بدون نظر
 
مسئول تعلیم و تربیت سپاه تربت حیدریه:
فعالیت یکهزار حلقه صالحین بسیج در تربت حیدریه/تقویت باورهای انقلابی و ارزشهای اسلامی مهمترین رسالت تشکیلاتی صالحین
تاریخ انتشار : ۰۴ آذر ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۶ ق.ظ
 
مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه از فعالیت 15 هزار بسیجی در یکهزار حلقه صالحین سازماندهی شده در مساجد و مدارس این شهرستان خبر داد.

حجت الاسلام علی رحیمی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: فلسفه تشکیل حلقه های صالحین در بسیج تقویت بنیه معنوی، تربیتی، اخلاقی و معرفتی جامعه در یک سازمان تشکیلاتی بود که باید به احاد مردم تسری داده شود.

 

وی تصریح کرد: این رسالت زمینه ای است برای کادر سازی مدیران اینده انقلاب اسلامی که حلقات صالحین بستری برای تربیت آنها فراهم کرده تا مسئولان و نخبگان و سکانداران آینده نظام با درک باورهای اعتقادی و انقلابی بتوانند کشور را مدیریت کنند.

 

رحیمی جریان سازی فرهنگی و بصیرتی را از دیگر اهداف تشکیل صالحین برشمرد و افزود: با توجه به هجمه گسترده استکبار جهانی در عملیات روانی و جنگ نرم بخصوص در بستز شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، حلقه های صالحین با استفاده از همین بسترها می تواند برای مسائل فرهنگی، اجتماعی، اعتقادی و سیاسی جریان سازی در راستای اهداف انقلاب داشته باشد.

 

مسئول تعلیم و تربیت سپاه تربت حیدریه در عین حال هدف نهایی از ایجاد حلقه های بسیج را کمک به ایجاد تمدن نوین اسلامی دانست و گفت: حلقه های صالحین با تقویت باورهای انقلابی و ارزشهای الهی و انسانی در هموار کردن مسیر ظهور حضرت بقیه الله(عج) نقش آفرین هستند.

 

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه از فعالیت ۱۵ هزار بسیجی در یکهزار حلقه صالحین سازماندهی شده در مساجد و مدارس این شهرستان خبر داد.

 

وی عمده فعالیت حلقه های صالحین در مساجد را در جلسات قبل یا بعد از نماز مغرب و عشا عنوان کرد و گفت: در این جلسات مربیان و سرمربیان صالحین بسیج در یک مناظره و مباحثه با بسیجیان و آحاد مختلف مردم به شبهات پاسخ داده و در ادامه به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات در عرصه های مختلف می پردازند.

 

رحیمی، حضور در اردوهای جهادی بسیج سازندگی در مناطق محروم، برگزاری اردوهای زیارتی و سیاحتی، اجرای طرح جوانه های صالحین در تابستان و خدمت رسانی به مردم محلات در عرصه های مختلف را بخشی از فعالیت های حلقات صالحین برشمرد.

 

در حال حاضر ۲۰ حوزه مقاومت و ۱۰ کانون قشری در بسیج تربت حیدریه فعال است.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کشف ۱۳۹۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در خراسان رضوی قیام انقلابی نهم دیماه ۵۷ تربت حیدریه بیانگر ولایتمداری مردم این دیار است تلاش میراث فرهنگی تربت حیدریه برای احیای بخشی از تاریخ تحقیق و تفحص از بزرگترین تخلف مالی کشور در ایستگاه شفاف سازی/از مصلحت سنجی تا فشار لابی های زر و زور فقه اسلامی مهمتربن رکن ولی فقیه است فوتبال خراسان رضوی گرفتار روز مرگی شده است کارگاه آموزشی دانَش افزایی فوتبال در تربت حیدریه برگزار شد تعلیم و تربیت بستر تغییر در فضاهای ورزشی را فراهم می کند اعتماد نابجا به دوست باز هم دردسر ساز شد گرمخانه ای که زمستان را برای بی سرپناهان گرم می کند غاصبان بیت المقدس یک گام تا نابودی پیروزی و استحکام زنجیره مقاومت صهیونیست ها را به هراس انداخته است