بدون نظر
 
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد تربت حیدریه:
فعالیت ۱۲۴ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۰ ب.ظ
 
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد تربت حیدریه گفت: یکهزار و 200 نفر فعال فرهنگی در 124 کانون فعال فرهنگی هنری در مساجد شهری و روستایی تربت حیدریه فعالیت می کنند.

به گزارش تابان تربت، حسین طاهری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد:باید همانگونه که مسجد در ابتدای انقلاب سنگر فرهنگی، سیاسی، اجتماعی بود، اکنون نیز باید این کارکردها را تقویت کرد و برنامه های مسجد محور باشد تا سبب تجلی ارزش ها، آرمان ها و فرهنگ انقلاب اسلامی شود.

 

حسین طاهری با بیان اینکه باید راهکار و برنامه برای پیوند عمیق جوانان با مسجد را تدوین کرد، گفت: برنامه های گذشته بررسی و تحلیل می شود تا برنامه های جدید با رویکرد انجام کار کارشناسی، عملیاتی و اجرایی تدوین شود.

 

مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد تربت حیدریه گفت: بر همین اساس و در حتل حاضر یکهزار و ۲۰۰ نفر فعال فرهنگی در ۱۲۴ کانون فعال فرهنگی هنری در مساجد شهری و روستایی تربت حیدریه فعالیت می کنند.

 

وی به فعالیت های این کانون اشاره کرد و اظهار داشت: فعالیت های کانون به صورت تخصصی در قالب پنج کارگروه آموزش و پژوهش، فرهنگی و هنری، اداری و مالی، اطلاع رسانی و روابط عمومی و توسعه برنامه ریزی متمرکز شده است.

 

طاهری گفت: با همکاری هیات امنای مسجد فولاد تربت حیدریه مشغول ساماندهی یکهزار و ۲۰۰ عضو این کانون هستیم که ۵۷ کانون شهری و بقیه روستایی هستند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه ارائه تسهیلات بانکی نیازمند سند راهبردی است/پرداخت ۸۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی خراسان رضوی حکم جالب قاضی برای صیاد پرندگان وحشی در تربت حیدریه هنرمندان با ابتکار عمل خود، مردم را به سمت کار و تلاش و رونق تولید هدایت کنند وضعیت نا بسامان یک اثر ملی در تربت حیدریه