بدون نظر
 
فست‌فودِ داعش، آخرین پیام دختر ‌ناپدیدشدۀ انگلیسی
تاریخ انتشار : ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۲۵ ب.ظ
 
اپدید شدنِ سه دختر انگلیسی از ساکنان شمال لندن و احتمال پیوستنِ آن ها به داعش، بر نگرانی جامعه انگلیسی از نفوذ تروریسم به این کشور دامن زد.

به گزارش «شیعه نیوز»: “امیره عباس” 15 ساله حدود دو ماه پیش به همراه دو دختر دیگر که از دوستانش بودند ناپدید شد؛ و پلیس انگلیس همکاری بین المللی به منظور جلوگیری از رسیدنِ آنان به سوریه را خواستار شد.
امیره، پس از ناپدید شدن، تصویری بر روی صفحه خود در تویتر پست کرد که در آن مرغ و سیب زمینی سرخ کرده در کنار نان عربی مشاهده می شود. وی زیر آن عکس نوشته بود که در حال خوردن “فست فودِ” داعش است.

امیره پای تصویری که بر روی تویتر خود پست کرده، نوشته است که این غذا را به همراه دوستش “ام ایوب” خورده است.
“ام ایوب” نیز در یکی از پست های خود بر روی تویتر نوشته بود “دلم می خواهد سر بعضی از کفار را قطع کنم.”
تصویر فست فودِ داعشی، تنها پستی بود که امیره پس از ناپدید شدن منتشر کرد، اما پیگیری فعالیت های او بر روی پایگاه اجتماعی نشان می دهد که پیش از ترک لندن، پیگیر اخبار باشگاه چلسی بوده است.
وی همچنین عکسی از خود و دوستانش در یکی از پارک های لندن منتشر کرده بود.
در میان پست های قدیمی او نیز، نوشته هایی از “عبدالله عزام” بازنشر شده که سرکرده و رهنمای اسامه بن لادن به شمار می رود.

انتهای پیام/ ز. ح

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه