بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
قوانین کشور بر اساس احکام اسلامی بنا شده است/عرصه تعلیم و تربیت قدرت برتر نظام است
تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۷ ق.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه شاکله و قوانین نظام را بر مبنای احکام اسلامی دانست و گفت: اجرای قوانین کشور در پرتو احکام اسلامی صورت می گیرد و هر دو لازم و ملزوم هم هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار صبح روز پنج شنبه در آستانه هفته معلم و شهادت آیت الله مطهری در جمع معلمان، طلاب و هادیان سیاسی بسیج طی سخنانی افزود: قانون اساسی کشور پس از تصویب در مجلس شورای اسلامی توسط 12 فقیه و حقوقدان در شورای نگهبان مورد بررسی قرار می گیرد تا قوانین بر مبنای اسلام و رعایت موازین شرعی اجرا شود.

 

وی گفت: مسئولان و کارگزاران نظام، قوانین اسلامی را مبنای فعالیت خود در همه عرصه ها قرار دهند، چرا که تحقق آرمانهای امام و شهدا در پرتو اجرای احکام اسلامی است.

 

شریعتی تبار در ادامه عرصه تعلیم و تربیت را قدرت برتر یک نظام نام برد و گفت: جوامع و کشورهائی که مسلح به این سلاح می باشند از قدرت برتری و قداست خاصی برخوردار هستند.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه اذعان کرد: تعلیم و تربیت کار انبیاء و اولیای خداست و این لطف شامل هر کس نمی شود مگر انکه توانائی این کار را داشته باشد.

 

شریعتی تبار کادر سازی مدیران آینده را وظیفه خطیر تعلیم و تربیت عنوان کرد و اظهار داشت: با تعلیم و تربیت نسل جدید می توان مدیرانی لایق و کارامد و با تعهد و تخصص لازم برای آینده نظام پرورش داد و آموزش و پرورش در این خصوص نیز سهم بسزایی دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود