بدون نظر
 
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(علیه السلام)
فشارهای دشمن در عرصه نظامی باعث اقتدار جمهوری اسلامی ایران شد
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۴ ق.ظ
 
مسسول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(علیه السلام) گفت: آنچه که امروز موجب اقتدار دفاعی و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی شده، فشارهای دشمن در عرصه نظامی بود و پیروزی در جنگ اقتصادی امروز نیز نیازمند همین روحیه جهادی و انقلابی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام برهان باقری مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(علیه السلام) صبح امروز در جمع کارکنان سپاه تربت حیدریه اظهار داشت: تهدیدات دشمن در هر برهه از زمان خوب است به شرط انکه بتوان از ان بعنوان یک فرصت استفاده کنیم، زیرا فشار و تهدید به نوعی تمدن ساز است.

 

وی تصریح کرد: امروز با نیم نگاهی به جوامع بشری به این مهم می رسیم که کشورهایی که تمدن ساز شدند قبل از آن مورد هجوم دشمن قرار گرفتند و با خود افزایی و انسجام و نگاه به داخل جامعه ای متمدن شدند.

 

باقری با بیان اینکه تمدن اسلامی بدون این فشارها و تهدیدات شکل نخواهد کرفت، افزود: در ۴۰ سال گذشته، انقلاب اسلامی با چالش ها، فشارها و تهدیدات سخت و سنگینی روبرو بوده که بحمدالله از آن عبور کرده و شرایط کنونی کشور با اوایل انقلاب و حتی چهار سال قبل قابل قیاس نیست.

 

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(علیه السلام) به سرنگونی پهباد آمریکایی و توقیف کشتی انگلیسی توسط دلاورمردان سپاه اشاره کرد و افزود: سران استکبار قصد داشتند تا توان بازدارندگی ایران را بسنجند که با سرنگونی پهباد و توقیف کشتی آن اندک هیمنه مانده امریکا فرو ریخت و این اقدام نه تنها ملت ایران بلکه همه ملتها و دولت های مظلوم و مستضعف عالم را خرسند کرد.

 

باقری گفت: آنچه که امروز موجب اقتدار توان دفاعی و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی شده، فشارهای دشمن در عرصه نظامی بود و پیروزی در جنگ اقتصادی امروز نیازمند همین روحیه جهادی و انقلابی است.

 

وی بیان داشت: امروز اگر از فشار های دشمن در عرصه اقتصادی به درستی استفاده شود، به گونه ای که تهدید را تبدیل به فرصت کنیم و با پیاده سازی اقتصاد مقاومتی و نگاه به توانمندی های داخل، می توان اقتصاد را در کشور همانند قدرت نظامی در برابر دشمن بازدارنده کرد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The Simple Most useful Strategy To Use For games Revealed Enjoyable What to Neutralize An individual’s Leisure Instance that Price Virtually Very little The Ugly Side of games How can you gauge members’entertainment? Concepts Meant for The Free of cost Effort The Little-Known Tips For games Greatest Activity Pertaining to You will Guidelines With regard to An individual’s Totally free Moment بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به بهره برداری رسید سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد افتتاح و کلنگ زنی ۹۲ پروژه در هفته دولت/ مرکز تعمیر لکوموتیو و ریل شرق کشور به زودی در تربت حیدریه راه اندازی می شود گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه عطرافشانی شد