بدون نظر
 
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد تربت حیدریه:
فعالیت ۱۲۴ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۰ ب.ظ
 
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد تربت حیدریه گفت: یکهزار و 200 نفر فعال فرهنگی در 124 کانون فعال فرهنگی هنری در مساجد شهری و روستایی تربت حیدریه فعالیت می کنند.

به گزارش تابان تربت، حسین طاهری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد:باید همانگونه که مسجد در ابتدای انقلاب سنگر فرهنگی، سیاسی، اجتماعی بود، اکنون نیز باید این کارکردها را تقویت کرد و برنامه های مسجد محور باشد تا سبب تجلی ارزش ها، آرمان ها و فرهنگ انقلاب اسلامی شود.

 

حسین طاهری با بیان اینکه باید راهکار و برنامه برای پیوند عمیق جوانان با مسجد را تدوین کرد، گفت: برنامه های گذشته بررسی و تحلیل می شود تا برنامه های جدید با رویکرد انجام کار کارشناسی، عملیاتی و اجرایی تدوین شود.

 

مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد تربت حیدریه گفت: بر همین اساس و در حتل حاضر یکهزار و ۲۰۰ نفر فعال فرهنگی در ۱۲۴ کانون فعال فرهنگی هنری در مساجد شهری و روستایی تربت حیدریه فعالیت می کنند.

 

وی به فعالیت های این کانون اشاره کرد و اظهار داشت: فعالیت های کانون به صورت تخصصی در قالب پنج کارگروه آموزش و پژوهش، فرهنگی و هنری، اداری و مالی، اطلاع رسانی و روابط عمومی و توسعه برنامه ریزی متمرکز شده است.

 

طاهری گفت: با همکاری هیات امنای مسجد فولاد تربت حیدریه مشغول ساماندهی یکهزار و ۲۰۰ عضو این کانون هستیم که ۵۷ کانون شهری و بقیه روستایی هستند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بعثی ها ما را در مسیر بغداد به موصل به مانند اسرای کربلا با پرتاب سنگ و هلهله همراهی کردند/نوجوانان کم سن و سال هم اسیر ابزار رسانه ای دشمن نشدند اصلاح شبکه آبرسانی تربت حیدریه هزار میلیارد ریال هزینه دارد عزت اسلام و مسلمین در سایه مقاومت و تبعیت از ولایت به منصه ظهور رسیده است امروز جمهوری اسلامی ایران پشت‌ مرزهای جولان رسیده است/ چالش نظام سرمایه داری با انقلاب اسلامی بر سر ولایت و امامت جامعه اسلامی است بازگشایی منجر به اعطای تراکم، عامل اصلی ترافیک هسته مرکزی شهر/حس مشارکت جویی مردم حلقه مفقوه مدیریت شهری هدف دشمن ایجاد نارضایتی و جدایی مردم از حاکمیت است/رسانه ها سفینه نجات کشور هستند شهردار بافت تاریخی تربت حیدریه، نیاز یا شگرد انتخاباتی موقوفات باید به سمت نیازهای اجتماعی جامعه سوق داده شود تمسک به ولایت سرمنشا وحدت الهی است رسانه ها بازوی توسعه هر منطقه هستند اردوی جهادی قافله خاکی لیگ فوتبال تربت حیدریه آغاز شد