بدون نظر
 
فست‌فودِ داعش، آخرین پیام دختر ‌ناپدیدشدۀ انگلیسی
تاریخ انتشار : ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۲۵ ب.ظ
 
اپدید شدنِ سه دختر انگلیسی از ساکنان شمال لندن و احتمال پیوستنِ آن ها به داعش، بر نگرانی جامعه انگلیسی از نفوذ تروریسم به این کشور دامن زد.

به گزارش «شیعه نیوز»: “امیره عباس” 15 ساله حدود دو ماه پیش به همراه دو دختر دیگر که از دوستانش بودند ناپدید شد؛ و پلیس انگلیس همکاری بین المللی به منظور جلوگیری از رسیدنِ آنان به سوریه را خواستار شد.
امیره، پس از ناپدید شدن، تصویری بر روی صفحه خود در تویتر پست کرد که در آن مرغ و سیب زمینی سرخ کرده در کنار نان عربی مشاهده می شود. وی زیر آن عکس نوشته بود که در حال خوردن “فست فودِ” داعش است.

امیره پای تصویری که بر روی تویتر خود پست کرده، نوشته است که این غذا را به همراه دوستش “ام ایوب” خورده است.
“ام ایوب” نیز در یکی از پست های خود بر روی تویتر نوشته بود “دلم می خواهد سر بعضی از کفار را قطع کنم.”
تصویر فست فودِ داعشی، تنها پستی بود که امیره پس از ناپدید شدن منتشر کرد، اما پیگیری فعالیت های او بر روی پایگاه اجتماعی نشان می دهد که پیش از ترک لندن، پیگیر اخبار باشگاه چلسی بوده است.
وی همچنین عکسی از خود و دوستانش در یکی از پارک های لندن منتشر کرده بود.
در میان پست های قدیمی او نیز، نوشته هایی از “عبدالله عزام” بازنشر شده که سرکرده و رهنمای اسامه بن لادن به شمار می رود.

انتهای پیام/ ز. ح

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است