بدون نظر
 
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(علیه السلام)
فشارهای دشمن در عرصه نظامی باعث اقتدار جمهوری اسلامی ایران شد
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۴ ق.ظ
 
مسسول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(علیه السلام) گفت: آنچه که امروز موجب اقتدار دفاعی و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی شده، فشارهای دشمن در عرصه نظامی بود و پیروزی در جنگ اقتصادی امروز نیز نیازمند همین روحیه جهادی و انقلابی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام برهان باقری مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(علیه السلام) صبح امروز در جمع کارکنان سپاه تربت حیدریه اظهار داشت: تهدیدات دشمن در هر برهه از زمان خوب است به شرط انکه بتوان از ان بعنوان یک فرصت استفاده کنیم، زیرا فشار و تهدید به نوعی تمدن ساز است.

 

وی تصریح کرد: امروز با نیم نگاهی به جوامع بشری به این مهم می رسیم که کشورهایی که تمدن ساز شدند قبل از آن مورد هجوم دشمن قرار گرفتند و با خود افزایی و انسجام و نگاه به داخل جامعه ای متمدن شدند.

 

باقری با بیان اینکه تمدن اسلامی بدون این فشارها و تهدیدات شکل نخواهد کرفت، افزود: در 40 سال گذشته، انقلاب اسلامی با چالش ها، فشارها و تهدیدات سخت و سنگینی روبرو بوده که بحمدالله از آن عبور کرده و شرایط کنونی کشور با اوایل انقلاب و حتی چهار سال قبل قابل قیاس نیست.

 

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(علیه السلام) به سرنگونی پهباد آمریکایی و توقیف کشتی انگلیسی توسط دلاورمردان سپاه اشاره کرد و افزود: سران استکبار قصد داشتند تا توان بازدارندگی ایران را بسنجند که با سرنگونی پهباد و توقیف کشتی آن اندک هیمنه مانده امریکا فرو ریخت و این اقدام نه تنها ملت ایران بلکه همه ملتها و دولت های مظلوم و مستضعف عالم را خرسند کرد.

 

باقری گفت: آنچه که امروز موجب اقتدار توان دفاعی و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی شده، فشارهای دشمن در عرصه نظامی بود و پیروزی در جنگ اقتصادی امروز نیازمند همین روحیه جهادی و انقلابی است.

 

وی بیان داشت: امروز اگر از فشار های دشمن در عرصه اقتصادی به درستی استفاده شود، به گونه ای که تهدید را تبدیل به فرصت کنیم و با پیاده سازی اقتصاد مقاومتی و نگاه به توانمندی های داخل، می توان اقتصاد را در کشور همانند قدرت نظامی در برابر دشمن بازدارنده کرد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای تربت حیدریه قطب رشته ورزشی پاورلیفتینگ کشور مردم برای حفظ نظام اسلامی با بصیرت به میدان آمدند/مسئولان با بی تدبیری خود مشکلات معیشتی مردم را بیشتر نکنند بسیج شاکله ای از ابمان و بصیرت است/دشمن به دنبال تکرار پایان صفین است/درایت رهبری و بسیج مردمی فتنه ۹۸ را خنثی کرد