بدون نظر
 
مدیر کل بنیاد شهد خراسان رضوی تاکید کرد:
لزوم انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسلهای آینده انقلاب اسلامی
تاریخ انتشار : ۰۶ تیر ۱۳۹۷ در ۱۲:۰۵ ب.ظ
 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی بر ضرورت انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسلهای آینده انقلاب تاکید کرد و افزود: نسل جوان جامعه باید با رشادت ها و ایثارگری های شهدا آشنا شوند و بدانند که امنیت ایران اسلامی با خون شهدا تامین و تضمین شده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام حسین معصومی صبح امروز در دیدار با خانواده معظم شاهد و ایثارگر شهرستان تربت حیدریه افزود: پدران شهدا ،جانبازان و آزادگان می توانند الگوی مردم داری را به پسران این سرزمین، و مادران، همسران شهدا، همسران آزادگان و جانبازان می توانند صبر، ایثار و مقاومت را به دختران ایران اسلامی بیاموزند.

وی با بیان اینکه ایثارگران پرچمداران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند، اظهار داشت: نسل جوان جامعه باید با رشادت ها و ایثارگری های شهدا آشنا شوند و بدانند که امنیت ایران اسلامی با خون شهدا تامین و تضمین شده است.

 

معصومی در بیان علت سفرش به تربت حیدریه گفت: رفع یا پیگیری مشکلات خانواده ایثارگر تربت حیدریه عمده ترین دلیل این سفر است و ظهر امروز نیز در جلسه شورای اداری ویژه بررسی مشکلات ایثارگران که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی برگزار خواهد شد، به تشریک مساعی با آن ها برای رفع مشکلات این عزیزان خواهیم پرداخت.

 

مدیر کل بنیاد شهید خراسان رضوی گفت: ایثارگران اسوه های صبر و استقامت هستند و اگر بنای کار ما ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، شیوه های رفتاری این عزیزان بهترین روش برای الگوگیری برای سایر اقشار جامعه هستند.

 

وی اظهار داشت: مطمئن باشید آن بخش از مشکلات که به صورت حضوری قابل رفع باشد، همینجا و اگر نیاز به پیگیری و انجام مکاتبات اداری داشته باشد، انجام خواهد شد.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند پدافند غیر عامل، دفاعی غیر نظامی است سنت غلط ارایه گزارش های رفع تکلیفی باید برچیده شود شعار مرگ بر آمریکا تعطیل پذیر نیست/کسانی که با شعار مرگ بر آمریکا مخالفند در نهایت از دامان سیاستمداران جنایتکار ایالات متحده و مزدورانش سر درآوردند