بدون نظر
 
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد تربت حیدریه:
فعالیت ۱۲۴ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۰ ب.ظ
 
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد تربت حیدریه گفت: یکهزار و 200 نفر فعال فرهنگی در 124 کانون فعال فرهنگی هنری در مساجد شهری و روستایی تربت حیدریه فعالیت می کنند.

به گزارش تابان تربت، حسین طاهری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد:باید همانگونه که مسجد در ابتدای انقلاب سنگر فرهنگی، سیاسی، اجتماعی بود، اکنون نیز باید این کارکردها را تقویت کرد و برنامه های مسجد محور باشد تا سبب تجلی ارزش ها، آرمان ها و فرهنگ انقلاب اسلامی شود.

 

حسین طاهری با بیان اینکه باید راهکار و برنامه برای پیوند عمیق جوانان با مسجد را تدوین کرد، گفت: برنامه های گذشته بررسی و تحلیل می شود تا برنامه های جدید با رویکرد انجام کار کارشناسی، عملیاتی و اجرایی تدوین شود.

 

مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد تربت حیدریه گفت: بر همین اساس و در حتل حاضر یکهزار و ۲۰۰ نفر فعال فرهنگی در ۱۲۴ کانون فعال فرهنگی هنری در مساجد شهری و روستایی تربت حیدریه فعالیت می کنند.

 

وی به فعالیت های این کانون اشاره کرد و اظهار داشت: فعالیت های کانون به صورت تخصصی در قالب پنج کارگروه آموزش و پژوهش، فرهنگی و هنری، اداری و مالی، اطلاع رسانی و روابط عمومی و توسعه برنامه ریزی متمرکز شده است.

 

طاهری گفت: با همکاری هیات امنای مسجد فولاد تربت حیدریه مشغول ساماندهی یکهزار و ۲۰۰ عضو این کانون هستیم که ۵۷ کانون شهری و بقیه روستایی هستند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری از چهارمین پایگاه شهری اورژانس در تربت حیدریه «کوه شصت دره» صنوبر تفرجگاه بهاری تربت حیدریه جبهه مقاومت محاسبات آمریکا در منطقه را برهم زد/موشک های نقطه زن انقلاب اسلامی تن آمریکا و اسرائیل را می لرزاند/بخش مهمی از مشکلات کشور نتیجه سوء مدیریت هاست مدارس تربت حیدریه آماده اسکان زائران و مسافران نوروزی اصحاب رسانه مطالبه گری از مدیران شهری را در دستور کار خود قرار دهند حاشیه نشینی بزرگترین معضل مدیریت شهری تربت حیدریه/شورای شهر به جای مجری گری باید به تصمیم سازی ها و سیاست گذاری های کلان ورود کنند ویژه برنامه جشن نوروزگاه در تربت حیدریه اجرا می شود آمادگی ۳ پایگاه در طرح نوروزی امداد و نجات جاده ای اخذ مجوز پایگاه امداد هوایی در تربت حیدریه/کاهش ۲۴ درصدی تلفات جاده ای در تربت حیدریه سپید پایتخت ایران روایتی متفاوت از روستای ابریشمیِ بسک تربت حیدریه اعزام ۱۰۰۰ زائر از تربت حیدریه به مناطق عملیاتی دفاع مقدس