بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
قوانین مالیاتی زمینه پنهان کاری مودیان را فراهم کرده است
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۶ در ۴:۱۰ ب.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه بر اصلاح نظام مالیاتی کشور تاکید کرد و گفت: قوانین مالیاتی حال حاضر کشور زمینه پنهانکاری و دور زدن مودیان را فراهم کرده و باعث فرار مالیاتی افراد شده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، احمد علی موهبتی ظهر امروز در جمع فعالان اقتصادی تربت حیدریه اظهار کرد: شهروندان مرفه و بالانشین تربتی در شهر خود با خودروهای مدل پائین تردد و در خانه های محقر زندگی می کنند و این در حالی است که این افراد از تمول مالی بسیار بالایی برخوردار بوده  و این اقدام آنها در پی فرار مالیاتی است.

 

وی از ساختار مالیاتی کشور انتقاد کرد و گفت: قوانین مالیاتی کشور به گونه ای برنامه ریزی شده که ملاک اخذ مالیات حال ظاهری افراد است و همین باعث فرار مالیاتی بسیاری از مودیان شده است.

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه بر اصلاح نظام مالیاتی کشور تاکید کرد و گفت: قوانین مالیاتی حال حاضر کشور زمینه پنهانکاری و دور زدن مودیان را فراهم کرده و باعث فرار مالیاتی افراد شده است.

 

موهبتی تصریح کرد: دشمن پس از ناکامی در ۸ سال جنگ تحمیلی با شبیخون فرهنگی و تحریم های ظالمانه اقتصادی قصد به زانو در اوردن نظام اسلامی را داشت، اما هنوز به اهداف خود نرسیده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پروژه نیمه تمام فاضلاب شهری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار شد/۲۱۱ کیلومتر شبکه آبرسانی شهری فرسوده است کشاورزان تربت حیدریه به سمت کشت محصولات باغی و گلخانه ای حرکت کنند هر نقطه ای که انقلاب اسلامی باشد سپاه مقتدرانه حضور دارد لزوم تبیین کارآمدی نظام و بیان دستاوردها در جامعه نقش سپاه در پیروزی جبهه مقاومت بی بدیل است/موشک پرانی اخیر آمریکا اوج ضعف جبهه استکبار را نشان داد حماسه آفرینی پاسداران مظهر عزت و اقتدار ملت ایران است راهبردها و تدابیر ولی فقیه جامعه فصل الخطاب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است اینفوگرافی/شهید زنده انقلاب اسلامی ازنگاه رسانه های خارجی گستردگی چتر سرما بر سر کشاورزی کدکن همچنان خسارت می‌بارد حملات اخیر آمریکا به سوریه برای حمایت از تروریسم انجام گرفت/ائتلاف ضد استقلال آمریکائی در دنیا از بین رفته است احداث ۶۲۰۰ واحد مسکن روستایی در تربت حیدریه رژه ۲۹ فروردین در تربت حیدریه