بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
قوانین مالیاتی زمینه پنهان کاری مودیان را فراهم کرده است
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۶ در ۴:۱۰ ب.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه بر اصلاح نظام مالیاتی کشور تاکید کرد و گفت: قوانین مالیاتی حال حاضر کشور زمینه پنهانکاری و دور زدن مودیان را فراهم کرده و باعث فرار مالیاتی افراد شده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، احمد علی موهبتی ظهر امروز در جمع فعالان اقتصادی تربت حیدریه اظهار کرد: شهروندان مرفه و بالانشین تربتی در شهر خود با خودروهای مدل پائین تردد و در خانه های محقر زندگی می کنند و این در حالی است که این افراد از تمول مالی بسیار بالایی برخوردار بوده  و این اقدام آنها در پی فرار مالیاتی است.

 

وی از ساختار مالیاتی کشور انتقاد کرد و گفت: قوانین مالیاتی کشور به گونه ای برنامه ریزی شده که ملاک اخذ مالیات حال ظاهری افراد است و همین باعث فرار مالیاتی بسیاری از مودیان شده است.

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه بر اصلاح نظام مالیاتی کشور تاکید کرد و گفت: قوانین مالیاتی حال حاضر کشور زمینه پنهانکاری و دور زدن مودیان را فراهم کرده و باعث فرار مالیاتی افراد شده است.

 

موهبتی تصریح کرد: دشمن پس از ناکامی در ۸ سال جنگ تحمیلی با شبیخون فرهنگی و تحریم های ظالمانه اقتصادی قصد به زانو در اوردن نظام اسلامی را داشت، اما هنوز به اهداف خود نرسیده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکسی های فرسوده مدل ۸۶ تربت حیدریه در طرح نوسازی قرار گرفت ۴۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی/آیا پرونده مسکن مهر در دولت دوازدهم بسته خواهد شد؟ امر به معروف و نهی از منکر جامعه را از کج روی و خودکامگی نجات می دهد رزمندگان مدافعین حرم در عمق استراتژیک دشمن توطئه ها و فتنه ها را خنثی کردند ۴۰ هزار زن سرپرست خانوار در خراسان رضوی نیازمند حمایت کاروان پیاده بافق یزد وارد تربت حیدریه شد اعزام گروه جهادی منتظران خورشید به مناطق زلزله زده سفید سنگ اختلافات منفعت طلبانه اصلاحات و اعتدالیون آسیب جدی به کشور می رساند/اهداف حزبی باید بر اساس منافع ملی و رهنمودهای امام و رهبری باشد آغاز عملیات اجرائی احداث ۱۳ واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی تربت حیدریه غربالگری ژنتیکی قبل از ازدواج نیاز به همراهی دستگاههای اجرائی دارد/آسیب های اجتماعی مهمترین معضل بهزیستی طلب ۱۹۰ میلیارد ریالی تامین اجتماعی از بنگاههای اقتصادی/بالغ بر ۳۷ هزار خانوار تحت پوشش خدمات تامین اجتماعی تربت حیدریه قرار دارند دستگیری ۲ شکارچی متخلف در بخش کدکن تربت حیدریه