بدون نظر
 
فست‌فودِ داعش، آخرین پیام دختر ‌ناپدیدشدۀ انگلیسی
تاریخ انتشار : ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۲۵ ب.ظ
 
اپدید شدنِ سه دختر انگلیسی از ساکنان شمال لندن و احتمال پیوستنِ آن ها به داعش، بر نگرانی جامعه انگلیسی از نفوذ تروریسم به این کشور دامن زد.

به گزارش «شیعه نیوز»: “امیره عباس” 15 ساله حدود دو ماه پیش به همراه دو دختر دیگر که از دوستانش بودند ناپدید شد؛ و پلیس انگلیس همکاری بین المللی به منظور جلوگیری از رسیدنِ آنان به سوریه را خواستار شد.
امیره، پس از ناپدید شدن، تصویری بر روی صفحه خود در تویتر پست کرد که در آن مرغ و سیب زمینی سرخ کرده در کنار نان عربی مشاهده می شود. وی زیر آن عکس نوشته بود که در حال خوردن “فست فودِ” داعش است.

امیره پای تصویری که بر روی تویتر خود پست کرده، نوشته است که این غذا را به همراه دوستش “ام ایوب” خورده است.
“ام ایوب” نیز در یکی از پست های خود بر روی تویتر نوشته بود “دلم می خواهد سر بعضی از کفار را قطع کنم.”
تصویر فست فودِ داعشی، تنها پستی بود که امیره پس از ناپدید شدن منتشر کرد، اما پیگیری فعالیت های او بر روی پایگاه اجتماعی نشان می دهد که پیش از ترک لندن، پیگیر اخبار باشگاه چلسی بوده است.
وی همچنین عکسی از خود و دوستانش در یکی از پارک های لندن منتشر کرده بود.
در میان پست های قدیمی او نیز، نوشته هایی از “عبدالله عزام” بازنشر شده که سرکرده و رهنمای اسامه بن لادن به شمار می رود.

انتهای پیام/ ز. ح

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام جمهوری اسلامی برخاسته از حقیقت اسلام است/مردم نماینده ای در تراز گام دوم انقلاب انتخاب کنند تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟