی ظلم ستیزی و استقلال طلبی خود می دانند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حریم ها جا به جا شده اند/اگر آبی سرازیر شود آتش خواهیم گرفت!؟ اقتدار نظامی از ابعاد مهم انتظار فرج است/دشمن از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به هراس افتاده است طرح «جهاد همبستگی ملی» ظرفیتی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور است روستای ده منار بخش کدکن تربت حیدریه تخلیه شد/کارشناسان کشاورزی برای بررسی میزان خسارت به منطفه اعزام می شوند افزایش ۴ درصدی مصرف گاز سی ان جی در منطقه تربت حیدریه محور کدکن به رباط سنگ همچنان مسدود است/میزان بارش باران در کدکن به ۵۵ میلمتر رسید مدعیان دروغین حقوق بشر فجیع ترین اقدامات بین المللی را مرتکب می شوند/اقدام رییس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه در راستای تبلیغات انتخاباتی برای صهیونیست ها بود مبنای حرکت سپاه ولایت محوری و خدمت مجاهدانه به مردم است ۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد رژیم آمریکا بزرگترین تروریست دولتی است/آمریکا در تسخیر خاکریز جبهه مقاومت ناکام ماند سپاه مظهر اقتدار حهان اسلام است/تفکر سپاه و بسیج بر محور مقاومت سایه انداخته است آمریکا سیلی سختی از سپاه خورده است/سپاه نیروی مردمی و بر آمده از قانون اساسی است