بدون نظر
 
رئیس اداره فنی و حرفه ای تربت حیدریه:
فنی و حرفه ای تربت حیدریه ۱۰ رشته مهارتی را به مردان و زنان آموزش می دهد
تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۳:۲۹ ب.ظ
 
رئیس اداره فنی و حرفه ای تربت حیدریه گفت: این اداره سالانه به مردان و زنان علاقمند در زمینه فنی و حرفه ای در 10 رشته مهارتی آموزش ارائه می کند..

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، علی هوشمند بمناسبت روز فنی و حرفه ای اظهار داشت: فنی و حرفه ای شهرستان تربت حیدریه با دو مرکز ثابت و سه شعبه سیار در 10 رشته آموزشهای مهارتی فنی و حرفه ای را  به مردان و زنان علاقمند ارائه می کند.

 

وی بیان کرد: علاوه برآموزشها در مراکز ثابت و سیار از ابتدای امسال تاکنون 30 هزار ساعت آموزش مهارتهای فنی و حرفه ای در زندان برای زندانیان برگزار شده است.

 

هوشمند اذعان داشت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 100 هزار ساعت نفر آموزش مهارتهای فنی و حرفه ای را در در مراکز ثابت و سیار شهری و روستایی، پادگان نظامی، زندان و دانشگاهها برای مردم ارائه شده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات