بدون نظر
 
مسئول تعلیم و تربیت سپاه تربت حیدریه:
فعالیت یکهزار حلقه صالحین بسیج در تربت حیدریه/تقویت باورهای انقلابی و ارزشهای اسلامی مهمترین رسالت تشکیلاتی صالحین
تاریخ انتشار : ۰۴ آذر ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۶ ق.ظ
 
مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه از فعالیت 15 هزار بسیجی در یکهزار حلقه صالحین سازماندهی شده در مساجد و مدارس این شهرستان خبر داد.

حجت الاسلام علی رحیمی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: فلسفه تشکیل حلقه های صالحین در بسیج تقویت بنیه معنوی، تربیتی، اخلاقی و معرفتی جامعه در یک سازمان تشکیلاتی بود که باید به احاد مردم تسری داده شود.

 

وی تصریح کرد: این رسالت زمینه ای است برای کادر سازی مدیران اینده انقلاب اسلامی که حلقات صالحین بستری برای تربیت آنها فراهم کرده تا مسئولان و نخبگان و سکانداران آینده نظام با درک باورهای اعتقادی و انقلابی بتوانند کشور را مدیریت کنند.

 

رحیمی جریان سازی فرهنگی و بصیرتی را از دیگر اهداف تشکیل صالحین برشمرد و افزود: با توجه به هجمه گسترده استکبار جهانی در عملیات روانی و جنگ نرم بخصوص در بستز شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، حلقه های صالحین با استفاده از همین بسترها می تواند برای مسائل فرهنگی، اجتماعی، اعتقادی و سیاسی جریان سازی در راستای اهداف انقلاب داشته باشد.

 

مسئول تعلیم و تربیت سپاه تربت حیدریه در عین حال هدف نهایی از ایجاد حلقه های بسیج را کمک به ایجاد تمدن نوین اسلامی دانست و گفت: حلقه های صالحین با تقویت باورهای انقلابی و ارزشهای الهی و انسانی در هموار کردن مسیر ظهور حضرت بقیه الله(عج) نقش آفرین هستند.

 

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه از فعالیت ۱۵ هزار بسیجی در یکهزار حلقه صالحین سازماندهی شده در مساجد و مدارس این شهرستان خبر داد.

 

وی عمده فعالیت حلقه های صالحین در مساجد را در جلسات قبل یا بعد از نماز مغرب و عشا عنوان کرد و گفت: در این جلسات مربیان و سرمربیان صالحین بسیج در یک مناظره و مباحثه با بسیجیان و آحاد مختلف مردم به شبهات پاسخ داده و در ادامه به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات در عرصه های مختلف می پردازند.

 

رحیمی، حضور در اردوهای جهادی بسیج سازندگی در مناطق محروم، برگزاری اردوهای زیارتی و سیاحتی، اجرای طرح جوانه های صالحین در تابستان و خدمت رسانی به مردم محلات در عرصه های مختلف را بخشی از فعالیت های حلقات صالحین برشمرد.

 

در حال حاضر ۲۰ حوزه مقاومت و ۱۰ کانون قشری در بسیج تربت حیدریه فعال است.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اقتدار اسلام با دشمن شناسی و ایستادگی جلوه می کتد/تدبیر در الفاظ دردی از مردم درمان نمی کند جنگ اقتصادی امروز نیازمند مدیریت دوران دفاع مقدس است/مسوولان شعار خوب می دهند اما در عمل به فکر مردم نیستند/همه فرزندانم در ایران و مشغول پاسداری از میهن اسلامی هستند جامعه ذینفعان باید نسبت به آموزش و پرورش احساس تکلیف کنند/ پیگیری مطالبات فرهنگیان باید بر مدار شبکه تعاملی باشد نه رسانه ای امروز بیش از هر زمانی نیازمند روحیه آزادگان دفاع مقدس در سطوح مدیریتی کشور هستیم/ورود آزادگان روح امید و انرژی را برای خدمت در نظام ایجاد کرد نیمی از جمعیت تربت حیدریه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند/زنان خانه دار می توانند تحت پوشش بیمه قرار بگیرند/کارگاه های تولیدی ۲۵۰ میلیارد ریال به سازمان بدهکارند نخستین روستای خراسان رضوی ثبت ملی شد رسانه ها در اجتماعی شدن سلامت نقش مهمی دارند حاشیه نشینی بزرگترین تهدید برای مدیریت شهری تربت حیدریه/حتی یک لایحه فرهنگی از شهرداری به شورا نیامده است/سیستم اداری شهرداری در حال هوشمند سازی است اطلاع نگاشت/ جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد اخذ مجوز آزمایش طلای سرخ در پژوهشکده ملی زعفران تربت حیدریه/نمایندگان اتحادیه اروپا به تربت حیدریه می آیند اختصاص ۱۰ میلیارد ریال برای طرح های آبخیزداری در تربت حیدریه