بدون نظر
 
یادداشت/
قابل توجه آقای هاشمی رفسنجانی، روستائیان تربت حیدریه ۴۳۶ شهید را تقدیم انقلاب کردند
تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ در ۹:۰۰ ق.ظ
 
کسانی که امروز بر مسند قدرت نشسته و خانه ها و شکم های خود را با اشرافی گری و تجمل گرایی پر کردند، بدانند روستاهای شهرستان تربت حیدریه با آن جمعیت محدود اوایل انقلاب، 436 جگر گوشه خود را تقدیم نظام و انقلاب کردند.

به گزارش تابان تربت، برخی خواص و نخبگان جامعه وقتی که پا به سن می گذارند دچار آلزایمر شدید شده و فراموش می کنند این انقلابی که امروز بر مسند قدرت آن تکیه دادند با نثار خون پاک شهدائی بدست آمده که از روستاهای دور و نزدیک این مملکت برای بقای نظام راهی جبهه های حق علیه باطل شدند.

 

از کوچه پس کوچه های روستاها که عبور می کنیم پیر مردان و زنانی را می بینیم که به جای اینکه مشغول استراحت باشند با بدنی نحیف و ناتوان بدنبال اندک امرار معاش زندگی خود هستند.

 

وقتی که از بیشترآنها سئوال می کنیم پدر جان مگر شما تنهائی؟ اشک در چشمانش حلقه می زند و در جواب می گوید بله پسرم تنهایم، فرزندانم به مانند سایر بچه های روستا در جبهه شهید شدند.

 

روستاهای حصار و رودمعجن از توابع بخش بایگ تربت حیدریه، با آن جمعیت اندکشان، در دوران دفاع مقدس 58 جوان رعنای خود را تقدیم انقلابی کردند که امروز برخی خواص با سخنان نسنجیده و نابخردانه خود دل پدران و مادران و گاهاً همسران و فرزندان شهدا را می رنجاند.

 

خواصی که خود، روستائی و روستازاده هستند، و به قول خودشان از مزارع به ارث رسیده پسته پدرشان در روستاهای رفسنجان امرار معاش می کنند، چگونه به خود اجازه می دهند که منتقدین مسایل هسته ای را روستائی بخوانند.

 

اگر نگاهی گذارا به گذشته مدیران ارشد فعلی و قبلی نظام داشته باشیم، براحتی اصل و نصب آنها مشخص می شود که روستائیان به چه میزان نقش موثری در پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی ایران داشته و دارند.

 

وقتی که از بیشتر روستائیان سئوال می کنیم که فلان نخبه جامعه در مورد شما چه گفته؟ با خنده ای بلند جواب می دهد که اگر فلانی چنین گفته اول به خودش بعد به ایل و تبارش توهین کرده ، زیرا خود او قطع به یقین روستائی و روستازاده است.

 

خداوند متعال در قران کریم فرموده که هیچ کس بر دیگری برتری ندارد مگر تقوای بیشتری داشته باشد و امروز هم اظهار نظر در خصوص مسائل مهم و کلان کشور روستائی و شهری نمی شناسد و این حق همه اقشار جامعه است که در خصوص سرنوشت کشورشان مطلبی را عنوان کنند و لذا کسی هم نباید به خودش اجازه توهین بدهد.

 

کسانی که امروز از روی ناچاری رو به ورشکستگی و انزوا می روند و گاهاً مطالبی را عنوان می کنند که این گونه تبعات اجتماعی دارد، بدانند که به ماند گذشته به بیراهه ای می روند که خدای ناکرده سرنوشتی تلخ در انتظارشان خواهد بود.

 

 

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد فرهنگ دفاع مقدس باید در قالب های مختلف به نسل های آینده منتقل شود افشای همکاری فرح پهلوی با رژیم صدام برای بمباران شهرهای ایران تجدید میثاق مدافعان ولایت با مدافعان سلامت اجرای ۹۰ عنوان برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در تربت حیدریه