بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
لازمه همدلی برقراری عدالت و توجه به محرومین است/باید زمینه کار توسط دولت و سرمایه داران فراهم شود
تاریخ انتشار : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۲:۳۵ ب.ظ
 
خطیب جمعه تربت حیدریه لازمه همدلی و همزبانی در جامعه اسلامی را برقراری عدالت و توجه ویژه به محرومین و نیازمندان عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار در خطبه های امروز نماز جمعه تربت حیدریه با تبریک ولادت حضرت علی(ع) اذعان کرد: همدلی و هم زبانی را باید در سیره مولای متقیان علی (ع) مطالبه کنیم و تمامی مردم و مسئولین با الهام گیری از راه و منش آن امام همام و در سایه وحدت، در پیشبرد اهداف تعالی اسلام تلاش کنند.

 

وی بیان کرد: این انقلاب و نظام امانتی است که به دست مسئولین سپرده شده و نباید از آن بعنوان طعمه استفاده شود و لذا باید با تکریم ارباب رجوع خود را همیشه خادم و خدمتگذار ملت بدانند.

 

شریعتی تبار در ادامه با گرامیداشت شهادت آیت الله مطهری و مقام معلم افزود: معلمین در مقام تعلیم و تربیت دلسوزانه و مجاهدانه قلم و دانش و هنر تعلیم و تربیت را برای ارتقای کیفی نسل آینده کشور بکار گیرند.

 

امام جمعه تربت حیدریه معلمان را سازندگان نسل فردا دانست و گفت: امروز نسل جوان در معرض هجمه ناجوانمردانه فرهنگی دشمن قرار گرفته و معلمان می توانند با برگرفته از تعالیم و آموزه های دینی نقش مهمی در کادر سازی مفید و موثر آینده نظام داشته باشند.

 

وی در ادامه خواسنار حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران بخش خصوصی شد و تاکید کرد: باید زمینه کار توسط دولت و سرمایه داران فراهم شود تا معضل مهم بیکاری که امروز گریبان جامعه را گرفته کاهش یابد.

 

امام جمعه تربت حیدریه خطاب به مسئولین تصریح کرد: نباید دستگاههای دولتی شرایطی را فراهم کنند که سرمایه گذاران بخش خصوصی رغبتی به سرمایه گذاری در شهرستان نداشته باشند، لذا باید تمامی متولیان مربوطه با یک وفاق و همدلی و حمایت از سرمایه گذاران با تسهیل در امور اداری و اجرائی در کاهش معضل بیکاری تلاش کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد