بدون نظر
 
فست‌فودِ داعش، آخرین پیام دختر ‌ناپدیدشدۀ انگلیسی
تاریخ انتشار : ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۲۵ ب.ظ
 
اپدید شدنِ سه دختر انگلیسی از ساکنان شمال لندن و احتمال پیوستنِ آن ها به داعش، بر نگرانی جامعه انگلیسی از نفوذ تروریسم به این کشور دامن زد.

به گزارش «شیعه نیوز»: “امیره عباس” 15 ساله حدود دو ماه پیش به همراه دو دختر دیگر که از دوستانش بودند ناپدید شد؛ و پلیس انگلیس همکاری بین المللی به منظور جلوگیری از رسیدنِ آنان به سوریه را خواستار شد.
امیره، پس از ناپدید شدن، تصویری بر روی صفحه خود در تویتر پست کرد که در آن مرغ و سیب زمینی سرخ کرده در کنار نان عربی مشاهده می شود. وی زیر آن عکس نوشته بود که در حال خوردن “فست فودِ” داعش است.

امیره پای تصویری که بر روی تویتر خود پست کرده، نوشته است که این غذا را به همراه دوستش “ام ایوب” خورده است.
“ام ایوب” نیز در یکی از پست های خود بر روی تویتر نوشته بود “دلم می خواهد سر بعضی از کفار را قطع کنم.”
تصویر فست فودِ داعشی، تنها پستی بود که امیره پس از ناپدید شدن منتشر کرد، اما پیگیری فعالیت های او بر روی پایگاه اجتماعی نشان می دهد که پیش از ترک لندن، پیگیر اخبار باشگاه چلسی بوده است.
وی همچنین عکسی از خود و دوستانش در یکی از پارک های لندن منتشر کرده بود.
در میان پست های قدیمی او نیز، نوشته هایی از “عبدالله عزام” بازنشر شده که سرکرده و رهنمای اسامه بن لادن به شمار می رود.

انتهای پیام/ ز. ح

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث