بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
قوانین مالیاتی زمینه پنهان کاری مودیان را فراهم کرده است
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۶ در ۴:۱۰ ب.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه بر اصلاح نظام مالیاتی کشور تاکید کرد و گفت: قوانین مالیاتی حال حاضر کشور زمینه پنهانکاری و دور زدن مودیان را فراهم کرده و باعث فرار مالیاتی افراد شده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، احمد علی موهبتی ظهر امروز در جمع فعالان اقتصادی تربت حیدریه اظهار کرد: شهروندان مرفه و بالانشین تربتی در شهر خود با خودروهای مدل پائین تردد و در خانه های محقر زندگی می کنند و این در حالی است که این افراد از تمول مالی بسیار بالایی برخوردار بوده  و این اقدام آنها در پی فرار مالیاتی است.

 

وی از ساختار مالیاتی کشور انتقاد کرد و گفت: قوانین مالیاتی کشور به گونه ای برنامه ریزی شده که ملاک اخذ مالیات حال ظاهری افراد است و همین باعث فرار مالیاتی بسیاری از مودیان شده است.

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه بر اصلاح نظام مالیاتی کشور تاکید کرد و گفت: قوانین مالیاتی حال حاضر کشور زمینه پنهانکاری و دور زدن مودیان را فراهم کرده و باعث فرار مالیاتی افراد شده است.

 

موهبتی تصریح کرد: دشمن پس از ناکامی در ۸ سال جنگ تحمیلی با شبیخون فرهنگی و تحریم های ظالمانه اقتصادی قصد به زانو در اوردن نظام اسلامی را داشت، اما هنوز به اهداف خود نرسیده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
موفقیت رزمندگان اسلام در دفاع مقدس مرهون تبعیت از فرهنگ عاشورا جبهه استکبار با هجوم به اعتقادات و باورهای دینی در صدد براندازی نظام اسلامی است/ پاسخ به یاوه گویی رئیس جمهور آمریکا با حضور در میدان عمل و استقلال همه جانبه برگزاری آزمون تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی در تربت حیدریه سهم تربت حیدریه از اشتغال در حوزه بازار مجازی تقریبا هیچ! افزایش ۷ تا ۱۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه از تولید بذر سیب زمینی در رقابت با هلندی ها تا چند قلوزایی دامهای سبک حسن تفتیان بر بام قاره کهن آسیا دوران دفاع مقدس برگرفته از نهضت عاشورا بود/اجرای بیش از ۸۰ عنوان برنامه در تربت حیدریه اختصاص بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال به بخش کشاورزی خراسان رضوی نمایشگاه «اقتصاد منهای نفت» در تربت حیدریه گشایش یافت تعدیل تبصره ۳ با موافقت وزارت نیرو امکان پذیر است آیت الله معصومی قاطعانه از گفتمان انقلاب اسلامی دفاع کرد