بدون نظر
 
مسئول تعلیم و تربیت سپاه تربت حیدریه:
فعالیت یکهزار حلقه صالحین بسیج در تربت حیدریه/تقویت باورهای انقلابی و ارزشهای اسلامی مهمترین رسالت تشکیلاتی صالحین
تاریخ انتشار : ۰۴ آذر ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۶ ق.ظ
 
مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه از فعالیت 15 هزار بسیجی در یکهزار حلقه صالحین سازماندهی شده در مساجد و مدارس این شهرستان خبر داد.

حجت الاسلام علی رحیمی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: فلسفه تشکیل حلقه های صالحین در بسیج تقویت بنیه معنوی، تربیتی، اخلاقی و معرفتی جامعه در یک سازمان تشکیلاتی بود که باید به احاد مردم تسری داده شود.

 

وی تصریح کرد: این رسالت زمینه ای است برای کادر سازی مدیران اینده انقلاب اسلامی که حلقات صالحین بستری برای تربیت آنها فراهم کرده تا مسئولان و نخبگان و سکانداران آینده نظام با درک باورهای اعتقادی و انقلابی بتوانند کشور را مدیریت کنند.

 

رحیمی جریان سازی فرهنگی و بصیرتی را از دیگر اهداف تشکیل صالحین برشمرد و افزود: با توجه به هجمه گسترده استکبار جهانی در عملیات روانی و جنگ نرم بخصوص در بستز شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، حلقه های صالحین با استفاده از همین بسترها می تواند برای مسائل فرهنگی، اجتماعی، اعتقادی و سیاسی جریان سازی در راستای اهداف انقلاب داشته باشد.

 

مسئول تعلیم و تربیت سپاه تربت حیدریه در عین حال هدف نهایی از ایجاد حلقه های بسیج را کمک به ایجاد تمدن نوین اسلامی دانست و گفت: حلقه های صالحین با تقویت باورهای انقلابی و ارزشهای الهی و انسانی در هموار کردن مسیر ظهور حضرت بقیه الله(عج) نقش آفرین هستند.

 

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه از فعالیت ۱۵ هزار بسیجی در یکهزار حلقه صالحین سازماندهی شده در مساجد و مدارس این شهرستان خبر داد.

 

وی عمده فعالیت حلقه های صالحین در مساجد را در جلسات قبل یا بعد از نماز مغرب و عشا عنوان کرد و گفت: در این جلسات مربیان و سرمربیان صالحین بسیج در یک مناظره و مباحثه با بسیجیان و آحاد مختلف مردم به شبهات پاسخ داده و در ادامه به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات در عرصه های مختلف می پردازند.

 

رحیمی، حضور در اردوهای جهادی بسیج سازندگی در مناطق محروم، برگزاری اردوهای زیارتی و سیاحتی، اجرای طرح جوانه های صالحین در تابستان و خدمت رسانی به مردم محلات در عرصه های مختلف را بخشی از فعالیت های حلقات صالحین برشمرد.

 

در حال حاضر ۲۰ حوزه مقاومت و ۱۰ کانون قشری در بسیج تربت حیدریه فعال است.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند پدافند غیر عامل، دفاعی غیر نظامی است سنت غلط ارایه گزارش های رفع تکلیفی باید برچیده شود شعار مرگ بر آمریکا تعطیل پذیر نیست/کسانی که با شعار مرگ بر آمریکا مخالفند در نهایت از دامان سیاستمداران جنایتکار ایالات متحده و مزدورانش سر درآوردند