بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
لزوم تبیین کارآمدی نظام و بیان دستاوردها در جامعه
تاریخ انتشار : ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۶:۵۱ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: هر مطلب و عملی که باعث یاس و ناامیدی بین مردم شود قطعا آن حرکت غیر اتقلابی است و با اندیشه های امام و رهبری مطابقت ندارد

به گزازش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی عصر امروز  در نخستین جلسه شورای اداری سال ۹۷ اظهار داشت: تجربه ۴۰ ساله انقلاب اسلامی ایران نشان داده که هر امتی به خدا اعتماد و اعتقاد داشته باشد آن ملت پیروز و موفق خواهد بود، لذا تمام قدرت های دنیا در این مدت به هر شکلی سعی کردند تا این انقلاب را به انحراف و نابودی بکشانند که امیدشان تبدیل به یاس شد.

 

وی همه این موفقیت ها و اقتدار را در باور و اعتقادی که بین مردم و مسوولان وجود دارد، عنوان کرد و افزود: امروز دشمن درصدد است تا این باور را از بین ببرد، لذا همه مسوولان وظیفه دارند تا این باور را تقویت و به بیان دستاوردها و موفقیت های نظام اسلامی برای مردم بپردازند.

 

امام جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: هر مطلب و عملی که باعث یاس و ناامیدی بین مردم شود قطعا آن حرکت غیر اتقلابی است و با اندیشه های امام و رهبری مطابقت ندارد.

 

عصمتی خاطر نشان کرد: امروز استکبار جهانی به دنبال آن است تا از هر نقطه ای که آوای اختلاف بلنند می شود از همان نقطه نفوذ کند و به نظام و انقلاب آسیب برساند، لذا وحدت کلمه بین مسوولان و مردم از اساسی ترین نیاز های امروز جامعه اسلامی است.

 

لزوم تعریف استراتژی برای حمایت از کالای ایرانی

نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی گفت: شعارهای مطرح شده از سوی رهبر معظم انقلاب از یک پشتیبانی مطالعاتی و برنامه ریزی شده برخوردار است که راهبرد اساسی نظام را برای مردم و مسوولان ترسیم می کند.

 

سعید باستانی در نخستین جلسه شورای اداری تربت حیدریه اظهار داشت: تعیین شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری راهبرد همراه با استراتژی است که دولبه دارد و چنانچه درست عمل نشود تحقق آن به مخاطره خواهد افتاد.

 

وی افزود: شعارهای مطرح شده از سوی رهبر معظم انقلاب از یک پشتیبانی مطالعاتی و برنامه ریزی شده برخوردار است که راهبرد اساسی نظام را برای مردم و مسوولان ترسیم می کند.

 

باستانی خاطر نشان کرد: در حوزه حمایت از کالای ایرانی ابتدا باید تعریفی استراتژی از کالای ایرانی داشته باشیم که چه میزان توان تولید داریم و همچنین چه کالاهای نیازمند واردات است.

 

وی مهمترین عرصه تحقق شعار سال را بدست گرفتن بازار هفت میلیارد نفری در دنیا دانست و افزود: تحقق این مهم نیازمند اجرا و اصلاح برخی قوانین است تا تولید کشور به عرصه تجارت جهانی ورود پیدا کند.

 

۳۰ میلیارد تومان اعنبارات امسال تربت حیدریه/مدیران ادارات از هر فرصتی برای جذب اعتبارات ملی استفاده کنند

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه با بیان اینکه مجموع سر فصل اعتبارات از محل تملک دارایی، نفت و گاز و ماده ۱۸۰ برای سالجاری ۳۰ میلیارد تومان است از مسوولان ادارات و نهادها خواست تا بارایزنی های خود پیگیر پروژه های ملی در شهرستان باشند.

 

احمد علی موهبتی به تحرک بخشی بیشتر مسوولان ادارات در ابتدای سال اشاره کرد و افزود: با این بودجه عملا کار خاصی در سطح شهرستان انجام نخواهد گرفت، لذا انتظار داریم تا برای اجرای پروژه ها از هر فرصتی در سطح استان و کشور استفاده کنند.

 

وی یکی از راهکارهای مهم در تحرک بخشی به پروژه ها را ورود بخش خصوصی و سرمایه گذاری اشاره کرد و گفت: انتظار بر این است تا پروژه فولاد رخ تربت حیدریه تاپایان اردیبهشت فعالیت خود را از سر بگیرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
از تبار «دجال» سومین سوگواره پرده خوانی خراسان بزرگ در تربت حیدریه برگزار می شود اقتدار اسلام با دشمن شناسی و ایستادگی جلوه می کتد/تدبیر در الفاظ دردی از مردم درمان نمی کند جنگ اقتصادی امروز نیازمند مدیریت دوران دفاع مقدس است/مسوولان شعار خوب می دهند اما در عمل به فکر مردم نیستند/همه فرزندانم در ایران و مشغول پاسداری از میهن اسلامی هستند پیگیری مطالبات فرهنگیان باید بر مدار شبکه تعاملی باشد نه رسانه ای امروز بیش از هر زمانی نیازمند روحیه آزادگان دفاع مقدس در سطوح مدیریتی کشور هستیم نیمی از جمعیت تربت حیدریه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند نخستین روستای خراسان رضوی ثبت ملی شد رسانه ها در اجتماعی شدن سلامت نقش مهمی دارند حاشیه نشینی بزرگترین تهدید برای مدیریت شهری تربت حیدریه اطلاع نگاشت/ جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد اخذ مجوز آزمایش طلای سرخ در پژوهشکده ملی زعفران تربت حیدریه/نمایندگان اتحادیه اروپا به تربت حیدریه می آیند