بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
قوانین مالیاتی زمینه پنهان کاری مودیان را فراهم کرده است
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۶ در ۴:۱۰ ب.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه بر اصلاح نظام مالیاتی کشور تاکید کرد و گفت: قوانین مالیاتی حال حاضر کشور زمینه پنهانکاری و دور زدن مودیان را فراهم کرده و باعث فرار مالیاتی افراد شده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، احمد علی موهبتی ظهر امروز در جمع فعالان اقتصادی تربت حیدریه اظهار کرد: شهروندان مرفه و بالانشین تربتی در شهر خود با خودروهای مدل پائین تردد و در خانه های محقر زندگی می کنند و این در حالی است که این افراد از تمول مالی بسیار بالایی برخوردار بوده  و این اقدام آنها در پی فرار مالیاتی است.

 

وی از ساختار مالیاتی کشور انتقاد کرد و گفت: قوانین مالیاتی کشور به گونه ای برنامه ریزی شده که ملاک اخذ مالیات حال ظاهری افراد است و همین باعث فرار مالیاتی بسیاری از مودیان شده است.

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه بر اصلاح نظام مالیاتی کشور تاکید کرد و گفت: قوانین مالیاتی حال حاضر کشور زمینه پنهانکاری و دور زدن مودیان را فراهم کرده و باعث فرار مالیاتی افراد شده است.

 

موهبتی تصریح کرد: دشمن پس از ناکامی در ۸ سال جنگ تحمیلی با شبیخون فرهنگی و تحریم های ظالمانه اقتصادی قصد به زانو در اوردن نظام اسلامی را داشت، اما هنوز به اهداف خود نرسیده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری ار دو پاسگاه پلیس راه خراسان رضوی ۸۴ درصد منابع آبی خراسان رضوی در بخش کشاورزی است/جهاد کشاورزی فعالیت خاصی برای کنترل منابع آبی ندارد/طرح های جهاد کشاورزی باید الزام آور شود ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تربت حیدریه بودجه شهرداری تربت حیدریه ۷۱۰ میلیارد ریال برآورد شد بازسازی کاروانسرای لاری تربت حیدریه به بخش خصوصی واگذار می شود رفتار مناسب با معتادان بهبود یافته برگشت موفقیت آمیز به آغوش جامعه را بهمراه دارد «منوچهر امینیان» افسر انقلابی تیپ ۱۷۷ ارتش در تربت حیدریه برگزاری جشنواره منطقه ای خاتون خورشید در تربت حیدریه روایتی از پروژه های نیمه تمام تربت حیدریه/ از زخم کلنگ های یادگاری بر زمین مانده دولتها تا چشم انتظاری بودجه برای تکمیل پروژه ها حضور تماشایی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن، پیام اقتدار ملی و مبارزه با نظام سلطه را به جهان مخابره کرد جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی عصبانی است/دشمن جایگاه رهبری و القای ناامیدی در بین جامعه را هدف قرار داده است جودوی کشور نیازمند بروز رسانی است