بدون نظر
 
یادداشت/
لحظه های نیاز یعنی یادآوری درس غیرت و ایستادگی/ مسئولان مراقب باشند در این درس تجدید و یا مردود نشوند
تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ در ۷:۰۸ ب.ظ
 
ایستادگی و مقاومت و سلحشوری ملت ایران در دنیا زبانزده شده و به یکی از اهداف و آرمانهای بلند مدت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در پیامی به حضور با شکوه مردم درتشیع شهدای غواص در تهران فرمودند: سپاس بی پایان پروردگار مهربان را که در لحظه های نیاز این ملت بشارتهای تردید ناپذیر را بر دلها نازل می فرماید و غبارها را می زداید…..

 

آن لحظه نیازی که رهبر انقلاب از آن سخن گفتند یادآوری ایستادگی، پایداری و سلحشوری مردان مردی بود که در دوران دفاع مقدس و در شدید ترین تحریمهای نظامی و اقتصادی و با دستانی خالی در برابر زیاده خواهی جبهه استکبار ایستادند و لحظه ای از آرمانهای انقلاب پا عقب نگذاشتند.

 

حضور دوباره انان در فضائی که بسیاری از مسئولان کشور از آب خوردن تا بالا رفتن سن ازدواج جوانان را به تحریمها گره زدند ثابت کرد که با مقاومت جانانه هم می توان حق مسلم خود را از مزدوران و زیاده خواهان عالم گرفت.

 

این پیام یعنی اینکه برای احقاق خود در برابر دشمنان باید فریاد زد و لحظه ای عقب نشینی و تردید ما را از آرمانهای اصیل امام و شهدا عقب می اندازد.

 

در تشیع جنازه با شکوه شهدای غواص مردم به مانند گذشته به وظیفه و تکلیف خود عمل کردند و حتی با پشت کردن به آب در این مراسم انچه را که باید به دولتمردان یاداوری می کردند گوش زد کردند.

 

برخی اشخاص و جریانهای کشور قصد تحریف راه امام و شهدا را دارند و امیدواریم که پیام حضور با صلابت مردم در تشیع شهدای غواص به گوش مسئولان رسیده باشد.

 

اما کلام آخر: رزمندگان ما در تمامی صحنه های دوران دفاع مقدس برای حفظ ایمان و ناموس این ملت به دشمن باج ندادند تا مسئولان امروز کشورهم برای آب و نان این ملت تن به خفت ندهند و در این آزمون تجدید و یا مردود نشوند. انشاالله

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اصلاح ساختار بودجه از اولویت های اصلی مجلس یازدهم است/میزان درآمد داخلی شرکت ملی نفت از صادرات بیشتر است شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ