بدون نظر
 
فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه:
قدرت اصلی نظام اسلامی مردم هستند
تاریخ انتشار : ۰۷ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۱:۳۹ ق.ظ
 
سرهنگ احمد ناصری موحد با بیان اینکه قدرت اصلی نظام اسلامی مردم و پشتوانه مردمی است، افزود: هر زمان و در هر نقطه ای که مردم پای کار آمدند با موفقیت و سربلندی همراه بوده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سرهنگ پاسدار احمد ناصری موحد، فرمانده سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه صبح امروز در دیدار با ابوالفضل گنجی زاده، خیر حوزه سلامت، با بیان اینکه قدرت اصلی نظام اسلامی مردم و پشتوانه مردمی است، افزود: هر زمان و در هر نقطه ای که مردم پای کار آمدند با موفقیت و سربلندی همراه بوده است.

وی ضمن قدردانی از کار پسندیده این خیر حوزه سلامت اظهار داشت: زمانی عرصه جهاد در دوران دفاع مقدس مردم از جان خود گذشتند و برای پشتیابنی از انقلاب و نظام ایثار و فداکاری کردند و امروز هم عده ای نیز در عرصه جهاد سلامت با گذشت از جان و مال خود نقش آفرینی می کنند.

فرمانده سپاه تربت حیدریه از مجموعه اصناف خواست با یک تدبیر ویژه کپسول های اکسیژن که توسط خیرین تجهیز و آماده می شوند در یک نقطه متمرکز تا موجب سرگردانی مردم نشود.

صنف صافکاران و نقاشان هم پای کار آمدند

سرهنگ هادی وطندوست، مسئول بسیج اصناف شهرستان تربت حیدریه در این دیدار با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا اصناف و بازاریان احساس مسئولیت کردند و با مردم همراهی داشتند، افزود: امروز نیز بخشی دیگر از مجموعه اصناف در صنف صافکاران و نقاشان هم به میدان امدند و اعلام کردند که می توانند کپسول های اکسیژن را در اختیار بیماران کرونایی قرار دهند.

تا چند روز آینده روزانه 700 کپسول اکسیژن به ظرفیت خراسان رضوی افزوده می شود

ابوالفضل گنجی زاده خیر حوزه سلامت که از ابتدای شیوع کرونا که 30 دستگاه کپسول اکسیژن را تجهیز و بصورت رایگاه در اختیار بیماران کرونایی قرار داده، افزود: تا پایان این هفته واحد تولیدی گاز اکسیژن در مشهد راه اندازی و روزانه حدود 700 کپسول اکسیژن به ظرفیت استان خراسان رضوی برای کمک به بیماران کرونایی افزوده خوهد شد.

وی بیان کرد: این واحد تولیدی که قرار بود ظرف مدت سه سال به بهره برداری برسد با توجه به شرایط خاص کشور و نیاز مبرم به اکسیژن برای بیماران کروناییی طی 18 ماه راه اندازی شد.

گنجی زاده گفت: به لطف الهی واحد تولیدی گاز اکسیژن امید در تربت حیدریه فعال است و شهرهای جنوب خراسان رضوی را نیز پوشش می دهد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیوست عدالت در وزارت بهداشت خدمت رسانی به مناطق محروم است واردات واکسن طی دو هفته آینده به ۱۶۰ میلیون دز می رسد / ۷۶ میلیون جمعیت کشور واکسینه شده اند بیمارستان ۲۷۲ تختخوابی امام حسین علیه السلام تربت حیدریه افتتاح شد وزیر بهداشت وارد تربت حیدریه شد مرزبانی از دین مهمترین میثاق طلاب و روحانیون است خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی آغاز شد پسته‌کاران پسته خندان نیستند مهمترین دستاورد سفرهای استانی دولت محرومیت زدایی از مناطق محروم است پروژه های نیمه تمام ورزشی تربت حیدریه معطل ۱۸ میلیارد تومان اعتبار پیکر شهید محمد محمدی در تربت‌حیدریه تشییع شد بهره برداری از ۴ مینی چمن ورزشی در منطقه تربت حیدریه پارک جنگلی شهید حجتی تربت حیدریه فرصت مناسب برای تقویت گردشگری