بدون نظر
 
نماینده مردم تربت حیدریه:
قدرت و عظمت ملت ایران در جهان به اوج رسیده است
تاریخ انتشار : ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۱:۴۰ ب.ظ
 
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروهای مقاومت مردمی در عراق و سوریه و لبنان و یمن با الگو گرفتن از رزمندگان دفاع مقدس، گروههای تکفیری و دشمن متجاوز را از خانه خود بیرون خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، ابوالقاسم خسروی روز شنبه در مراسم تجلیل از جانبازان تربت حیدریه افزود: انقلاب اسلامی ایران نقطه شروع و توسعه تمدن بزرگ اسلامی در جهان است، تمدنی که پرچم واقعی اسلام ناب محمدی(ص) را در سراسر گیتی به اهتزاز درمی آورد.

 

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران قلوب همه انسانهای آزادیخواه جهان را تسخیر کرده و سیل خروشان تفکر انقلابی و استکبار ستیزی در جهان، جبهه استکبار را به انحطاط و نابودی نزدیک تر کرده است.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیروزی های نیروهای مردمی در کشور عراق و سوریه افزود: قدرت مرجعیت و تفکر حسینی دو عامل مهم پیروزی رزمندگان اسلام در عراق و سوریه است.

 

خسروی اذعان کرد: باید در عرصه جنگ نرم به مانند دوران دفاع مقدس انقطاعی عمل کنیم و با جانفشانی در راه دین و ارزشهای اسلامی مسیر متعالی نظام اسلامی را برای رسیدن به قله نهایی هموار سازیم.

 

در پایان این مراسم که در سالن شهید تند گویان شرکت نفت برگزار شد از جانبازان دوران دفاع مقدس تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد